Tko sam ja, osim mappera.

Započeo [Banana$]ReadMe.txt, April 14, 2011, 21:01:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Moje ime, je Vito Jurić. Imam 27 godina.
Ne scriptam niti mappam 2 i pol godine, jer mi to nije nesto( to se pretvorilo u obicno nabacivanje objekata u MTA)
AHA DA, PARDON ZBOG PRAVOPISNIH GREÅ AKA, RODOM SAM SLOVENAC!
Trenutno radim na projektu : GTA 3 HD.
Ja i ostali tim Rockstar Wizards (http://www.rockstarwizards.co.nr/), svaki objekt, retexturiramo te reobnovimo u HD definiciju..
Mi smo zajednica, sa cijelog svijeta. Vodja zajednice je GABOR TOTH A.K.A. PEARCY.
Ako se pitate, zaÅ¡to nisam na listi na TEAM PAGE-u, to je zato jer sam ja tek u 2. staležu modeliranja.Ono tamo su samo voÄ'e projekata.
Možete i pogledati našu objavu za GTA III HD na = http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=424616
Prije sam postao onu temu, za mapere. Pitate se tko sam ja , Å¡to ja radim.
Zar sam ja neki novi luÄ'ak koji se želi svaÄ'ati? Ne, nisam.
Ja samo pišem kritike, te savjetujem ljude. Ja sam mappanje davno prešao, i otvaranje servera, i ta ostala sr4nja.

Evo vam moja djela, Å¡to moja ekipa i ja radimo:

















Whoow ha?
E pa sad molim, komentirajte naše radove....

PS. Ja sam jedini iz na balkanu u njihovoj grupi :D.


Aha da, neču odgovarati na nikakve poruke vezane uz GTA 3 HD.
Poslednja Izmena: April 14, 2011, 21:06:56 POSLE PODNE od Rum-burek
hakler xD

Ajde nemoj se pravit tu bog i batina !
Kao za sve tako i za tebe, zasto otvaras tema o pretstavljanju u offtopica ?



opa i google/slike   znas koristit  :o  :D :D

Correlli


I ja sam Bruce Lee
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ove slike su ogromne, ali tvoj ego je ipak veći.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Balkan style - ne veruj nikom ko je uspešan hah :)

Mada orginalan pokušaj,moram priznati. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


poznaticovik

Jako interesantno , čestitam dokazao si nam da znaš koristiti google ! Jako dobar početak za početnika ! :D

Citat: ... Djea ... poslato April 14, 2011, 21:06:24 POSLE PODNE
Balkan style - ne veruj nikom ko je uspešan hah :)

Mada orginalan pokušaj,moram priznati. :)

Å to si ti s tim mislio?
Ovako, ako mi ne vjeruješ , boli me "ĆUNA", jer tko i što si ti, da se ja tebi moram dokazivat.

Takodjer [M]att.
Znam koristit i pamet, što ti neznaš.
I za razliku od vas svih, ja imam  ono , Å¡to nikad neće biti objavljeno na netu, vezano uz GTA 3 HD.
Ako misliš da lažem, kontaktiraj jednog od Lidera RW.
Poslednja Izmena: April 14, 2011, 21:10:23 POSLE PODNE od Rum-burek
hakler xD

Meni samo nije jasno zašto ti misliš da nas zanima ko si ti i ćime se baviš.

lock.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Correlli

Citat: Rum-burek poslato April 14, 2011, 21:08:44 POSLE PODNE
Å to si ti s tim mislio?
Ovako, ako mi ne vjeruješ , boli me "ĆUNA", jer tko i što si ti, da se ja tebi moram dokazivat.

Takodjer [M]att.
Znam koristit i pamet, što ti neznaš.
I za razliku od vas svih, ja imam  ono , Å¡to nikad neće biti objavljeno na netu, vezano uz GTA 3 HD.
Ako misliš da lažem, kontaktiraj jednog od Lidera RW.
Da, jedino si ti pametan i profesionalac, a svi ostali na ovom forumu pa i šire su glu*i i nemaju pojma o pojmu. Vjeruj mi, sa SA:MP-om i PAWN skriptanjem se bavim već od početka službene SA:MP zajednice, i ovakav primjer kakav si ti još nisam imao priliku upoznati.

Što bi nas trebalo zanimati tko si ti g. "pametni"? Baš netko tko ovako sam sebe hvali i preuveličava i govori da je pametan nije ništa od toga.
Ljudi znaju sami prepoznati profesionalca/pametnu glavu/talenta bez da se on sam hvali, a ti još uz to da se hvališ i da si se javio bez ikakvog razloga da drugim soliš pamet, ne želiš ni dokazati svoju "pamet" sa kakvim radom (kobejagi će ti netko ukrasti ideju ili kodu).

Mislim... Kakvih sve ljudi ima, ima Alen pravo: botovi se množe.

Citat: Rum-burek poslato April 14, 2011, 21:01:03 POSLE PODNE
Moje ime, je Vito Jurić. Imam 27 godina.
AHA DA, PARDON ZBOG PRAVOPISNIH GREÅ AKA, RODOM SAM SLOVENAC!
Ovdje si me takoÄ'er dobro nasmijao. Rodom si Slovenac a nosiÅ¡ jedno od najhrvatskijih prezimena - Jurić. Ja sam se rodio i živim u Sloveniji i koliko znam Slovenci ne nose slovo ć u prezimenu, jer slovenska abeceda ne zna za to slovo.
Poslednja Izmena: April 14, 2011, 21:23:00 POSLE PODNE od Correlli