CroElite: RolePlay School

Započeo Johnny, April 12, 2011, 11:21:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Johnny

Dosli smo na ideju da otvorimo RolePlay skolu kako bi igraci mogli da usavrsavaju svoje RolePlay znanje.




Nastavnici: Ned Hudson
                 Stexi Lopez

Direktor Skole: Johnny Edward

System skole je jako kvalitetan imamo oko 11 ucenika koji redovno usavrsavaju svoje RolePlay znanje.Ako niste sigurni za neki RP deo postetite RolePlay skolu.
UPIS u RolePlay Skolu izvrasava se [ www.croelite-samp.com ]

Slike Dvorista/Parka skole:

Slika djaka kako pricaju pre skolske nastave sa rancima na ledjima.

Slika kako direktor ide na posao:


Raspored RolePlay Skole:
CitatPonedeljak - Objasnjavanje Pojma RP totalno te takodje i totalno objasnjavanje MG-a.


Utorak - Totalno objasnjavanje PG-a i BH-a.


Sreda - Totalno objasnjavanje DM-a,DB-a i RK-a.


Cetvrtak - Uvezbavati pravilno koriscenje IC i OOC chata.


Petak - Uvezbavati igrati realno i ne Bh-ati.


Subota - Uvezbavati normalno ponasanje bez DM-a i DB-a.


Nedelja - RP-anje.Ko prodje test RP-anja prolazi,ko ne taj ide ispocetka na test,a ucitelji paze da mu ukazu na svaku mogucu gresku.



Ako ste zainteresovani za RolePlay skolu,molio bih vas da se prijavite na www.croelite-samp.com i INgame dodjite u nju i obratite se direktoru skole ako je moguce da vas upise.
Pozdrav vas,
                      CroElite Team.
USKORO: Skolski Autobus.

Napomena: Izvinjavamo se ako negde ima pravopisnih greska,napisao sam ovo brzo jel cu zakasniti u skolu! Hvala.
Mapping : Johnny[E]
Pawn: Don Sergio.

Ideja: Ned Hudson
Interijer:
http://www.imagebanana.com/view/tu84wkfa/samp976.png
Poslednja Izmena: April 12, 2011, 11:26:05 PRE PODNE od Johnny[E]


extra...nadam se da ce ovaj server uspit i da ce jos toga dosta imati hhehh

Mikic95


Johnny

USKORO: Skolski autobus,koji ce samo moci vozidi Ned Hudson.
USKORO: Nocni Club = CroElite Beach CLUB
SLIKA: http://img857.imageshack.us/i/mtascreen20110404141708.png/

Ubacen System Pljacke osobe morate imati deagle i on ako kaze NEMAM PARA vi /pogledajnovcanik id i pise vam koliko ima sumu novca.

...Neno...

Dobro je,ovu skolu smo mi trebali imati na Nocnom Gradu,ali na ukrali mod  :D :'(

Mocno,nisi me stavio na listi ucitelja  8) 8) 8) Al nmvze CroElite u <33333

Johnny

Posetite,samo kad se server un-hakuje neko ga hakovao!

cristiane

U svakoj vašoj temi pričate o nekim hackanju,još jednom vidim počet ću bannati!!

Sine znas ti kad sam ja ovo mislio napravit, tj. napravio sam, mislim to mi je bila 2. mappa u MTA :D

Ali 10/10

Prvi si uradio :D

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VUTRASI


Dodajte me na msn ako budem banovan!

[email protected]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Balkan Fanaticos - Click!!!

I ja sam to mislio napraviti al bilo mi glupo jer ima nekih totalno NON RP igraca doÄ'u pa se glupiraju rade DM i tako 10/10 :D

Johnny

Vidi sta mislis da mi o tome nismo razmisljali?

Uzmes one koji znaju RP i polako pravis okupi on 10 rpera otvoris skolu van grada da ne dolaze takve osobe imaju svoj IRC chat kada neko smeta prijavi /report ja dodjem i onda se zajebao taj koji je smetao.  :D  :) ;)

Pa ionako mi takvih igraca nemamo...imamo dmera,mgera,pgera i non rpera...al ipak nisu bas nesto da bi dmali u skoli i to...imamo mi dobre igrace...nisu tako losi niti imamo puno zalbi.......evo ja sam non rper....al ako bog da ici cu i ja u skoli pa cu biti RPER xD


slican sistem je na modern roleplayu ali je kod nas drugacije,kada netko krsi pravila i admin/gamepath to vidi posalje ga 1 u skolu i tamo mu ide taj neki tutorial poslje toga rijesava test :),i ako i drugi put to napravi ide u zatvor automacki :)
Poslednja Izmena: April 13, 2011, 15:01:59 POSLE PODNE od [modern]Ivica