RolePlay FacTory | Zatvoren :(

Započeo ...Neno..., April 09, 2011, 20:07:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

...Neno...

Nemam sta puno pricati  :( . Danima smo radili na modu,ali,na kraju nista. Jednostavno nemozemo vise,K4R!K3 nema vremena za skriptanje,a ja nemogu i skriptati i mapati.
Eto,pozdrav svim clanovima ovog foruma.

RPF IN <3    4-Ever

...Neno...

Citat: [BRP] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 09, 2011, 20:08:54 POSLE PODNE
Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 09, 2011, 20:07:46 POSLE PODNE
Nemam sta puno pricati  :( . Danima smo radili na modu,ali,na kraju nista. Jednostavno nemozemo vise,K4R!K3 nema vremena za skriptanje,a ja nemogu i skriptati i mapati.
Eto,pozdrav svim clanovima ovog foruma.

RPF IN <3    4-Ever

Zao mi je zbog vas,imate li jos puno do zavrsetka moda?
Ima jos poslova,treba dodati jos mapa,biznisa,organizacija,bugove popraviti,dodati jos neke stvari,antichit srediti...Eto,jednostavno nemamo vremena,zao nam je sto ste cekali. :'(

Jbt pa kao nemozete to do ljeta a LoL,jos raspust jos vise igraca,stvr Glooopo!  ::)

Citat: [ED].:Curtis:. poslato April 09, 2011, 20:24:11 POSLE PODNE
Jbt pa kao nemozete to do ljeta a LoL,jos raspust jos vise igraca,stvr Glooopo!  ::)
Nisu svi kao ti ...


Btw, zao mi je ali jbg ... :/

Nazalost  :-X
nema se vremena vise, bilo je lijepo dok je trajalo  :D

mod je imao nedostataka al je opet bio dobro uradjen narocito ORGANIZACIJE  :'(
sad je kraj   :P

pozdrav  :-*

...Neno...

Citat: [ED].:Curtis:. poslato April 09, 2011, 20:24:11 POSLE PODNE
Jbt pa kao nemozete to do ljeta a LoL,jos raspust jos vise igraca,stvr Glooopo!  ::)
Curtis,lagano je reci,treba to uraditi,a ja nemogu sve sam,jedino da nadjem nekog skriptera i map tim da mi pomaze,ali nevjerujem da ce mo i tad uspjeti,iako je mod predobar  :'(

Bolan do ljeta svaki dan napravis po 1000 redova, barem toliko mozes -.-"

Kolko vidim, dobro vam ide, zasto ne prodate ili date mod nekom iskusnom i on nek vodi community jednostavno?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

poznaticovik

Citat: LuKsA poslato April 09, 2011, 22:02:24 POSLE PODNE
Kolko vidim, dobro vam ide, zasto ne prodate ili date mod nekom iskusnom i on nek vodi community jednostavno?

Baš , siguran sam da bi neki ozbiljan skripter uzeo vaš community.

...Neno...

Citat: [M]att poslato April 09, 2011, 22:20:57 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato April 09, 2011, 22:02:24 POSLE PODNE
Kolko vidim, dobro vam ide, zasto ne prodate ili date mod nekom iskusnom i on nek vodi community jednostavno?

Baš , siguran sam da bi neki ozbiljan skripter uzeo vaš community.
Problem je sto vise takvih skriptera nema na Balkanu,osim naravno Dude,Corellia i ostalih...

A mod mozemo prodati za 30 e imamo musteriju
Poslednja Izmena: April 09, 2011, 22:25:55 POSLE PODNE od |ЯPF|...Neno...

Hehe nadam se da ce biti i boljih servera...zao mi je tog servera...ali ako mod nije bio uredu ako nije bilo igraca bolje sto ste ga sada ugasili izvinili se igracima...a onda drugi put kad ga otvorite bit ce pravo loodilo ja vam dajem savjet da ga otvoriite na raspust do tada uradite mod...i posle uzivajte xD....Nazalost .. zao mi je ali mogu da kazem samo SRECNo kada budete drugi put otvarali!

poznaticovik

Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 09, 2011, 22:24:29 POSLE PODNE
Citat: [M]att poslato April 09, 2011, 22:20:57 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato April 09, 2011, 22:02:24 POSLE PODNE
Kolko vidim, dobro vam ide, zasto ne prodate ili date mod nekom iskusnom i on nek vodi community jednostavno?

Baš , siguran sam da bi neki ozbiljan skripter uzeo vaš community.
Problem je sto vise takvih skriptera nema na Balkanu,osim naravno Dude,Corellia i ostalih...

A mod mozemo prodati za 30 e imamo musteriju

Možete i za više , ovisi koliko ste editali mod i koliko dobro.

Citat: LuKsA poslato April 09, 2011, 22:02:24 POSLE PODNE
Kolko vidim, dobro vam ide, zasto ne prodate ili date mod nekom iskusnom i on nek vodi community jednostavno?

tesko da bi se naso neko :D
ja vise nemam vremena a neno nemoze sam :/
steta jest :) al se mora  :-*

Steta, jbg  :-X

Ima na BS-u dosta dobrih skriptera, al' vreme je** vecinu  8)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 09, 2011, 22:49:35 POSLE PODNE
Steta, jbg  :-X

Ima na BS-u dosta dobrih skriptera, al' vreme je** vecinu  8)
Ima dobrih,ali su neozbiljni,ima i ozbiljnih...Ali eto,jbg