[Modern] East Los Santos Racetrack

Započeo [Minecraft] Sonny, April 19, 2011, 00:20:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo jedna mapa koja ce se koristiti za race na Modern RolePlay serveru.
Modern RP projekt nije aktivan zadnja 2 tjedna posto imamo problema sa skolom ali ipak radimo koliko stignemo.
Da napomenem, ideja nije 100% moja, original ove mape je napravio onaj isti mapper sta je mappao Valkyre vojnu bazu, zaboravio sam mu nick. Ja sam uredio vanjski dio, fixao neke bugove, dodao dio za hitnu i vatrogasce i slicno...

Evo par slika :











eee pre odlicno svaka cast :)  a i mod je stravaa uff

9.9/10 xd
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Mod ti je Ken Block Subaru Impreza.
Gotti mi ga pokazo <3 ehhe

Citat: [Modern] Sonny poslato April 19, 2011, 00:25:39 PRE PODNE
Mod ti je Ken Block Subaru Impreza.
Gotti mi ga pokazo <3 ehhe
da bas je odlican mod,imam celu kolekciju automobila :D

tema: odlicna mapa 10/10

Mikic95

Super mappa, 10/10.

Idem sebi ovaj mod download i ubacit   :D


LS Speedway pedro guedas (izvorno ime i autor)....
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...


Mapa je odlicna, a Guedes je po meni jedan od najboljih mapera na svetu, igrao sam sa njim na The Fake serveru (jedan od prvih Freeroam-a koji je imao sve unikatne ideje koje su posle kopirali awesome stuntages, impulse99, gamerX..), i na njegovom projektu VeNoM Freeroam, koji je radio takodje sa jos jednim clanovima samp foruma (Kyosaur tj Kyoshirio i Joe_), mada se taj projekat raspao jer je previse igrao PS3  :D


btw, i The Fake se ugasio, vlasnik ima 30+ godina a srv je postajao od kada se napravio SA:MP
Poslednja Izmena: April 19, 2011, 08:46:26 PRE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


...Neno...

Pa iskreno nevidim neku razliku izmedju Pedrove i tvoje mape osim sto si dodao vatrogasce i hitnu  ;)
Poslednja Izmena: April 19, 2011, 09:20:29 PRE PODNE od |ЯPF|...Neno...

Ovo je isto ko sto je bilo cini mi se na Genius modu mislim na mapu..... 8/10 za trud..

e sonny svaka cast 10/10 nego koji je id od one zgrade sto si stavio kao zid ??????


Rekao sam da nije mapa moja, malo sam editao i fixao par preklapanja.
Gudes ju je mapao, nisam se mogo sjetit nicka...7
Pise u prvom postu da je mappao isti lik sta je mappao valkyre vojnu bazu... To je gudes valjda...
Sad krecem radit jednu svoju race mapu... Kad zavrsim int za modern bolnicu ^^


Uostalom ako netko stavi mapu na sa:mp forum zasto se nebi smjela koristiti?

Also, svaka cast Gudesu... Najbolji mapper...
I ovaj lik je isto epic http://www.youtube.com/watch?v=KrvhR0JVolc
Poslednja Izmena: April 19, 2011, 14:14:21 POSLE PODNE od [Modern] Sonny