[FS]TextDraw Poruke (Sa Boxom) 2.0 Verzija.

Započeo Johnny, April 20, 2011, 14:18:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Johnny

Posto vidim da sam prozivan da kradem FS-ove i da ispada kao da se hvalim tudjim radom evo ja sam dokazao da znam da uradim i da nisam lopov kao sto Matt Potvrdjuje lepo sam napisao u napomenama video sam ovu fs i video princip rada i tako sam uradio al neme veze evo dokaza da sam posten i da me boli k, sta drugi misle i da ispravim drugima misljenje jer nisam takav... Verzija je 2.0 novija a po meni i lepsa...


SLIKA:

Meni se ova verzija vise svidja i molio bih sada Matt-a i kompaniju da pronadju gde sam ovo ukrao. Hvala.

Pozdrav nadam se da ce nekima posluziti a verujem da hoce. (u FS-u detaljnije objasnjeno).

Napomena: FilterScripta je testirana, i radi. FilterScripta je Skenirana sa Anty Virusom Nod 32 ( Nema Virusa.). Ovo nije KeyLogger. FilterScripta je iskljucimo izradjena od
Johnny[E] Ostavite me u Creditsima...
Kliknite na Dowload






Ocena 0/10. Hvala.
Poslednja Izmena: April 20, 2011, 16:18:13 POSLE PODNE od Johnny[E]

poznaticovik

Ja sam svoje rekao , filterskripta sa SA:MP foruma i tvoja se totalno podudaraju , ti si je samo preveo. Pošto si to napravio trebao si staviti link FS koje si uzeo i preveo.


Johnny

Citat: [M]att poslato April 20, 2011, 14:21:18 POSLE PODNE
Ja sam svoje rekao , filterskripta sa SA:MP foruma i tvoja se totalno podudaraju , ti si je samo preveo. Pošto si to napravio trebao si staviti link FS koje si uzeo i preveo.


Ne zanimaju me tvoju komentari i molio bih te da nepises u ovoj temi. Hvala.

Fina FS 9/10 :)

Nego ako možeš da uslikaš cjeli window, znači da vidim gdje se nalazi i baš kako izgleda ovako malo baš i ne vidim :)

Svaka čast na trudu!


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Johnny

Evo brate izvinite sto nisam postavio al dole su...



EDIT: Ovo sto vidite crveno i to to je ime servera preskrabano...
Poslednja Izmena: April 20, 2011, 14:36:10 POSLE PODNE od Johnny[E]

Citat: Johnny[E] poslato April 20, 2011, 14:35:32 POSLE PODNE
Evo brate izvinite sto nisam postavio al dole su...



EDIT: Ovo sto vidite crveno i to to je ime servera preskrabano...

Odlično je ovo pravo :D


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

poznaticovik

Promjeni prefix ili brišem temu.
Poslednja Izmena: April 20, 2011, 16:04:07 POSLE PODNE od [M]att

Citat: [M]att poslato April 20, 2011, 16:03:55 POSLE PODNE
Promjeni prefix ili brišem temu.
Sta si se ti nakacio na njega?Pa promeni je ti ,ti si moderator i tesko ti da odradis svoj posao,evo ako ne znas to ide ovako..."Uredi" , "[FS]" ispred TextDraw poruke ...dodas !! ;)


Btw, odlicno 10/10

poznaticovik

Citat: [BF]Nxidza poslato April 23, 2011, 12:36:46 POSLE PODNE
Citat: [M]att poslato April 20, 2011, 16:03:55 POSLE PODNE
Promjeni prefix ili brišem temu.
Sta si se ti nakacio na njega?Pa promeni je ti ,ti si moderator i tesko ti da odradis svoj posao,evo ako ne znas to ide ovako..."Uredi" , "[FS]" ispred TextDraw poruke ...dodas !! ;)

Tebe nisam ništa pitao , zašto bi ja stavljao prefix ? Vaš je posao da čitate pravila i držite ih se.
Poslednja Izmena: April 23, 2011, 12:56:23 POSLE PODNE od [M]att

Ovakve skripte bi bilo praktičnije da stavite u pastebin  ::)
Kristijan Stipić

Extra majstore 9.3/10 a znas ti da napravis da kada neko radi /s da dode ona animacija kao da se dere slicno na BE?




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Johnny

Ma dobro ja i Matt se malo svadjali bilo pa proslo trazili smo najmanje zamerke Extreme lakse mi ovako ako neko oce odma da ubaci na server,Hvala na lepim ocenama.

SEJFO znam evo ti ovde : KLIK

Samo jedno Johhny neumije da popravi rankove u org bandama a ne da uradi fs .... malo citaje www.croelite-samp.com a smijem se kladit da sam ovu fs bio skinuo sa bs ili sa samp foruma

poznaticovik

Citat: Scoffield poslato April 24, 2011, 23:08:35 POSLE PODNE
Samo jedno Johhny neumije da popravi rankove u org bandama a ne da uradi fs .... malo citaje www.croelite-samp.com a smijem se kladit da sam ovu fs bio skinuo sa bs ili sa samp foruma

Prvo naÄ'i sličnu FS , makar mi ovaj timer i callback sliče na ono TextIspod Å¡to je Vanilla stavio , ali ok vjerujem Johnnyu.

Citat: Scoffield poslato April 24, 2011, 23:08:35 POSLE PODNE
Samo jedno Johhny neumije da popravi rankove u org bandama a ne da uradi fs .... malo citaje www.croelite-samp.com a smijem se kladit da sam ovu fs bio skinuo sa bs ili sa samp foruma
Cuti tu molim te,prvo me banas na ce forumu pa me onda pitas da skriptam hahahah,daj ne zasmejavaj me !Jadan si .