[Trazim] Trazim skriptera

Započeo [HL]Filyx, April 13, 2011, 15:50:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozzz

Ovako trebam jednu osobu koja je skripter, treba mi pomoc oko Cro Gaming RolePlay..
Pa ako ima dobrih dusa koje mi zele pomoc nek se jave....
Naravno morate znati skriptat...

nitko ti nece scriptat besplatno,balkan je pun varalica tako da neko ce te sjebat!


Citat: [modern]Ivica poslato April 13, 2011, 15:51:54 POSLE PODNE
nitko ti nece scriptat besplatno,balkan je pun varalica tako da neko ce te sjebat!

Istina a jedna od njih si i ti xD (salim se)

Moj savet: Bolje uzmi pa sam uci da skriptas,imas dovoljno tutoriala tako da mozes sve i sam da uradis..

Citat: [BF] Monk poslato April 13, 2011, 15:57:19 POSLE PODNE
Moj savet: Bolje uzmi pa sam uci da skriptas,imas dovoljno tutoriala tako da mozes sve i sam da uradis..

Znam skriptat, al nemam bas vremena da sve sam radim pa mi treba pomoc.

Citat: >_<|FiLyX|>_< poslato April 13, 2011, 15:53:38 POSLE PODNE
Citat: [modern]Ivica poslato April 13, 2011, 15:51:54 POSLE PODNE
nitko ti nece scriptat besplatno,balkan je pun varalica tako da neko ce te sjebat!

Istina a jedna od njih si i ti xD (salim se)
ili ne?



MOzes naci skriptera, jedino ako mislis platiti. MIslim da nema skriptera koji bas zna skriptat, a da ce ti skriptat besplatno.










Citat: >_<|FiLyX|>_< poslato April 13, 2011, 15:50:33 POSLE PODNE
Pozzz

Ovako trebam jednu osobu koja je skripter, treba mi pomoc oko Cro Gaming RolePlay..
Pa ako ima dobrih dusa koje mi zele pomoc nek se jave....
Naravno morate znati skriptat...

Iskreno od mene:
Bolje ti je ako znas kao sto si rekao skriptaj sam u ako ga naskriptas do sljedece godine dobro je,ali si sam svoj car i ne ovisis ni o kom + ne brine te hoce li on prodat nekom mod,stavit ga da se mzoe download i sl.
Malo ti je takvih koji ce skriptat a ne traze nista zauzvrat osim Admin Pozicije na serveru,vecina ce napravit problem s tim gamemodom kad-tad.Stoga poslusaj me to ti je najpametnije ;)

poznaticovik

Ovisi kakav je taj čovjek , znam tu puno ljudi koji vas nebi prevarili , tražili bi zauzvrat samo novce , realno , ja modove koje sam dosad radio drugima sam zauzvrat novce tražio.


Znam radit u MTA, ali PAWN ne :(, ako os, MTA ti besplatno radim ? Mada ni ja nisam PRO