[GM] Freeroam by Fafu -----> Update

Započeo System32, April 20, 2011, 10:59:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: matematicar poslato April 24, 2011, 19:21:39 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato April 21, 2011, 00:27:30 PRE PODNE
Eh da sad si me sjetio :D
U sljedecoj verziji ce biti na HRV i ENG a ne PL
btw.Hvala!

UPDATE


ne radi pola komandi :S inace svidja mi se ovako


kako ne radi pola komandi? MEni sve radi, admina si dodajes preko rcona kucas rcon pass kojeg mors namjestit u .cfg fajlu i kd se logiras preko rcona kucas /makeadmin [ID] 1,2 ili 3 = 1- gm 2 - admin 3 - owner, kazem jos je to beta verzija, jos cu toga dodat i popravit, izbaceno je puno [cenzura]ih teleportova kao /at-400 /hydra itd. kucja /help i tu je sve, /ahelp jos rjesavam!


EDIT: sad sam i ja skuzio da ne radi pola teleportova, upravo radim na tome, ima 10 warninga :S
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 19:43:14 POSLE PODNE od System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato April 24, 2011, 19:40:49 POSLE PODNE
Citat: matematicar poslato April 24, 2011, 19:21:39 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato April 21, 2011, 00:27:30 PRE PODNE
Eh da sad si me sjetio :D
U sljedecoj verziji ce biti na HRV i ENG a ne PL
btw.Hvala!

UPDATE


ne radi pola komandi :S inace svidja mi se ovako


kako ne radi pola komandi? MEni sve radi, admina si dodajes preko rcona kucas rcon pass kojeg mors namjestit u .cfg fajlu i kd se logiras preko rcona kucas /makeadmin [ID] 1,2 ili 3 = 1- gm 2 - admin 3 - owner, kazem jos je to beta verzija, jos cu toga dodat i popravit, izbaceno je puno [cenzura]ih teleportova kao /at-400 /hydra itd. kucja /help i tu je sve, /ahelp jos rjesavam!


EDIT: sad sam i ja skuzio da ne radi pola teleportova, upravo radim na tome, ima 10 warninga :S

oke..kada resis to postavi cini mi se fobar gm

Citat: matematicar poslato April 24, 2011, 20:23:47 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato April 24, 2011, 19:40:49 POSLE PODNE
Citat: matematicar poslato April 24, 2011, 19:21:39 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato April 21, 2011, 00:27:30 PRE PODNE
Eh da sad si me sjetio :D
U sljedecoj verziji ce biti na HRV i ENG a ne PL
btw.Hvala!

UPDATE


ne radi pola komandi :S inace svidja mi se ovako


kako ne radi pola komandi? MEni sve radi, admina si dodajes preko rcona kucas rcon pass kojeg mors namjestit u .cfg fajlu i kd se logiras preko rcona kucas /makeadmin [ID] 1,2 ili 3 = 1- gm 2 - admin 3 - owner, kazem jos je to beta verzija, jos cu toga dodat i popravit, izbaceno je puno [cenzura]ih teleportova kao /at-400 /hydra itd. kucja /help i tu je sve, /ahelp jos rjesavam!


EDIT: sad sam i ja skuzio da ne radi pola teleportova, upravo radim na tome, ima 10 warninga :S

oke..kada resis to postavi cini mi se fobar gm
Fobar haha xD ma rijesit cu ja to :D Mora biti dobar GM kad se trudim :D i kad nije onaj defaultni, onaj sto je ovaj tip napravio je totalan shit :D

EDIT:eto skini ponovo popravio sam ono i dodao jos neke stvarcice :D
Uredio /ahelp, GM vidi samo komande koje on moze, admin isto a Owner sve moze
Dodano pri logiranju pise u chatu Upišite /ahelp da vidite listu admin komandi
Kad radis GMX pise Server će se restartati za 10 sekundi i poslje 10 sekundi on se restarta

EDIT: stisni CTRL + F i upisi CMD:gmx i izbrisi sijeli gmx i dodaj novi: sad ce svi vidjeti onaj text
CMD:gmx(playerid,params[])
{
new name[24];
new string[128];
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
    if(IsPlayerAdmin(playerid) || AdminLevel[playerid] >2 )
        SetTimerEx("gmxtimer", 10000, false, "i", playerid);
GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));
format(string, sizeof(string), "COL_GREEN","Server će se restartati za 10 sekundi!", name);
SendClientMessageToAll(COLOR_GREEN, string);
    }
    else
    {
    SendClientMessage(playerid, COLOR_KRED, "Niste autorizirani za koristenje ove komande");
    }
    return 1;
}
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 21:16:02 POSLE PODNE od System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

E sada radi, ne radi givecash..dobro to cu pogledati u gm-u, ali kada odem u minigun pise mi stalno nesot da sam banan :S

givecash,moram popravit on je u DCMD niasm stavio u ZCMD imam poteskoca :D ali stavit cu
U minigunu kad odes onda nekad pise da si banan a nekad ne, kad stavim u obican CMD onda ne bana a u ZCMD bana nezz zasto :/
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Hvala :D
ne brini bice jos jedan zavrsni update koji cete pricekat,u njemu ce biti raceovi i ostala sra*nja :D
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Dobar GM-OD
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj trazit izgovor da neznas nego naÄ'i rjesenje!





hvala,1.5 je pri kraju!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Nemanjaf


nema problema, btw.cekajte cijelu 1.5verziju, sve je fixano,puno admin komandi dodano je*enica je xD
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: StjepanS poslato Maj 04, 2011, 17:55:22 POSLE PODNE
Nemogu nikako da si stavim admina moze neko objasnit?

odes u script files imas tamo users tkao nesto pa imas admin users pa samo kopiraj svoj acc iz obiscnih users-a

cekajte cijelu 1.5 verziju,admin sistam radi sve, nije zbugano, adm lvl se sprema, admin baza... Puno toga...
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

a nezem li ti laggat ali pri kraju sam, dodano puno stvari, sad planiram napraviti da trebas samo odabrati skin pri registraciji a pri loginu ne i da poslje mos promjenit s /changeskin

Sve admi koamnde rade, dodano puno admin koamndi, obicnih koamndi, malo mapa uredena itd.
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √