[POMOĆ] GodFather Login SYS! => Dajem server tko mi pomogne!

Započeo MrGiordani, April 12, 2011, 17:27:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav..

Trebao bih pomoć u vezi login systema...
Mućim se već 4 sata, nikako da sredim Dialog System u GodFatheru..
Pogledao sam Vilkov system, ne ide.... uzimao sam filterscripte, ali onda ne sejva stvari kao rankove, familije itd...
Tek sam započeo prevesti GM, pa ako mi netko može pomoći u tome?
Evo , prebacio sam sve u 0.3c, evo vam complete mapa, sa jako puno includova...
Molio bih, da mi samo taj login system sredite, i uploadate... bio bih jako zahvalan, te ako bi netko preveo cijelu scriptu do kraja (ja sam preveo 35 %)
DAO BIH MU CIJELI SERVER TE  GamePanel Informacije .. Server je kupljen za 1 godinu!!!.


EVO LINK: http://www.mediafire.com/?bq682rzt16a7jac
NAPONEMA: Svejedno mi je ako mi saljete podatke itd.. ovdje ili u inbox.... ovo mi je hitno.. a kupio sam 4 hosta!  ;)
Poslednja Izmena: April 12, 2011, 17:28:11 POSLE PODNE od MrGiordani


skuzio sam, zato sam izbrisao ono...
Procitao sam pravila!
Ovako, ovo mi je jako važno zato molim da mi pomognete!
Poslednja Izmena: April 12, 2011, 17:37:46 POSLE PODNE od MrGiordani

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=6772.0

Eto sad mi posalji podatke na PM :D

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VUTRASI


Dodajte me na msn ako budem banovan!

[email protected]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Balkan Fanaticos - Click!!!

poznaticovik

FS-ovi ti neće raditi zato što su oni uglavnom napravljeni za gmodove od 0 ili one gmodove koji nemaju reg/log system. Tutoriali to C/P ti ništa neće raditi.

Citat: [M]att poslato April 12, 2011, 18:04:46 POSLE PODNE
FS-ovi ti neće raditi zato što su oni uglavnom napravljeni za gmodove od 0 ili one gmodove koji nemaju reg/log system. Tutoriali to C/P ti ništa neće raditi.
Matt vam dobro kaze jer ce vam se to sve pomjesat. Radit ce tebi i Vilkov samo umjesto pScore stavi pLevel, pCash zamjeni s pMoney itd. Bas sam ja testa vilkov i radi mi sve.


Johnny

E evo ti moj GameMod, Preveden je 97% i Editovan 25/30 % , ima sve u dijalogu REG/LOGin system ima dosta Race-ova sve bande/org imaju kapije na /open za automackim zatvarnanjem sve su ogradjene.

[ GodFather by Johnny ]
Poslednja Izmena: April 12, 2011, 18:44:43 POSLE PODNE od Johnny[E]