[TUT] Konvertovanje 0.3c objekata iz MTA u SA:MP

Započeo Gotti747, April 18, 2011, 12:51:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

lociraj skriptu..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

a jeboteeeeeee danasnja djeca a pogotovo ovaj sampzone, kur*a oni nemogu maknut, JEL TI TESKO UPISATI NA GOOGLE JEB*NI SSCANF I SKINUTI GA? OCES DA TI JA UMJESTO TEBE?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [AG] System32 poslato Maj 26, 2011, 13:28:51 POSLE PODNE
a jeboteeeeeee danasnja djeca a pogotovo ovaj sampzone, kur*a oni nemogu maknut, JEL TI TESKO UPISATI NA GOOGLE JEB*NI SSCANF I SKINUTI GA? OCES DA TI JA UMJESTO TEBE?

Ej nadrkani...Ako znas pomozi mu ako ne suti.

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Citat: [ED]Carter poslato Maj 26, 2011, 16:16:51 POSLE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato Maj 26, 2011, 13:28:51 POSLE PODNE
a jeboteeeeeee danasnja djeca a pogotovo ovaj sampzone, kur*a oni nemogu maknut, JEL TI TESKO UPISATI NA GOOGLE JEB*NI SSCANF I SKINUTI GA? OCES DA TI JA UMJESTO TEBE?

Ej nadrkani...Ako znas pomozi mu ako ne suti.
nadrkan ti caca, pa pogledaj koliko je sakat da neznan na google upisat sscanf ?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

systen32 sta si se digo....jesil procito refresh da sam uradio.....kako neko moze biti glup danas OMG

Citat: sampzone poslato Maj 26, 2011, 18:29:44 POSLE PODNE
systen32 sta si se digo....jesil procito refresh da sam uradio.....kako neko moze biti [cenzura] danas OMG
ako neko moze biti glup to si ti,
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Citat: sampzone poslato Maj 26, 2011, 19:44:21 POSLE PODNE
al sam opet pametniji od tebe!
aaaaaaaaa daj ubi se molim te, pa ti ku*ca neznas u pawnu, 120 tema si otvorio, otvorit ces server na racun Balkan SA:MP, daj pokrij se najdebljom dekom
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Prijava SMOD-u
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Da, obojica ste pametni, da ste pametni nebi se svadali i upravo zaradili zabranu pisanja na 24h! A ovo ide pod lock!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Tema opet sticky, ako vam je potrebna jos neka pomoc oko konvertovanja 0.3c objekata iz MTA u SA:MP - pitajte
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ja uzmem napravim nesto u u mta 0.3c  i sada odem po tutu uzmem map file kopiram ga u mod u skripter files promenim mu ime u source napravim novi text document

odem na server ulogujem se kao rcon  ukucam /rcon loadfs mta_convertor i pise mi filtercript load mta_convertor.amx loaded failed

sta da radim
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Znaci ubacio sam jelku i poklone, ali kad udem u samp - http://zaslike.com/files/kuo2p4ul7bx5fchvjgo.png

Znaci ovo po tutu uradim i treba raditi?

Ocigledno da nisi pratio moj tutorijal
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

J4€k

Nemora znaciti da nije pratio vec u nekim MTa su sjebani 0.3c objekti tj mjenja ih za druge
Neznam objekt se zove

Jetdoor  32245

A to zapravo u MTa vidis kao neznam bozicnu jelku - cisto primjer

Ovakve probleme sam imao ja i jos nisam rijesio vec nekoristim vise 0.3c objekte