DM maraton

Započeo Y2K, April 18, 2011, 18:42:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Y2K

*

POŠTOVANI IGRAČI, OVIM PORUKOM VAS POZOVEMO NA
DM MARATON
U ORGANIZACIJI GTAFORUMA MAĐARSKE

Uhm... nedavno smo obećavali da ćemo držati DM Tournament, ali nalaženje dosta ljudi i odgovarajuće datum i vreme nije jednostavan zadatak. Zatim smo odlučili da umesto njega, održaćemo DM maraton. Na maratonu su pozvani svi ljubitelji DM-a sa GTAForum, SAMPForum, BalkanSAMP i SA-MP.com. Datum maratona je:
23-24. Aprila/Travnja 2011.
Igra počinje u 0:00 23-eg i traje do 23:59 24-og Travnja. Dok traje, svi pozvani igrači mogu bilo kada da dođu i igraju sa nama. Želeli bismo, da pre dolaska, javite se u ovoj temi, da znamo koliko mesta (slotova) nam treba i koliko ljudi možemo da očekujemo. Što se tiče maratona, napravljene su mape koje nikada niste videli...
IP-servera i lozinka će biti postavljeni 22-og Travnja...

UKUPAN broj javljenih: 15
Poslednja Izmena: April 21, 2011, 13:26:33 POSLE PODNE od Y2K

Javljam se ja.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Y2K

*



docu  i ja

nego imam pitanje.. npr.. ako sad ja dodem jel ja moram stajat cijelo vrijeme ili mogu napustiti kad zelim?
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Y2K

*

Citat: Found poslato April 18, 2011, 19:27:40 POSLE PODNE
docu  i ja

nego imam pitanje.. npr.. ako sad ja dodem jel ja moram stajat cijelo vrijeme ili mogu napustiti kad zelim?
naravno da mozes napustiti :) ko moze da igra 48 sata bez napustanja? :)


Y2K

*

Upisano... (u Excel)

E: Trenutno 15 ljudi... ako hocete, mozete da se javite do sutra uvece, tada cemo postat IP adresu i lozinku servera!
Poslednja Izmena: April 20, 2011, 16:51:57 POSLE PODNE od Y2K


Y2K

*

Prijavljeni ce uskoro dobiti PM sa podacima servera...
Igra pocinje u 0:01 po CET (Central European Time)
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 19:14:20 POSLE PODNE od Y2K