Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Verovatno kako ima i GeForce skriptu i jos neke koje je objavljivao ovamo.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

black_dota

Citat: Correlli poslato April 22, 2011, 20:20:30 POSLE PODNE
Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 22, 2011, 20:18:39 POSLE PODNE
Correli aj pogledaj ovo:

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=23650.0

Upravo gledam. Da li ta osoba stvarno ima tvoju skriptu?
Username: Cobra12345

Pre 1 mesec ako se ne varam (ili 3 nedelje) banovan je korisnik Cobra11 ili tako nesto, koji je nekom ukrao mod ili nesto drugo, nesecam se.

EDIT: Ili je to Vlasicio ili kako se vec zove, koji je bio objavio neki Script Maker koji zapravo uploada skriptu na njegov mail, a na Gonssov server, neki stunt/freeroam je dosao i reklamirao CroEru i govorio da ima skripte od LB-a GF-a CH-a i ostalog.
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 20:24:05 POSLE PODNE od [InfernoGaming]dJ^DotA



Nije ukrao mod vec je dolazio na Edimax (ili tako neki srv) sa nickom Djuro_Zerocoolos i trazio admina ili ce ih "hakovati", pa mu je onda Zoran obrisao account.  :D

Poslednja Izmena: April 22, 2011, 20:25:20 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mikic95

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 22, 2011, 20:24:35 POSLE PODNE
Nije ukrao mod vec je dolazio na Edimax (ili tako neki srv) sa nickom Djuro_Zerocoolos i trazio admina ili ce ih "hakovati", pa mu je onda Zoran obrisao account.  :D

Da, taj je doÅ¡ao na Edimax sa nekom woow pričom ,,, baÅ¡ se sjećam. Ja mu dao ban   ;D

Correlli

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 22, 2011, 20:22:47 POSLE PODNE
Verovatno kako ima i GeForce skriptu i jos neke koje je objavljivao ovamo.

Odakle mu uopće? Mislim, kako mu je to uspjelo ukrasti?

Citat: Correlli poslato April 22, 2011, 20:29:43 POSLE PODNE
Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 22, 2011, 20:22:47 POSLE PODNE
Verovatno kako ima i GeForce skriptu i jos neke koje je objavljivao ovamo.

Odakle mu uopće? Mislim, kako mu je to uspjelo ukrasti?

Naravno da nema,

to sam rekao u fazonu da je neki napaceni klinac (nolifer) i da samo pokusava da nasteti drugima.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

black_dota

Citat: Correlli poslato April 22, 2011, 20:17:14 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato April 22, 2011, 19:47:40 POSLE PODNE
Već dvije godine prošlo? Ko bi rekao...

Eh, da... :)
Haha, ja mislio da je BS otvoren negde 2005 ili tako nesto xD

black_dota

CH moze biti definicija mnogo toga.

Ne samo CroHerzegovina, moze znaciti i CrvenaHaljina lol

black_dota

Pa to i kazem xD

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=ZGrwDOGQoh8 Milka carica ahaha

http://www.youtube.com/watch?v=99FcwSyLK10&feature=related Milka canic se prokurcila :D
Poslednja Izmena: April 22, 2011, 20:43:12 POSLE PODNE od [InfernoGaming]dJ^DotA

Correlli

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 22, 2011, 20:33:32 POSLE PODNE
Naravno da nema,

to sam rekao u fazonu da je neki napaceni klinac (nolifer) i da samo pokusava da nasteti drugima.

Pa onda ne znam zašto se sikiraš za bezveze, još ti pravi uslugu sa time što reklamira tvoj rad i server :D. Ali ipak ću mu izbrisati temu.



Correlli