[TUT] Konvertovanje 0.3c objekata iz MTA u SA:MP

Započeo Gotti747, April 18, 2011, 12:51:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

TuT preuzet i preveden sa: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=196650

1. korak: skinite ovu FS i sacuvajte je u folder FilterScripts kao "map_converter" http://pastebin.com/P0Pte5Nx

2. korak: Nadjite mapu u mta>server>mods>dm>recources, kopirajte .map fajl i prebacite u folder Scriptfiles vaseg servera, preimenujte mapu u "Source", usput, napravite i fajl Output.txt i sacuvajte ga praznog

3. korak: Udjite na vas server, ulogujte se kao RCON administrator i ukucajte /rcon loadfs map_converter

4. korak: vratite se u Scriptfiles i videcete fajl "Output", tu se nalaze konvertovani objekti u "CreateObject" kodu, potom te kodove ubacite u pawno ispod OnGameModeInIt, ako koristite neki streamer konvertujte objekte slobodno preko deluxa ili nekog drugog konvertera.

5. korak: udjite na vas server i videcete da vam 0.3c objekti rade.



Nadam se da sam nekome pomogao, pozdrav.



Poslednja Izmena: April 21, 2011, 16:31:09 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Onaj prosli tut mi nije radio pa cu pokusat sa ovim

Tnx.



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje


np. Javite ako ne radi nesto.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

vec postoji ovaj tut -.-"
Ko tebe kamenom, ti njega suhim kruhom da polomi zube.

Najbolji citat:
Citat: ScaRy poslato April 14, 2011, 22:49:45 POSLE PODNE
imam steam na cs sve radi ali nemami coveculjka i slike sa strane...

SoNNix

Dobar je TuT,pomoci ce nekima
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 01:12:41 PRE PODNE od |CE|SoNNix


mislim da vec postoji ova tema...  ??? ??? jesam li u pravu?
hakler xD

Ja postam u temu di je TuT po kojem radim  a necu trazit jel ima jos koji slicni tut da tu postam -.-''

kako da napravim txt dokument ....sry zbog refresha teme

omggggggggggg jesi ti prvi put na kompu? ides desni klik pa new>Text Document pa jebote ovo nigdje nema
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Neznam kako no ja bez ikakovog steamera i bez ikakve fs za 0.3c konveritam na converterffs i sve radi :D

Citat: matteokov poslato Maj 01, 2011, 11:03:30 PRE PODNE
Neznam kako no ja bez ikakovog steamera i bez ikakve fs za 0.3c konveritam na converterffs i sve radi :D

jesi siguran da su 0.3c objekti?? jer msm da nema sanse da mozes tako..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Citat: EhoFond poslato Maj 01, 2011, 11:05:26 PRE PODNE
Citat: matteokov poslato Maj 01, 2011, 11:03:30 PRE PODNE
Neznam kako no ja bez ikakovog steamera i bez ikakve fs za 0.3c konveritam na converterffs i sve radi :D

jesi siguran da su 0.3c objekti?? jer msm da nema sanse da mozes tako..
Zasto nema sanse ?
Tako je i kod mene,iz prve a nisam gledo ni TuTorial ni nista i opet svi rade :S

Citat: [AG] mafica .pwn poslato Maj 01, 2011, 11:06:00 PRE PODNE
Citat: EhoFond poslato Maj 01, 2011, 11:05:26 PRE PODNE
Citat: matteokov poslato Maj 01, 2011, 11:03:30 PRE PODNE
Neznam kako no ja bez ikakovog steamera i bez ikakve fs za 0.3c konveritam na converterffs i sve radi :D

jesi siguran da su 0.3c objekti?? jer msm da nema sanse da mozes tako..
Zasto nema sanse ?
Tako je i kod mene,iz prve a nisam gledo ni TuTorial ni nista i opet svi rade :S

cek cek hoces rec da kad stavis u mta 0.3c objekte i onda preko  convertffs konventiras i stavis kodove u samp odmah ti budu 0.3c objekti?!!?


jbt ako je tako supper xd... Ja mislio nemoze se posto svi govore da s enemoze i stavljaju tutove -.-
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine