Pomoc - Gasenje racunara

Započeo Troyanac, April 08, 2011, 09:48:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ko se razumije neka mi pomogne. Ja upalim racunar i budem po forumu ovako gledam nesto bezze kad od jednom ugasi se :S I jos jedan problem isto ovako samo restartuje se i kad se pali poveca se grafika :S Pomozite pls

Imas li kakav virus?Skines AVG pa vidis,najbolji je


I reci isusati koji OS imas Grafu procesor i to omgggg
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Jucer skenirao cijeli sistem, naslo 15-ak virusa sve ih izbrisao. grafa = nvidia geforce 6200 (256mb) ; procesor = 3.2 gh intel core ; OS = wondows xp
Poslednja Izmena: April 08, 2011, 10:17:57 PRE PODNE od ►ЯPF◄ Frankie

Mozda ti je FUD a mozda ti je do neta ili do pretrazivaca, ako nista ne radi rusi Windowse

E jedno pitaje,imate li na Xp-u System Restore Point? Davno sam ga imao zaboravio sam
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: Mr.Lowrey poslato April 08, 2011, 10:25:38 PRE PODNE
Mozda ti je FUD a mozda ti je do neta ili do pretrazivaca, ako nista ne radi rusi Windowse

E jedno pitaje,imate li na Xp-u System Restore Point? Davno sam ga imao zaboravio sam
Ima..
btw i meni se nesto ovako desava al ja msm da je meni zbog kulera,jer ja igram ceo dan i sam se restartuje..

Imam i ja tu grafu 6200 nisam imao s njom problema tako da nezz sta bi moglo da bude.

A to za gasenje kompa aj probaj ovoo: Vidi kolka ti je temperatura procesora... Imao moj frend slucaj procesor mu se grije na 70 stupnjeva zbog kucista punog prasine i komp se samo ugasi. Vidi jel imas prasine u kucistu i na hladnjaku od procesora. Ako imas ocisti.

Probaj to s prasniom ako ne onda vrati vrijeme unazad sa System Restore Point
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: Mr.Lowrey poslato April 08, 2011, 10:08:40 PRE PODNE
Imas li kakav virus?Skines AVG pa vidis,najbolji je


I reci isusati koji OS imas Grafu procesor i to omgggg

Nije najbolji.

Smiri ton, mici 2. sliku s potpisa.

Citat: ►ЯPF◄ Frankie poslato April 08, 2011, 10:17:34 PRE PODNE
Jucer skenirao cijeli sistem, naslo 15-ak virusa sve ih izbrisao. grafa = nvidia geforce 6200 (256mb) ; procesor = 3.2 gh intel core ; OS = wondows xp

Skini spybot - search and destroy i obrisi ih (nekazem da je spybot najbolji).

Citat: [NS] ναηιℓℓα.αмχ◄ №¹ poslato April 08, 2011, 11:28:30 PRE PODNE
rastavi komp,ocisti hardware,upali komp ocisti software , skeniraj ga i makni glupe stvari koje ti ne trebaju.
Ako imas filmove postavi ih na CD, koristi ccleaner svaki drugi dan ;)

S ovim se slazem.
Poslednja Izmena: April 08, 2011, 14:19:42 POSLE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.