*|SpeedTouch RolePlay Gaming Community|*

Započeo [ST]~Kifla~, April 12, 2011, 15:02:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Sretno sa serverom. Ja nemislim više igrat jer je na taj server otišlo pun kurac mojih živaca, došlo je pun kurac loših ocjena jer sam bio toliko ovisan o tome. Eto, barem mi je drago što sam bio upoznao nove ljude i što sam uopče imao izvor zabave 0 - 24 oko 4 mjeseca. Vidim da su sad tehinčari u skroz kurcu. Kad se sjetim kako je ljepo išlo prije a onda još ona ekipa sa Mikeom, Stjepanom, Vojom i ostalima naravno.

/do Pisuci ovu poruku, dirnula ga duša.
*Pisuci ovu poruku, dirnula ga duša. ((Joe'))

sretno sa serverom
solidan opis 6/10 :)
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Citat: Joe' poslato April 13, 2011, 12:37:18 POSLE PODNE
Sretno sa serverom. Ja nemislim više igrat jer je na taj server otišlo pun [cenzura] mojih živaca, došlo je pun [cenzura] loših ocjena jer sam bio toliko ovisan o tome. Eto, barem mi je drago što sam bio upoznao nove ljude i što sam uopče imao izvor zabave 0 - 24 oko 4 mjeseca. Vidim da su sad tehinčari u skroz kurcu. Kad se sjetim kako je ljepo išlo prije a onda još ona ekipa sa Mikeom, Stjepanom, Vojom i ostalima naravno.

/do Pisuci ovu poruku, dirnula ga duša.
*Pisuci ovu poruku, dirnula ga duša. ((Joe'))

Bio bi red da nam recer svoj nick koji je bio na ST
Ne odgovaram na poruke s naslovom i bez naslova!


ehehe hvala svima nadamo se i mi :)

btw: ako bi bilo moguce ovi sto osjenuju da mi recu sta to fali opisu tj sto ne valja kod opisa pa kad budem slagao opis da pripazim na to :).. Hvala -.
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Citat: kastro poslato April 13, 2011, 13:13:59 POSLE PODNE
Citat: Joe' poslato April 13, 2011, 12:37:18 POSLE PODNE
Sretno sa serverom. Ja nemislim više igrat jer je na taj server otišlo pun [cenzura] mojih živaca, došlo je pun [cenzura] loših ocjena jer sam bio toliko ovisan o tome. Eto, barem mi je drago što sam bio upoznao nove ljude i što sam uopče imao izvor zabave 0 - 24 oko 4 mjeseca. Vidim da su sad tehinčari u skroz kurcu. Kad se sjetim kako je ljepo išlo prije a onda još ona ekipa sa Mikeom, Stjepanom, Vojom i ostalima naravno.

/do Pisuci ovu poruku, dirnula ga duša.
*Pisuci ovu poruku, dirnula ga duša. ((Joe'))

Bio bi red da nam recer svoj nick koji je bio na ST

4 nicka.. Prvo(Micheal_Jennings) mi je banao onaj đavo što je banao 13 igrača na serveru.(Onaj sto je skripto za Raula ko će se sad sitit kako se zva -.-") .Onda sam na Michael_Black slučajno ušo u Akademiju, meni [cenzura] tamo pa sam tebi(kastro) reko da me banaš. Kala prebacio statse na Rick_Caballero i onda je bio GLOBAL! -.-" I sad još malo igram sa Bruno_Lonchar al mi jebeno više jer neigram samp.
Poslednja Izmena: April 13, 2011, 13:58:17 POSLE PODNE od Joe'

Sretno sa serverom,igrao sam prije,i bio je jako dobar mode i ostatak stvarcica,nadam se da je ovaj jos bolji,samo naprijed i neodustajte doci ce igraci kad prepoznaju kvalitetu :)



Bili ste jedan od boljih servera nekad... Å ta je bilo sa čuvenim updateom koji je uvek bio pri kraju a nikad nije zavrÅ¡en?  ::)

U svakom slučaju srećno,mod više nije što je nekad bio,SA:MP je mnogo napredovao od tad. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


poznaticovik

Citat: ... Djea ... poslato April 13, 2011, 17:08:11 POSLE PODNE
Bili ste jedan od boljih servera nekad... Å ta je bilo sa čuvenim updateom koji je uvek bio pri kraju a nikad nije zavrÅ¡en?  ::)

U svakom slučaju srećno,mod više nije što je nekad bio,SA:MP je mnogo napredovao od tad. :)

Pročitaj koji post prije napisao sam da dolazi novi mod od 0 full mySQL/php , sve novo uglavnom xD

Citat: ... Djea ... poslato April 13, 2011, 17:08:11 POSLE PODNE
Bili ste jedan od boljih servera nekad... Å ta je bilo sa čuvenim updateom koji je uvek bio pri kraju a nikad nije zavrÅ¡en?  ::)

U svakom slučaju srećno,mod više nije što je nekad bio,SA:MP je mnogo napredovao od tad. :)

a cuj update je bio vise puta al malo svari jer smao je jedan skipter a nezeli zaposliti vise.. zatupljen u glavu jbga xd..

a jest mod je malo zastarijen jer se nebavi bas u zadnje vrijeme previse ovim gm, prepustio je jednom drugom liku , i dbro mu je krelino al ima nekih problema u rl nzn tocno..

a ugl sad taj gl skripter  se bavi novim gm koji ce vjerojatno izac na ljeto i kaze da je odlicnan :)
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine


Citat: [BC]|PEN1| poslato April 13, 2011, 17:15:57 POSLE PODNE
Jel jos s vama Ivex on je bio dobar skripter?

da da on je bio jako odlican skripter i taman je on mislio skriptat za st al nes se posvada se ownerima i onda je otisao i vise nikad nije dosao..

tako da nazalost neigra vise :(
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine


Na ljeto dolazi original GM kako sam čuo. Radnja će se odvijati u [skriveno]. Saznat ćete :)) Ma ugl. radnja je baÅ¡ oriÄ'iÄ'i. Prebaza!