[TUT] GGMM

Započeo System32, April 16, 2011, 00:34:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav svima, evo mene s novim tutorialom! Danas ćemo naučiti kako staviti modove u San Andreas, a da ih odma vidite!

Uvod

Za dodavanje modova u San Andreas te da ih odmah vidite treba vam GGMM - Gta Garage Mod Manager

U njemu se mogu samo dodavati modovi za sva vozila i oružija, ništa drugo!
Napomena: Nekad će vam mod biti crn, to je radi reflekcije ili do programa, nije bitno glavno da će mod raditi u igri!


Download
Za preuzimanje GGMM kliknite ovdje!

Tutorial

1.Raspakirajte sve fajlove iz .rar datoteke u vaÅ¡ San Andreas glavni folder i pokrenite GGMM. Pri dnu vidjet ćete 3 "taba" CARS WEAPONS BROWSE - Logično da ćete vozila nalaziti u CARS, a oružija u WEAPONS, ovo BROWSE ne znam zaÅ¡to služi! NaÄ'ite ime vaÅ¡eg moda, onaj fajl iz .rar datoteke koji ste skinuli odnosno o ime kucajte u onaj okvir iznad CARS. Sad ako ste recimo odabrali elegya za izmjeniti onda idite na
i kliknite na Manual mod installer.


2.Odaberite ovu ikonu za .dff i .txd i importajte ih. Sad kliknite na Install i pričekajte da se mod instalira, nakon 10-ak sekundi trebao bi se instalirati! Ako želite vidjeti motor, gepek i unutrašnjost, pratite dalje ,a ako ne želite klknite na onu X ikonu skroz gore!


Dodatak

1.Ako želite vidjeti unutrašnjost vozila, gepek i haubu... 2 put kliknite na vozilo, odaberite tab Special i kliknite na Open All da sve vidite!
2.Kliknite na X ikonu u gornjem desnom kutu, pokrenite igru i zabavite se!


Sljedeći tutorial: TXD Workshop 4.5 - UreÄ'ivanje texturi

All credits go to me!
Poslednja Izmena: April 23, 2011, 19:23:48 POSLE PODNE od System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

hvala,instalirao sam 5 modova sad,hvala ti puoooooooo

Nema problema,imas ispod jos 2 tuta za modove!

Kako me ovo obraduje :D Bice jos tuteva :)
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √