[TUT] Alci's SAAT GUI FrontEnd 1.0

Započeo System32, April 15, 2011, 17:03:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav svima, evo mene s novim tutorialom! Danas ćemo naučiti kako ubaciti nove zvukove u GTA San Andreas!

Uvod

Za izmjenjivanje zvukova u San Andreasu trebate imati Alci's SAAT GUI FrontEnd 1.0

Poslje u totorialu ćete vidjeti kako postoje neki Bankovi npr. Bank_137 - u njega idu svi zvukovi za oružija, Bank_41 i Bank_42 - u njega ide zvuk za Sancheza. I mnogi drugi Bankovi...
Većina modova koje skinete pišu u ReadMe u koji Bank ide ili su napravljena 2 foldera (za vozila je najčešće 2 Banka!) s imenima tih Bankova i koji zvuk treba promijeniti (npr. /sound_001.wav i onda ispod njega /sound_002-wmv......).
Za početak bitno je da to znate!


Download
Za preuzimanje Alci's SAAT GUI FrontEnda kliknite ovdje!

Tutorial

1.Kad pokrenete vaÅ¡ SAAT GUI FrontEnd moguće da će vam doći "error" da trebate definirati vaÅ¡ San Andreas folder, pa zato pronaÄ'ite vaÅ¡u lokaciju San Andreas glavnog foldera i kliknite Ok, sad će vam možda opet doći taj "error" da deifnirate vaÅ¡ San Andreas folder zato ga vi opet definirajte i pritisnite Ok. Kod sljedećeg pokretanja to vam se viÅ¡e neće pojavljivati!

2.Kad ste ga pokrenuli kliknite na GENRL ispod SFX "taba" i pričekajte da vam se učita!
Napomena: U San Andreas glavnom folderu moći ćete vidjeti folder GENRL, on služi isto za mjenjanje zvukova no ovo je sigurnije, nemojte ga brisati jer ćete u sljedećem pokrećanju SAAT GUI-a morati opet exporatit taj folder!
Sad naÄ'ite vaÅ¡ zvuk odnosno Bank moda koji ste skinuli i kliknite na onu "+" ikonicu!
Napomena: Vi nemojte otvarati ovaj Bank kao na animaciji, ja sa to koristio samo za tut, a vi otvorite vaš Bank!


3.Red je da promijenite vaš zvuk! Kliknite na vaš sound_00* i kliknite na onu 3 ikonu na toolbaru ili idite Actions>Replace i odaberite vaš zvuk
Napomena: Kad "Replacate" zvuk morate točno odreÄ'eni sound_00* iz tog odreÄ'enog foldera "Replacati"! Ako nekome neÅ¡to nije jasno neka pita u komentaru! Ovo * u sound_00 znači da ima neki broj od 1-9 ili ima čak i dvoznamenkasti broj! Nemože biti sound_00* jer mora imati neki broj, a ne zvjezdicu valjda vam je to jasno! Na animaciji sam ja samo prikazao za jedan sound_00* vi sve promijenite!


4.Sad vam je preostalo da spremite to, to možete klikom na "disketu" ili File>Save i zatvorite program i pokrente igru te naÄ'ete vozilo ili oružije kojem ste promijenili zvuk!


Sljedeći tutorial: GGMM - Dodavanje modova s vizualizacijom


All credits go to me!


Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Ok sve to al zas mi izbaci ovaj error kad kliknem na GENRL ?

Probaj par puta ko nece onda vidi gdje ti stoji taj BanklUp kako vec,imas tu treba ti biti u San Andreas\audio\sfx ako nece onda sve one fajlove iz SAAT GUIa prebaci u San Andreas folder!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato April 15, 2011, 18:46:59 POSLE PODNE
Probaj par puta ko nece onda vidi gdje ti stoji taj BanklUp kako vec,imas tu treba ti biti u San Andreas\audio\sfx ako nece onda sve one fajlove iz SAAT GUIa prebaci u San Andreas folder!
rijesio sam to bio je problem sto sam  prvi put naso folder drugi put valjda samo brzo sisno ok :D
Neg gdje da nadjem te zvukove,imas koju stranicu,na GTA Inside sam trazio al nisam naso mozda ima tamo ak ima daj tocan link :P

a koji ti mod treba? Imas gtagrage,gtagaming, gta.cz (ruska) gtapolice blababla
Na ovoj stranici imas puno stranica s modovima za gta: http://aboveultimate.com/p/forum/forum_viewtopic.php?166038
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato April 15, 2011, 18:55:55 POSLE PODNE
a koji ti mod treba? Imas gtagrage,gtagaming, gta.cz (ruska) gtapolice blababla
Na ovoj stranici imas puno stranica s modovima za gta: http://aboveultimate.com/p/forum/forum_viewtopic.php?166038
Ma za zvukove automobila.Kao sto sam rekao de mi tocan link,kao PDF tamo na GTA Inside gdje se ovi nalaze :D

Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Jedan jedini hahahha xD

Kakvi blank? Inace zvukovi odnosno modovi nisu bas najbolji najcesce imaju onaj duboki zvuk tako da ne preporucam puno ovih modoa!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

E ja se bas u ovo ne razumem,nikad nisam radio sa ovim,interesuje me kako da namestim zvuk za vozilo koje ja izaberem?

imao sam jednu stranicu gdje je pisao koji Bank zamjenjuje koje vozilo ali izgubio sam,trudim se pronaci :S
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Evo naso sam,valjda je to to,al ne razumem ni ovo: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=296844
Pise na primer:

080 081 - Admiral, Elegant, Emperor, Premier, Sentinel, Stafford, Stratum, Stretch, Sultan, Taxi, Police (LS), Police (LV), Police (SF)

Tu su samo 2 broja 080 i 081,a vozila ima 13...

EDIT: SNASO SAM SE!
Poslednja Izmena: April 15, 2011, 19:38:11 POSLE PODNE od [BF] Monk

Je to ali ima i druga stranica svejedno stavi cu je gore u tut, to kad ima vise za jedan broj znaci da svi ti auti imaju isti zvuk,to je malo glupo al jbg :S



Molim moderatora da izbrise sve postove (osim tuta naravno) jer se problem rjesio i da ne dolazi do spama te da je preglednije!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato April 15, 2011, 21:30:46 POSLE PODNE
Je to ali ima i druga stranica svejedno stavi cu je gore u tut, to kad ima vise za jedan broj znaci da svi ti auti imaju isti zvuk,to je malo [cenzura]o al jbg :S



Molim moderatora da izbrise sve postove (osim tuta naravno) jer se problem rjesio i da ne dolazi do spama te da je preglednije!
Ne,necu to uradit jer ako netko bude imao slican problem i bude trebao pomoc moze vidjet postove prije ;)