[MAP] TGB kafic u Grove Streetu

Započeo [PG]Korda, April 17, 2011, 16:13:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime mape - [MAP] TGB kafic u Grove Streetu
Ideja - Korda
Napravio - Korda
Vrijeme izradnje - 60 minuta
Objekata - oko 50
Vozila - 0
Slike: 

Ocjene 1/10, komentari, prijedlozi!


Vidi se da si se potrudio , Svaka Cast Ocjena: 10/10
Uskoro Otvaranje Novog SAMP Bosanskog Servera | Bosnia And Herzegovina | Rol3play

PRODAJEM ACC NA CROHERZI lvl 12 Respekti 7/28 Jeftinooo !
Ili mjenjam za RP dobar mod koji ima /v /kuca sisteme  u dijalogu !


Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 17, 2011, 19:26:42 POSLE PODNE
Brav, potrudio si se  :D

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=21542.0

hvala svima, e lega sorry, al stvarno majke mi nisam vidio to tvoje, ja to planiram stavit na server, ako ti smeta sto je slicno tvom reci pa cu napravit nesto drugo, sry stvarno

ne smeta, stavi slobodno, ako nisi video moju ok, meni ta mapa nicemu ne sluzi ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 19, 2011, 08:43:45 PRE PODNE
ne smeta, stavi slobodno, ako nisi video moju ok, meni ta mapa nicemu ne sluzi ;)

ok onda ;)