[POMOC] Mta - Crn ekran

Započeo [ST]~Kifla~, April 18, 2011, 20:18:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

znaci imam mta na komp i kad udem u njega i dodem na izbornik sve je ok kad pokrenem map editor i udem u njega vide se one ikone kao al nemogu nis upriti niti  "F" nereagira i ekran je crn, nista ne vidim..


Zna mozda neko kako rijesiti?
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

1. nacin: sacekaj malo duze

2. obrisi 0.3c objekte ako si dodavao

3. reinstaliraj mta.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 18, 2011, 20:29:31 POSLE PODNE
1. nacin: sacekaj malo duze

2. obrisi 0.3c objekte ako si dodavao

3. reinstaliraj mta.

1. cekao sam sve mi zamrzne moram restart komp

2. ako iz izbrisem kako cu onda dodavat mape s 0.3c objektima -_- ili da reinstal pa ponovo dodam?

3. a koristim neki mta folder skinuti sa vec dodatim objektima znaci nisam ja dodavao nego su vec bili dadati..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Imas ovde u MTA sekciji,neko je stavio ceo mta sa 0.3c objektima,skini i radice 100%

Ako imas puno modova,makni ih tako je i meni bilo!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Da,kao sto System32 kaze,mozda imas sobeit pa nece da ti ucita jer u MTA ima takav sistem da je tesko da udjes sa sobeitom,a mozda i ne moguce. 8)

Citat: [BF] Monk poslato April 18, 2011, 20:42:20 POSLE PODNE
Imas ovde u MTA sekciji,neko je stavio ceo mta sa 0.3c objektima,skini i radice 100%

radilo je i meni to 2 puta nakon toga ne -.- btw probat cu ..


Citat: System32 poslato April 18, 2011, 20:49:04 POSLE PODNE
Ako imas puno modova,makni ih tako je i meni bilo!

koji modovi za mta.. nemam to...


Citat: [BF] Monk poslato April 18, 2011, 20:55:57 POSLE PODNE
Da,kao sto System32 kaze,mozda imas sobeit pa nece da ti ucita jer u MTA ima takav sistem da je tesko da udjes sa sobeitom,a mozda i ne moguce. 8)

za tvoju informaciju NE KORISTIM S0BEIT.. da koristim s0beit nebi uopce mogao uc u map editor.. ali ja mogu uc .. i kad pokusas uc s citom kicka te..

Tako da znaj za drugi put a ne bezveze lupetat ..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Obrisi MTA i skini onaj koji sam ja stavio za download.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jaoooo kakvi modovi za MTA ako imas modove za San Andreas oni su povezani s MTA
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Malo prije sam probao i radilo mi ej sve.. zasad sve radi ako nesto ne bude radilo javim modu da unlocka temu! Sad moze lock

Hvala svima :)

Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine