[Pomoc]/svi clanovi

Započeo [GU]Spoky, April 17, 2011, 22:50:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: moj mod
Detaljan opis problema: mozeli  i ko reci kako da napravim komandu svi clanovi, da vidim sve clanove koji su online??
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //


Detaljan opis problema: mozeli  i ko reci kako da napravim komandu svi clanovi, da vidim sve clanove koji su oserver uklonjen!ine??


Ako sam ja sta tebe skuzio... :SS

ocu ono da lider moze viditi clanove i one koji nisu online i oni koji jesu!  ::)

ocu ono da lider moze viditi clanove i one koji nisu online i oni koji jesu!

evo ti za online clanove:


if(strcmp(cmd,"/members",true)==0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
new teamnumber;
if (PlayerInfo[playerid][pLeader] != 0) teamnumber = PlayerInfo[playerid][pLeader];
else if (PlayerInfo[playerid][pMember] != 0) teamnumber = PlayerInfo[playerid][pMember];
else
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "Niste clan Organizacije!");
return 1;
}
    SendClientMessage(playerid, 0x808000AA, "**Clanovi Online**");
foreach (Player, i)
{
GetPlayerName(i, sendername, sizeof(sendername));
format(string, sizeof(string), "");
if (PlayerInfo[i][pLeader] == teamnumber) format(string, sizeof(string), "%s (LEADER)",sendername);
else if (PlayerInfo[i][pMember] == teamnumber) format(string, sizeof(string), "%s, Rank: %d.",sendername, PlayerInfo[i][pRank]);
if (strlen(string) > 1) SendClientMessage(playerid, 0xF5DEB3AA, string);
}
}
return 1;


A koji nisu online ja mislim da nemoze :D

Citat: sonic poslato April 17, 2011, 22:50:56 POSLE PODNE
Skripta koju koristim: moj mod

Ako je to tvoj mod ne možemo ti pomoći.

1. Neznamo definicije
2. Neznamo invite system
3. Jel uopce imas Lidere i Clanove naskriptane?
4. Neznamo koji saveing system koristis (yini,dini...)
...

Koristim Cyber al sam ga skroz promijenio.. samo me zanima kako da napravim /members ali da se pokaze opis svih clanova! i onih koji nisu online.. aj molim vas ako mozete pomoc pa da nastavim dalje sa poslom  ;D

Citat: sonic poslato April 18, 2011, 16:37:20 POSLE PODNE
Koristim Cyber al sam ga skroz promijenio.. samo me zanima kako da napravim /members ali da se pokaze opis svih clanova! i onih koji nisu online.. aj molim vas ako mozete pomoc pa da nastavim dalje sa poslom  ;D

Cyber Nije Tvoj Mod   >:(
TražiÅ¡ pomoć & lažeÅ¡  :-X

ja ne trazim vase duhovite komentare vec vasu pomoc! i bio je to nekad davno cyber al nemos ga prepoznat sve sam promijenio uzeo sam ga samo zato sto je preveden ii sad ako moze ko pomoc nek kaze  :)