[POMOC] Zabagovala skripta

Započeo vlado_plavsic, April 13, 2011, 20:36:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

vlado_plavsic

Na serveru koristim Balkan Evolution(Raven's RolePlay Edit) skriptu i prvih 2-3 sata koliko je imam na serveru je extra radla al sad sam primecivao da koji god igraca da se login ima crash,otiso sam relog i meni je zabagovalo,ukucam lozinku u krene da ucita server i sam oodjednom zablokira,da ne zna neko u cemu je problem? pozz

Citat: vlado_plavsic poslato April 13, 2011, 20:36:05 POSLE PODNE
Na serveru koristim Balkan Evolution(Raven's RolePlay Edit) skriptu i prvih 2-3 sata koliko je imam na serveru je extra radla al sad sam primecivao da koji god igraca da se login ima crash,otiso sam relog i meni je zabagovalo,ukucam lozinku u krene da ucita server i sam oodjednom zablokira,da ne zna neko u cemu je problem? pozz

Ocigledno da ti host poremeti skriptu, tj njihova administracija...to oni iy KGB-a cesto rade pocetnicima :S

vlado_plavsic

cek,server mi je preko GHS a i nisam te najbolje razumeo :)

Citat: vlado_plavsic poslato April 13, 2011, 21:31:55 POSLE PODNE
cek,server mi je preko GHS a i nisam te najbolje razumeo :)

e onda ne znam mozda i oni tako rade..mada ne kontam zasto je to tako ne ide im u prilog ali nemam drugog objasnjenja sta moze biti

skini najnovije plugine... i testiraj na home da ti dodje par igraca i  pogledaj jel se onda to desava
STRANICA U IZRADI

vlado_plavsic

Citat: Wicked poslato April 13, 2011, 23:59:18 POSLE PODNE
skini najnovije plugine... i testiraj na home da ti dodje par igraca i  pogledaj jel se onda to desava

Kao na primer koji plugin je dobar ?

server.cfg/stream_distance 150.0(ili 100)

vlado_plavsic

Da nemas slucajno link za Download?!
Poslednja Izmena: April 21, 2011, 18:00:30 POSLE PODNE od vlado_plavsic

Citat: vlado_plavsic poslato April 14, 2011, 16:44:54 POSLE PODNE
Citat: K4Я!K3 a.k.a Du[BB]ing poslato April 14, 2011, 16:41:39 POSLE PODNE
server.cfg/stream_distance 150.0(ili 100)

Da nemas slucajno link za Download?!
kakav link  ???

otvori server.cfg i nadji stream_distance  i izmjeni broj :)


ahhhha  :D

OT:

sta ti  zablokira, cela skripta ili ti se textdrawovi i ostale poruke pretvore u neke kocke raznih boja ? (takav sam prob. ja imao)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

vlado_plavsic

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 14, 2011, 17:42:00 POSLE PODNE
ahhhha  :D

OT:

sta ti  zablokira, cela skripta ili ti se textdrawovi i ostale poruke pretvore u neke kocke raznih boja ? (takav sam prob. ja imao)

Gle kad ide connect i upisem lozinku i samo odjednom stane server(zablokira)

Citat: matematicar poslato April 13, 2011, 21:28:28 POSLE PODNE
Citat: vlado_plavsic poslato April 13, 2011, 20:36:05 POSLE PODNE
Na serveru koristim Balkan Evolution(Raven's RolePlay Edit) skriptu i prvih 2-3 sata koliko je imam na serveru je extra radla al sad sam primecivao da koji god igraca da se login ima crash,otiso sam relog i meni je zabagovalo,ukucam lozinku u krene da ucita server i sam oodjednom zablokira,da ne zna neko u cemu je problem? pozz

Ocigledno da ti host poremeti skriptu, tj njihova administracija...to oni iy KGB-a cesto rade pocetnicima :S

Hahahah... citam ovaj komentar i gledam di je LIKE :P Taj facebook unisti covjeka... xD hh


-Pa evo ako ti skripta nije ono neka "sveta" da te strah da ce je neko ukrast xP  Posalji mi je na mail pa cu je pogledat tj. pokusat popravit... A posto se radi o Ravens RolePlayu znaci da je imaju svi i nemas se cega brinit :D

E-Mail: [email protected]     ;D
Poslednja Izmena: April 17, 2011, 04:51:41 PRE PODNE od Cami


vlado_plavsic


Jel ti dao link? Daj proslijedi  :D
[/quote]

Smaras -.-' Sa serverom sam poceo da radim pre 20-30 dana i nisam ga bas najbolje razumeo xD