*|SpeedTouch RolePlay Gaming Community|*

Započeo [ST]~Kifla~, April 12, 2011, 15:02:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

SpeedTouch RolePlay Gaming Community

IP: 188.72.226.231:7777
Forum: SpeedTouch Forum
Vlasnik / Glavni Skripter > Dajgoro_StGajic
Head / Skripter  > Bruno_Tirani
Head Admin > Santiago Rivera



SpeedTouch Gaming Community je zajednica SA-MP igraca s ovih prostora!Prije smo bili vrlo poznati no zbog nekih problema se to promijenilo i sada se zelimo vratiti na stari put.Jedan od prvih servera smo na Balkanu i isto tako se mozemo pohvaliti sa svojim Gamemodom koji je rijetko viÄ'en na drugim balkanskim serverima!

Što sve pruža nas Gamemod!

|Kuće|

Mozete naci kuce diljem cijelog Los Santosa, server broji jako dosta kuće i naravno cijena nije velika, mozete naci isto tako kamp kućice u obliznjim manjim gradovima i selima. Kućno auto je izbaćeno ali prednost je sto imamo jako dobar  Car Ownership gdje možete kupiti auto. Kuće se mogu iznajmljivat drugim ljudima, prijateljima i možete podizat svotu novca koju ste zaradili iznajmljivanjem druge osobe.

SLIKA Kuce u centru grada          
SLIKA Kuce + svugdje po gradu i okolici grada i po selima...

|Biznisi|

Na serveru ima jako dosta biznisa koji se bave svacime. Mozete naci svakakve bizove i naravno kupiti ih ukoliko imate novaca. Mozete sami postavljat pod vlasnika nekog biznisa, isto tako mozete sami postavljati svoje ime biznisa i u raznim bojama , naravno i odreÄ'enu cijenu postaviti.

|Mobilni telefon|

Samim registriranjem na server dobijete mobilni telefon i četvoroznamenksti broj. Ukoliko vas neka banda otme, ona vam moze ukrasti mobitel, pa ga stoga vi morate ponovo kupiti u prodavaonici 24/7 i dobijete svoj novi broj.

|Market 24/7|

Prodavaonica diljem Los Santosa u njoj mozete naci svasta za kupiti. Od Kocke pa do Radia. Znaci u njoj imate za kupiti Mobitel + dobijete broj ,  Imenik da biste vidjeli broj drugih ljudi te mogli komunicirat s njima , Gps, pomocu njega mozete saznat i naučiti jako dosta o važnim mjestima Los Santosa i okolice , Transponder ukoliko ste izgubili auto ili neznate gdje je ta stvarčica će vam pomoći da ga naÄ'ete, Kocka ako vam je dosadno zabavljate se s njom, Radio mozete slusat muziku bilo gdje i jako mnogo drugig stvari ...


|Banka|

Imamo jako modernu Banku koja se nalazi u centu Los Santosa. U banci mozete poloziti novac, prebaciti odreÄ'enu kolicinu novca na drugi račun isto tako i podići novac. Banka se naravno moze i pljackati al morate bit Banfit/Mafijas.
Podizat novce s bankovnog računa možete bilo gdje diljem Los Santosa, ali morate bit kraj Bankomata.



|Vijećnica|

Vijećnica je glavna ustanova koja ja najvažnije središte grada. U njoj možete pronaći svakakve Legalne poslove i naravno Lisence za Vozila, Plovila, Avione , Oruzja itd.
Naravno ukoliko imate auto ili kuću vijećnica je pravo mjesto gdje možete prebaciti svoju imovinu na neku drugu osobu.

|Dionice|

Dionice možete kupovati i prodavati imaju 4-5 razlicitih dionica koje možete kupiti za jako malu cijenu i kasnije prodati za jako visoku cijenu. Izvjesce o padu i porastu dionica dolazi svakog Pay Day.
|PayDay|

To je vrijeme kad dobijate plaću, plaća se dobija svakog Sata ali naravno nećete dobiti plaću ako doÄ'ete minutu prije punog sata nego morate igrat cijelo vrijeme da biste dobili plaću.

|OwnerShip/Autosalon|

U centu grada Los Santosa nalazi se AutoSalon u kojemu možete naći svakakve vrste automobila i naravno motora. Možete najviše imat 2 auta i 2 motora. Cijena auta kreće se od 50 000$ pa sve do 700 000$.
Isto tako možete kupiti Avione koji se nalaze po svim Aeodromima i Brodove koji se nalaze u Lukama.


|License|

License možete naći u Gradskoj vijećnici, gdje možete kupiti License za: Vozila, Brodove, Helihoptere/Avione / Ribarenje / Oružja.

|Tuning vozila|

Vozilo naravno mozete Tunirati i staviti mu svakakve dodatke, naravno možete naći malo dalje od centra grada i tuning za Neonke koje su ilegalne i morate se cuvati policije.


|AntyCheat|

Imamo isto tako jako dobar anticheat sistem, koji onemogućuje cheaterima spawnanje Novca, Oružja , Teleportiranje, SpeedHack , SpamHack i  mnogo toga ...

|Eventi|

Na serveru ima jako dosta evenata koji možete sami organizirat kao Å¡to su naprimjer  Streetrace, Driftrace, Relly , Planerace , Padobranrace , Mcrace , 8Track , Race( od ls do sf preko mosta). Naravno možete naći i evente koji ponekad admini organiziraju.

|Spremanje stvari u auto|

U auto mozete jako dosta stvari spremiti pa od droge pa do bazuke. U auto možete spremiti drogu i materijale, šta je ilegalno, isto tako možete spremiti jako dosta vrsta oružja čak i do 6.

|Gamemasteri/Admins|

Oni su Tim kojima je cilj da se igrac na serveru što bolje osjeća i da mu je ljepše. Ukoliko netko novi zatraži pomoć oni odmah reagiraju i pomažu ili ako netko postavi pitanje oni odgovaraju na to pitanje u što kraćem roku. AKo neko krši pravila morate ga prijaviti i Admin Team će ga kazniti !!!

I JOS JAKO MNOGO TOGA ... ... ...

|Legalni poslovi|

Legalne poslove mozete naci u gradskoj Vijecnici i odabrat koji vam se najviÅ¡e sviÄ'a.

> Vozač Autobusa

> Taxi Vozač

> Šumočuvar

> Mehaničer

> Boksač

> MrDuty

> Detektiv

> Komunalni servis


itd :)

|Ilegalni poslovi|

> Diler droge

> Diler oružja

> Kradljivac automobila


|Bande i Mafije|


|Ms 13|

Je banda koja se najvise bavi prodavanjem oruzja drugim ljudima i bandama. Njezino glavno srediste je Sanfiero gdje nabavljaju mateijale za prodavat oruzja, manje srediste im je u Los santosu , i kvart im je u selu izvan Los santosa.

|Grove Street Family|

Je familija koja se najcesce obracunava s Balasima i meÄ'usobno se ne podnose i uvjek je tuca izmeÄ'u njih. Naravno isto se bave prodavanjem i dilanjem droge i srediste im je Grove Street.

|Ballas|

Ja familija koja se najcesce obracunava s Grove Street Famili. Oni su skoro slicni Grove street Families, isto se bave prodavanjem i dilanjem droge. I srediste im je nedaleko od Grove Street.
|Teroristi|

Oni su ilegalna organizacija koja se bavi otimanjem i ubijanjem predsjednika i gradonacelnika, Njihov cilj je napraviti atentat na gradonacelnika i pobiti svo vise ljudi. Sjedište im je nedaleko od Jefferson Hotel-a.

|Hitmani|

Isto tako oni su Ilegalna organizacija koja se bavi specializiranim ubijanjem ljudi bez tragova. Nakon sto im netko plati da ubiju neku osobu oni u sto kracem roku pokusavaju to obaviti bez tragova i dokaza.

|Balkan Mafia|

To je najjaca Mafija na serveru.Glavno sjediste im je u SanFieru,ali imaju nesto i u Los Santosu.Imaju svoju farmu i na njoj polje droge,s kojom se bave te preprodaju ulicnim bandama.

|Organizacije|

|Los Santos Police Deparment|

To je policijska uprava koja se bavi sitnim prekrasjima kao sto su voznja krivom trakom, voznja u pijanom stanju i slicno...

|Federal Bureau of Investigation|

Oni se bave nesto krupnijim prekrsajima nego PD, ukoliko se desi ubojstvo ili pljacka banke oni tu nastupaju i pregledavaju mjesto zlocinca i istrazuju.

|Special Weapons And Tactics|

Oni najvise odrzavaju red u gradu ukoliko se desi kraÄ'a , pljacka , otima oni tu nastupaju i rjesavaju.

|Military|

Vojska nastupa ukoliko teroristi okupiraju grad, i pokusavaju srediti stanje grada.

|Nacionalni Inspektorat|

Ukoliko netko od Organizacija je korumprian oni to istrazuju i hvataju korumpriane ljude.

|Tehničari|

Oni se bave popravljanjem auta i servisiranje auta.
|Police Academy|

Je ustanva i mjesto gdje pocetnici treniraju za vrhunskog policajca. Bez ove obuke osoba nemoze ući u Policiju.


To nije sve..Ima jako mnogo toga na serveru Å¡to nećemo govoriti doÄ'ite i sami razgledajte.




Tekst napisam by : Kasto&Cagalj

VELIKA OBAVIJEST!!!

Za VIKEND SE ORGANIZIRAJU VELIKI EVENTI I BIT CE SVAKAKVIH I SA LJEPIM NAGRADAMA! TAKO DA NAĐITE SI VREMENA DOĐITE I ZABAVITE SE!!!!
16.Travnja 2011 - 17.Travnja 2011

SpeedTouch RolePlay Gaming Community
Poslednja Izmena: April 12, 2011, 16:27:41 POSLE PODNE od Found
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine


Citat: [BF] Monk poslato April 12, 2011, 15:07:28 POSLE PODNE
Lep opis,srecno ;)

hehe fala :))

btw: bili smo nekad davno jako upsjesno al doslo je jedno vrijeme krize kad smo se totalno raspali pa sad nam je cilj da dovucemo ona stara vremena :)
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Citat: Found poslato April 12, 2011, 15:08:22 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 12, 2011, 15:07:28 POSLE PODNE
Lep opis,srecno ;)

hehe fala :))

btw: bili smo nekad davno jako upsjesno al doslo je jedno vrijeme krize kad smo se totalno raspali pa sad nam je cilj da dovucemo ona stara vremena :)
Nadam se da ce biti kao ranije,jer koliko vidim slabo igraca dolazi na vas server.

Citat: [BF] Monk poslato April 12, 2011, 15:09:27 POSLE PODNE
Citat: Found poslato April 12, 2011, 15:08:22 POSLE PODNE
Citat: [BF] Monk poslato April 12, 2011, 15:07:28 POSLE PODNE
Lep opis,srecno ;)

hehe fala :))

btw: bili smo nekad davno jako upsjesno al doslo je jedno vrijeme krize kad smo se totalno raspali pa sad nam je cilj da dovucemo ona stara vremena :)
Nadam se da ce biti kao ranije,jer koliko vidim slabo igraca dolazi na vas server.

a ono vise manje zna bit oko 20-30 navecer kad se skupi raje hh al ono po danu i sve slabo bude :)
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Pre bio dobar srv sa dosta igraca sada vremenom igraci opadaju

...Neno...

Eh,kad se sjetim kad je ST bio u Sluzbenoj listi  :)

Sretno vam,nadam se da ce te opet biti kao prije  ;)

Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 12, 2011, 15:53:02 POSLE PODNE
Eh,kad se sjetim kad je ST bio u Sluzbenoj listi  :)

Sretno vam,nadam se da ce te opet biti kao prije  ;)

hehe da :)

a jbga staces jednim dijelom owneri su sjebali a drugim dijelom head admini koji su postavili owneri i oslo sve u kurac ..

nadam se i ja da ce doc ona stara vremena hh

Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Sretno Vam!  :)

Su isti admini ili novi se prijavljuju  ;D


poznaticovik

I ja se nadam da ćemo se vratiti na stare staze slave :) Od 2009 otkad igram ovo stanje je definitivno najlošije.

oooomaj gudnes!!!! ja udjem na server i kad trebam da se login,izbaci mi sto warning-a (onaj plavi tekst),u cemu je problem???

Citat: [AG]Mr.Bosnian poslato April 12, 2011, 16:00:29 POSLE PODNE
Sretno Vam!  :)

Su isti admini ili novi se prijavljuju  ;D

novi ljudi pouzani su dobili admina ali novi igraci se ne biraju tj ne djeli se novima admin gm itd ...

Citat: [BF] Monk poslato April 12, 2011, 16:23:47 POSLE PODNE
oooomaj gudnes!!!! ja udjem na server i kad trebam da se login,izbaci mi sto warning-a (onaj plavi tekst),u cemu je problem???

vjerojanto neki jebeni klinci koji nemaju zivot jebu po serveru .. jer bili su igrali na serveru dok nisu poceli koristiti cheat i abjusati i banali smo ih sve i sad oni vjerojatno pokusavaju hakirati i ta neka sranja..

staces djeca bez zivota ..

edit: nadam se na ce bar veceras bit sredeno kad dode gl. skripte i vlasnik pa da to dovede u normalu..
Poslednja Izmena: April 12, 2011, 16:32:32 POSLE PODNE od Found
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Citat: Found poslato April 12, 2011, 16:31:57 POSLE PODNE
Citat: [AG]Mr.Bosnian poslato April 12, 2011, 16:00:29 POSLE PODNE
Sretno Vam!  :)

Su isti admini ili novi se prijavljuju  ;D

novi ljudi pouzani su dobili admina ali novi igraci se ne biraju tj ne djeli se novima admin gm itd ...

Citat: [BF] Monk poslato April 12, 2011, 16:23:47 POSLE PODNE
oooomaj gudnes!!!! ja udjem na server i kad trebam da se login,izbaci mi sto warning-a (onaj plavi tekst),u cemu je problem???

vjerojanto neki jebeni klinci koji nemaju zivot jebu po serveru .. jer bili su igrali na serveru dok nisu poceli koristiti cheat i abjusati i banali smo ih sve i sad oni vjerojatno pokusavaju hakirati i ta neka sranja..

staces djeca bez zivota ..

edit: nadam se na ce bar veceras bit sredeno kad dode gl. skripte i vlasnik pa da to dovede u normalu..

hahaha auu covece  :-\

Igrao sam ja na ST. Bio je to dobar server, dobra raja... Ali su ga sjebali bugovi najvecim djelom onda Headi, pa neaktivnost ownera jos se onda pojavilo citera pun k... Nezz mozda se opet vratim nekad na ST... sretno vam