Haker

Započeo Filipett, April 10, 2011, 16:45:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

POzz.
Ovako sinoc se otvorio i CroElite i nas server u isto vreme i onda oko 20:30 poceli su da menjaju GM na dm preko rcona ali neznam kako Udjem u GP Promenim rcon password posle 5 minuta stave rcon nesto ovako 134e27124rsaxzb0asfas I ja promenim oni opet stavljaju taj rcon pw i promenio sam sve sifre koje postoje opet su menjali samo da znam kako su to radili?? To je isto bilo i na croelite i znam da se taj haker zove Nikola posto je stavio server name Hacked by Nikola i uopste posle kad sam restart server nije nikog bilo i opet oni restart ono dm mode i td? Uspeo sam nekako na kraj da se oslobodim toga ali mi nije jasno kako su menjali rcon password kad nisu imali GP i FTP?!!

cristiane

Vjerovatno je imao FTP podatke,javiš hosteru da ti restarta FTP.

Taj tip ti je vjerovatno Nikol Jović

On je poznat Cheater na SpeedTouch a i SpeedTouch je imao problema s njim,nekim Milosom Sone i Smokijem!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Moja preporuka je da ne dajete nikome FTP podatke pa cak i onome ko vodi sa vama server,i ne primaj nikakve slike,klipove...od nekoga.

ugasi server na 5 min, promijeni pristup GP i rcon pa da vidimo ko će uć :D

Nemoj nikom davati pristup ili podatke ftpa pa nece doci do toga...Ili jos gore primati neke stvari preko "misinĐera" i sl. jer vecina ce ti iz zabave poslati keyloger i koliko god ti puta mjenjao pass oni ce ga svaki put dobiti =)

Nije nista do toga znate kako to radi? Kupio je server id GHS gamehosting a oni hostuju samp servere na jednu masinu koja im je ip : 178.63.80.210:PORT I ovaj sada uzeo usao u server.cfg i samo stavi obican DM mod i sve i samo promeni PORT na neki od servera i spoje se ta dva servera i onda se restartuje i promeni gm i sve! Ovo moram da kazem na suport u GH :\

Nabavi si najbolji antivirusni program, AntiKeylogger Zemana, i zovi hostera da ti restarta FTP i sve to.

Promjeni sve sifre, i sve sve sve novo postavi ( loznike i sl. ), takoÄ'er

nemoj primati nikake gluposti od drugih, slike, klipovi i sl. - Barem ne od onih

koje ne poznajes.

Ko god da je to napravio je blago receno "retardiran"...da nema pametnijeg posla nego sjedit za kompom i jebavat* tude kompove,hostove itd,idt.....omg  ::)
Poslednja Izmena: April 10, 2011, 19:23:28 POSLE PODNE od Paul McCartney

Mirnas_Tajic

cekaj imam pitanje kad si usao u G panel i otisao u GameModes jel bilo ikakvog drugog GM? osim tvog
Poslednja Izmena: April 10, 2011, 19:41:24 POSLE PODNE od Mirnas_Tajic

Ili jednostavno shvati da gubis vrijeme zivce i zivot provodeci ga za kompom i sampom odi van s drustvom napij se i zapali talja i miran si  :)


E da je meni jedan haker da opljackam banku   :-\
Takva osoba nemoze biti haker vec govno :D
Jos jednom se izvinjavam sto vredjam govna...

Citat: SteeL poslato April 10, 2011, 18:38:34 POSLE PODNE
Nije nista do toga znate kako to radi? Kupio je server id GHS gamehosting a oni hostuju samp servere na jednu masinu koja im je ip : 178.63.80.210:PORT I ovaj sada uzeo usao u server.cfg i samo stavi obican DM mod i sve i samo promeni PORT na neki od servera i spoje se ta dva servera i onda se restartuje i promeni gm i sve! Ovo moram da kazem na suport u GH :\
DA te sam ja probleme imao

Mjenjali port i zalio mi se lik da mu stavljaju RP mod a nema rp moda u njegovom GMu
Zelis zaraditi sa iUreÄ'ajem ili Androidom?
Posalji mi svoj e-mail i prati upustva


www.speedtouch-samp.com

Ma lik nezna uopce podatke ftp, al se nekako zeza sa serverom  ;)
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.