[POMOC] Hakovanje

Započeo Mirnas_Tajic, April 08, 2011, 23:39:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

Vako neko mi je hakovao server neznam kako ali hakovao je pa da pitam kako se to radi i dali postoji neki cheat.

PS: Nisu mi hakovali GamePanel nego su sebi dali admina i stavili ping na 9999 i od jednom nas je prebacio na neki DM server ccc kako je to ucinio

haha  :D kakav chit  :D :D
To ti je jedino ako zna Rcon pa si je dao admina ili je neko od tvojih admina dao njemu admina.

Mirnas_Tajic

aj to OKy ali kako mi je stavio ping na 9999

poznaticovik

Možda je ping bio taki jer je ugasio server a taj ti je ping bio zadnji , ne znam.

Mirnas_Tajic

Ja neznam kako je uspio ali cccc oky aj mi objasni kako nas je prebacio na DM server eto i da mi je znao Rcon ali kako nas je prebacio sve na DM server nije mi jasno

poznaticovik

Citat: Mirnas_Tajic poslato April 09, 2011, 00:33:31 PRE PODNE
Ja neznam kako je uspio ali cccc oky aj mi objasni kako nas je prebacio na DM server eto i da mi je znao Rcon ali kako nas je prebacio sve na DM server nije mi jasno

Pa ubacio DM mod -.-'

Snich

Provalio ti neko ili je znao odavno RCON PASS i ukucao /rcon changemode [ime gamemoda] .. Sto znaci samo promjenio gamemod..
A za ping ti neznam reci...
Moja ti je preporuka da stavis tezi rcon pass, a nalazi ti se na server.cfg

Pozz...Snich  ;)

Da mi smo bili nas 5 na serveru i dolazi i podje hakovati mi ga banujemo on ponovo ulazi banuje mirnasa ja sam osto i odjednom prebaci na dm mod/server i ja kucam ban nemoze nikako pise da nepostoji komanda i onda je mirans restart gpaenl i vratio mod i igrali smo znaci za 5 secudni to je sve uradio neki almir tayler tako nesto ili amir tayler


Uploaded with ImageShack.us



cristiane

Citat: nesa97 poslato April 09, 2011, 09:13:11 PRE PODNE
to je sve uradio neki almir tayler tako nesto ili amir tayler
Ne optužuj bez dokaza,od sad pa na dalje optuživanje bez dokaza će se kažnjavati.

Mirnas_Tajic

Mi ne optuzujemo nikog ali se igrac zvao Almir_Tayler i onda je stavio ping na 9999 neznam kako i prebacio nas na DM server ja sam usao u GamePanel i vidio u GameModes da nema nikakav GM da je DM osim mog starog GM-a koji je RP
Poslednja Izmena: April 09, 2011, 17:47:43 POSLE PODNE od Mirnas_Tajic

možda ti je uÅ¡o u server Chuck Norris?  :D :D :D
Chief Marketing Officer
                                 on
www.croatiahosting.com



Kontakt:
[email protected]
Skype: marketing-croatiahosting.com






Najbolji citat:
Citat: Sampemir poslato Mart 28, 2011, 20:44:34 POSLE PODNE
[cenzura] da ti [cenzura] u [cenzura] da ti nikad [cenzura] necu [cenzura] da mars u [cenzura] [cenzura] [cenzura] ti pas [cenzura]
neces ti mene [cenzura] [cenzura] jer [cenzura] [cenzura] mater onaj koji [cenzura] je [cenzura] da ti on [cenzura] sve po spisku !

ZicMortal

Jesi kad čuo za RCON sistem?

Ono tipa, ako se logiras u njega, mozes mijenjati gamemodove, loadati/unloadati filterskripte, paliti/gasiti/restartirati server... i ostalih pun Q stvari ako si upoznat sa njima?

Pa naravno da NE. PROMJENI RCON Å IFRU

A to kako si je dao admina, imas /makeadmin komandu s kojom si mos dat admina ako si pogodi Å¡ta? RCON ADMIN



I nije nikakav hack poznavati obićni RCON sistem u sampu.
@ vi ostali, šta jebete čovjeka u zdrav mozak? nemate pojma -.-

Mirnas_Tajic

OKy aj mi ovo objasni kako mi je preko Rcona server prebacio na DM? Ti ces odgovorit komandom /rcon changemode a ja ci ti reci da nije to uradio tako jer ja kad sam usao u Game Panel i otisao u GameModes tamo nije bilo nikakvog drugog GM-a oslim moga koji je RP
Poslednja Izmena: April 09, 2011, 23:01:14 POSLE PODNE od Mirnas_Tajic

Citat: Mirnas_Tajic poslato April 09, 2011, 22:52:29 POSLE PODNE
OKy aj mi ovo objasni kako mi je preko Rcona server prebacio na DM? Ti ces odgovorit komandom /rcon changemode a ja ci ti reci da nije to uradio tako jer ja kad sam usao u Game Panel i otisao u GameModes tamo nije bilo nikakvog drugog GM-a oslim moga koji je RP

Mozda je kasper  ;D
__________________________________________________________

Almir Tyler

__________________________________________________________