Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Citat: Izgorjela Palačinka poslato April 18, 2011, 20:46:23 POSLE PODNE
Jao,potukao sam se u skoli,sreca nisam ukor dobio  :o , samo zato sto ja nisam prvi poceo tucnjavu  :-\ , al ok glavnom da sam ja pobjedio  ;D
ali u srijedu pocinju praznici !! tek  8)

Malo si se previše uživio za 13-godišnjaka , najbolji su mi takvi kao ti kad se hvale "tučom" koja se nikada nije dogodila.

hahahha pogledajte ceo klip :D :D omg ne mogu da prestanem da se smejem,najjace je na kraju mrtva tisina i kaze "What a fuck you looking at" :D :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=ZDkFYxpSAqM&feature=related

Citat: Izgorjela Palačinka poslato April 18, 2011, 20:56:04 POSLE PODNE
a jest bgm,ali imam ožiljak dobio sam Å¡aku uglavu  ;D , a on je dobio nogu po ljevom licu + skoro sam ga udavio a ovi oko nas vicu Bepo,Bepo (ja) i buduci da ja bildam i mogu ga misicima uudavit pa eto OFFTOPIC (od offtopica) :...a ovo sta pisem dva u ili pak nikoje...nebrinite samo mi se proljela nutella meÄ'u tipkovnicu  :'(

Bildas misice i mozes nekog udaviti 13 godina?! Bez uvrede hahahah

brate to se tako kaze,skoro nije pravo davljenj  ??? Å¡to si ti povjerovao , a matt xD kako ti znas da se nije dogodilo. ubiti zasto se mi opce svadamo ja sam samo rekao xD . Ja ti dugo hvatanje za vrat zovem davljenje. Å to ti očekujeÅ¡ od mene  :'(  ;)

Citat: Izgorjela Palačinka poslato April 18, 2011, 20:56:04 POSLE PODNE
a jest bgm,ali imam ožiljak dobio sam Å¡aku uglavu  ;D , a on je dobio nogu po ljevom licu + skoro sam ga udavio a ovi oko nas vicu Bepo,Bepo (ja) i buduci da ja bildam i mogu ga misicima uudavit pa eto OFFTOPIC (od offtopica) :...a ovo sta pisem dva u ili pak nikoje...nebrinite samo mi se proljela nutella meÄ'u tipkovnicu  :'(


Ja sam se iskreno nasmijao na ovo.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Izgorjela Palačinka poslato April 18, 2011, 21:40:02 POSLE PODNE
brate to se tako kaze,skoro nije pravo davljenj  ??? Å¡to si ti povjerovao , a matt xD kako ti znas da se nije dogodilo. ubiti zasto se mi opce svadamo ja sam samo rekao xD . Ja ti dugo hvatanje za vrat zovem davljenje. Å to ti očekujeÅ¡ od mene  :'(  ;)
hahahahhaha xD kako me car nasmija  :P :P :P

poznaticovik

Citat: Izgorjela Palačinka poslato April 18, 2011, 21:40:02 POSLE PODNE
brate to se tako kaze,skoro nije pravo davljenj  ??? Å¡to si ti povjerovao , a matt xD kako ti znas da se nije dogodilo. ubiti zasto se mi opce svadamo ja sam samo rekao xD . Ja ti dugo hvatanje za vrat zovem davljenje. Å to ti očekujeÅ¡ od mene  :'(  ;)

Očekujem od tebe da se prestaneš sramotiti :D

Citat: _tHe_WoLf_ poslato April 18, 2011, 11:53:24 PRE PODNE
Citat: BloodMaster poslato April 17, 2011, 23:27:14 POSLE PODNE
Citat: [RPF] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 17, 2011, 23:07:35 POSLE PODNE
blood jesi ga dobio?

evo ti ponovo ako nisi :

http://www.2shared.com/file/ma0RZBO8/blodyisbitch.html

Hvala ti :)

Radim "Top 10 Melodic Death Metal Songs", a treba mi neÅ¡to za izmeÄ'u pjesama. Uskoro će video.

Slusas metal?

Melodic Death, Symphonic Black, Black, Nu, Heavy (rijetko..)...

zaÅ¡to bih se ja sramotio,dobro možda sam pretjerao ( ai jesam  :D ) priznajem necu sad psovat i vrijedat , rjesenje je ... malo manje prepricavat dogaÄ'aje , ok druÅ¡tvo ? Nisam ti ja svadljiv,samo volim se sprd...i...bio sam hiperaktivan kad sam bio mal  :)
a Momak,date pitam Å¡to je smjeÅ¡no Å¡to mi tipke blokaju zbog nutelle?  :'( to se dogodi kad se jede za kompom (svaki dan)

poznaticovik

Citat: Izgorjela Palačinka poslato April 18, 2011, 21:45:24 POSLE PODNE
zaÅ¡to bih se ja sramotio,dobro možda sam pretjerao ( ai jesam  :D ) priznajem necu sad psovat i vrijedat , rjesenje je ... malo manje prepricavat dogaÄ'aje , ok druÅ¡tvo ? Nisam ti ja svadljiv,samo volim se sprd...i...bio sam hiperaktivan kad sam bio mal  :)
a Momak,date pitam Å¡to je smjeÅ¡no Å¡to mi tipke blokaju zbog nutelle?  :'( to se dogodi kad se jede za kompom (svaki dan)

Podsjećaš me na BestOne-a i to jako skroz ste isti :D

Ajde nemojte cijelu veer raspravljat o tome,promijenite temu !

ali,ok nije mi double acc,nit sam bestone...a kad neko sa ovog foruma dobije ban , napravi novi acc...ja sam ga dobio na 7 dana i ljepo sam cekao kad me Corelli banao ( a imo je razloga , pretjerao sam,možda kao i sad :( )

OMG
Tko si ti uopce, ''izgorjela palachinko''?
I vidite da ima istih ko ja ::)
Shala xD
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



ooo ako netko pita ko sam ja...nek se obrati mojoj sekretarici...sprd
ja sam ti DonSkora a.K.a Ronaldo_Berezutsky (ingame)   :-X

cristiane

Citat: Izgorjela Palačinka poslato April 18, 2011, 21:48:18 POSLE PODNE
ja sam ga dobio na 7 dana
Nastaviš li spammati,dobit ćeš ga na 77 dana.
Poslednja Izmena: April 18, 2011, 21:55:57 POSLE PODNE od yamaha