[Pomoc] Rampa

Započeo [GU]Spoky, April 18, 2011, 18:13:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: moj mod
Detaljan opis problema: kako da napravim da mi se podize i spusta rampa?
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=7470.0

btw radiÅ¡ svoj mod a neznaÅ¡ ovo napravit??  ???

edit: ili je to GTARP od 0  :P
Poslednja Izmena: April 18, 2011, 18:15:42 POSLE PODNE od |ЯPF|..K4[Я]!K3

alo neznas o cemu je rijec nemas pojma i nemoras mi ti pomoc! ima ljudi ovdje koji znaju sta mi treba.. ti neznas razliku izmedju kapije i rampe  :'( aj nek mi netko pomogne molim vas


Citat: sonic poslato April 18, 2011, 18:19:08 POSLE PODNE
alo neznas o cemu je rijec nemas pojma i nemoras mi ti pomoc! ima ljudi ovdje koji znaju sta mi treba.. ti neznas razliku izmedju kapije i rampe  :'( aj nek mi netko pomogne molim vas

Ja mislim da ti nemas pojma pa ne kontas da se sve pokretno pravi na isti nacin samo drugi objekt liftovi rampe kapije itd

dragan12

Pa ne morate decka odmah osudjivati nemas pojma vidite i sami da je pocetnik. Isti ti je princip evo ti moj tut na BU pa ako uspes uradi po njemu http://bu-rp.info/samp/index.php?topic=7054.0
Ako negde zastanes posalji mi poruku da ti pomognem.

neznam kako da vam objasnim al nije isti princim  :'(  :'( al aj dobro nema veze sad jbmti rampu

dragan12

Uradi po mom tutu sto sam ti dao i reci da li radi. Pogledaj pa reci da li kontas ista.

ma kontam ja kapije  :D al meni treba rampa..

imam zid koji stoji uspravno i sad ocu da se spusta lagano da bude ravan sa podom! to je rampa  :D al probo sam stavit kao kapiju al neide nemozes kapiju tako pomicat  :P

dragan12

Pa za to ti je kapija posalji mi poruku sa kordinatam zatvorene i otvorene i koji je id organizacije. Ili mi posalji taj objekat,kordinate i id organizacije i uradicu ti ja.

Snich

Citat: sonic poslato April 18, 2011, 19:14:10 POSLE PODNE
ma kontam ja kapije  :D al meni treba rampa..

imam zid koji stoji uspravno i sad ocu da se spusta lagano da bude ravan sa podom! to je rampa  :D al probo sam stavit kao kapiju al neide nemozes kapiju tako pomicat  :P

Umjesto CreateDynamicObject koristi SetDynamicObjectPos i GetDynamicObjectRot

vidi raaaadi!! e hvala care svaka cast.. sorry ak sam koga nazivciro  :P  :P

Snich

Citat: sonic poslato April 18, 2011, 19:23:00 POSLE PODNE
vidi raaaadi!! e hvala care svaka cast.. sorry ak sam koga nazivciro  :P  :P

Drago mi je da ti radi...  :)  ;)
Niko ti nije uspio objasnit pa sam "priletio"  :)  ;)
Uzivaj