Genius Gaming Film

Započeo LuKsA, Decembar 04, 2009, 12:46:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Jos da ste smislili neku svoju ideju a ne uzeli od balkan mafije mozda bi to i bilo nesto,ovako je bijedna kopija...

balkan mafia?... hahahha, pa decko to je editiran larp mod.. ako smo mi uzeli od balkan mafie onda balkan mafia ima LARP mod -.-
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Smijesan si mi.Tko govori o modu?Govorim o filmu,uostalom znas ti vrlo dobro o cem ja govorim  ;)

Da diinko je isti video napravio. Nego BM nema editiran LA:RP Mod tak da STFU




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

To kaj nema... Neznam sto vam je tesko priznat da netko ima editovan mode ?? Pa nije to sramota :S. Pogotovo ako je mode dobar kao LARP...

pa ja sam reko da imam editan larp mod.. a i uostalom nisam ja taj video pravio nego jedan sa servera... pa neznam dal je od koga skopirao -.-
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

matemandbrnaze742


Citat: Mute poslato Decembar 05, 2009, 00:49:46 PRE PODNE
To kaj nema... Neznam sto vam je tesko priznat da netko ima editovan mode ?? Pa nije to sramota :S. Pogotovo ako je mode dobar kao LARP...

LOL!Govoris za Balkan Mafiu,tko je uopce reko da nemaju editiran mod?Imali su ga i to se oduvijek zna,ali to nije Edit LARP nego edit od gf moda.To sto pise u njegovom potpisu je napisano dok im je bullet jos radio mod.
Poslednja Izmena: Decembar 05, 2009, 18:15:58 POSLE PODNE od dinkO14

nego, vako:
ima vjecno pitanje: originalnost ili kvaliteta?

ovo nema ni jedno ni drugo

AKO vam je dosadno, i trenutno, na ovom forumu niste da ucite skriptat ili tako nesto, usudio bi se rec, intelektualno, onda se regajte na ovu stranicu tako da kliknes na sliku. probaj pa i ti nadodaj refferale koji ce klikcat za tebe kao sto ces ti sad za mene xD

Citat: dinkO14 poslato Decembar 05, 2009, 14:50:12 POSLE PODNE
Citat: Mute poslato Decembar 05, 2009, 00:49:46 PRE PODNE
To kaj nema... Neznam sto vam je tesko priznat da netko ima editovan mode ?? Pa nije to sramota :S. Pogotovo ako je mode dobar kao LARP...

LOL!Govoris za Balkan Mafiu,tko je uopce reko da nemaju editiran mod?Imali su ga i to se oduvijek zna,ali to nije Edit LARP nego edit od gf moda.To sto pise u njegovom potpisu je napisano dok im je bullet jos radio mod.

Balkan mafija jednaka je sramoti.. iako imate novi gamemode i dalje je zastarjela [malo igraca]



Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Baff

Citav video je 90% isti kao na Balkan Mafiji...

da..kao sto daka kaze balkan mafija nije edit LARP moda(ubacio je par nekih stvarcica ali vecinu je toga iskriptao ;) )...

Kao sto je gore neko spomenuo> Ovaj server nema niti kvalitetu niti originalnost...

;)

Ali + vam je bar sto ste se malo potrudili pa snimili film i uploadovali na youtube...

Citat: Baff poslato Decembar 10, 2009, 15:01:36 POSLE PODNE
Citav video je 90% isti kao na Balkan Mafiji...

da..kao sto daka kaze balkan mafija nije edit LARP moda(ubacio je par nekih stvarcica ali vecinu je toga iskriptao ;) )...

Kao sto je gore neko spomenuo> Ovaj server nema niti kvalitetu niti originalnost...

;)

Ali + vam je bar sto ste se malo potrudili pa snimili film i uploadovali na youtube...

hahaha..samo zbog toga...tako i ja mislim ;D

Pa ovaj server barem nije kao balkan mafija... recimo star ko biblija

+ na ovome gamemodu ce se jos dosta toga promjeniti... ovo je samo pocetnicki video da vam imamo sta prikazati  :)

Poslednja Izmena: Decembar 10, 2009, 15:15:48 POSLE PODNE od [GG] ZicMortal
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: [GG] ZicMortal poslato Decembar 10, 2009, 15:12:03 POSLE PODNE
Pa ovaj server barem nije kao balkan mafija... recimo stara ko biblija

+ na ovome gamemodu ce se jos dosta toga promjeniti... ovo je samo pocetnicki video da vam imamo sta prikazati  :)



De Deloc@s bolje je da sutis.
1.Ja nisam na Balkan Mafiji odavno
2.Vi se NEMOZETE I NIKADA se necete moci poredit s njima,oni su prosli razdoblje kad su imali od 0-24sata po 0/100 a prosli su razdoblje od 40igraca dnevno.Oni postoje vec vise od godinu dana sto pokazuje kolko je stabilan server.Nevrijedi trosit rijeci uopce.Za pocetak pokusajte platit host za forum i domenu,mozda se pricinite ozbiljnijima..