Platim za Scriptera!

Započeo Fl!ck3r, April 08, 2011, 19:25:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako, trebam scriptera, koji bih mi napravio gamemode.
GameMode mora biti jako jako dobar te RPG-DM.. Znaci Jako dobar RPG, sa puno puno razlicitih eventa. Platio bih do 400 â,¬. Ovo nije Å¡ala!
Plačam preko bilo koje opcije isplate.
Scripter ce :
-Biti admin level vlasnika na serveru
-Imati GamePanel
-Imati GM, naravno (:
-Imati dostup svemu
-Imati creditse.. necu brisati....


Molim da se javljaju samo scripteri koji znaju nascriptati server bez i 1. buga i bez i jednog warning-a, te da su jako dobri u scriptanju.


Molim da u prijavima piše:

Koliko imate godina:
Vaše ime i prezime:
(Ako imate)Vaš MSN:
Koliko dugo scriptate:
Ocjenite se kako dobro znate scriptati:

Poslednja Izmena: April 08, 2011, 20:02:43 POSLE PODNE od Fl!ck3r
Chief Marketing Officer
                                 on
www.croatiahosting.com



Kontakt:
[email protected]
Skype: marketing-croatiahosting.com






Najbolji citat:
Citat: Sampemir poslato Mart 28, 2011, 20:44:34 POSLE PODNE
[cenzura] da ti [cenzura] u [cenzura] da ti nikad [cenzura] necu [cenzura] da mars u [cenzura] [cenzura] [cenzura] ti pas [cenzura]
neces ti mene [cenzura] [cenzura] jer [cenzura] [cenzura] mater onaj koji [cenzura] je [cenzura] da ti on [cenzura] sve po spisku !

imam jedno pitanje, jel RP ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

da, RPG!
Chief Marketing Officer
                                 on
www.croatiahosting.com



Kontakt:
[email protected]
Skype: marketing-croatiahosting.com






Najbolji citat:
Citat: Sampemir poslato Mart 28, 2011, 20:44:34 POSLE PODNE
[cenzura] da ti [cenzura] u [cenzura] da ti nikad [cenzura] necu [cenzura] da mars u [cenzura] [cenzura] [cenzura] ti pas [cenzura]
neces ti mene [cenzura] [cenzura] jer [cenzura] [cenzura] mater onaj koji [cenzura] je [cenzura] da ti on [cenzura] sve po spisku !

dragan12

Da se neprijavljujem ja sa drugom radim jedan mod vec 3 meseca i planiramo otvaranje za 20. april. Mod ima samo jedan bug koji planiram da resim za vikend posto znam sta je. Za taj server sto hocemo da otvorimo mislimo da ce biti uspesan jer pravimo nesto novo i jos do 20. cemo da uradimo dosta. Mozda bih ga prodao, a ako treba i dovrsio do kraja pa onda prodao. Pa ako budes zainteresovan da vidis povezacemo se na hamachi pa ti pokazati.
Poslednja Izmena: April 08, 2011, 20:56:33 POSLE PODNE od Gagi_Corleone

Bez ijednog buga? Znas sta to znaci? Da ce server biti najjaci na svijetu! Svaki mod ima svoj izostanak i bug neki, samo sto ljudi nisu toliko "kreativni" pa da skuze taj bug ;)

Pogledaj samo CH, Djuro - Pro skripter i ima bug, onih par glup..ana su dobili 10 mil i obrisao im se acc ;)