Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 16, 2011, 10:56:43 PRE PODNE
Zasto ne pravite nesto teze nego samo kafice ?  :-X
Ja pravim veliku 'Zeko Race' stazu  :D

Evo ovako ovo je možda i bespotreban post,ali ajd

SA:MP sam izbrisao,tako da ga više neigram.Na forumu cu ostat ! Sada cu podravit najjbolje servere na kojim sam igrao ovih 3 godine !

Stunt Serveri : Maximum Overdrive
Gamer X
Milka SaMp
Stunt Planet

Roleplay serveri : United RolePlay
CroHerzegovina
Genius Gaming
GeForce SAMP
SpeedTouch RPG
CroElite RP/DM
Royall Gaming
Los Santos RolePlay
neXT Generation RolePlay
Balkan Underground

DM / TDM serveri : Little Whitey's
Fragnotic TDM
Mini Missions
Garsino Funserver

Ljudi koje postujem sa servera :
Don_Irnes
Claude_Yamaha
Don_CorLeon
Don_Stone
Tony_Roxor
Carl_Jackson
John_Smit
I ostale....

Isto tako pozdravljam učitelje koje su me naučili ovakvom KVALITETNOM RolePlay stillu igre,neki su to vidjeli,a neki ne.I to bih bilo to,hvala...i ako je post nepotreban može ban ili zabrana pisanja kako vi ocete,samo nemojte delete account,molim vas.

Dok me nema na SA:MP igram Perfect World International razvijam svoj Wizarda na level 146! Pozzdrav,vidimo se na forumu i dalje !

Nova slika u sigu, pogledajte  ;)

Hvala: [BU]$paka
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane


jako dobro,kako si je napravio?

Hvala, pravio mi je [BU]$paka kao sto sam rekao

@Yamaha: jel moze ovako ? izbacio sam eRepublik, ove 3 mi se svidjaju pa bih hteo da mi ostanu, ako ne da li bih mogao da izbacim text za CH konkurs ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Johnny

Prevelik ti je potpis tvoja dva posta i prelazimo na sledecu stranicu izbaci nesto kao sto kaze Yamaha.  ;)

cristiane

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 16, 2011, 12:20:26 POSLE PODNE
@Yamaha: jel moze ovako ?
Preveliko,moraš izbaciti još jednu ili smanjiti ih.

sada ?


Sad je uredu.

EDIT:

jel zna neko kako sad ovu sliku "Gotti" sa autom, da napravim da nema ovog belog pravougaonika ? to mi pre nije bilo, a sliku nisam ja radio.
Poslednja Izmena: April 16, 2011, 13:09:35 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: eXtreme poslato April 16, 2011, 13:31:21 POSLE PODNE
Nisi sacuvao kao PNG  :D

Nema to veze i ako sačuvaš sa PNG isto će bit, ako ne uradiš Interlaced neće bit proziran, a pogotovo ako imaš bjeli bg..

Kad praviš document ideš ovako:

I radiš šta oćeš znači nema pozadine, a kad spremaš ideš Save As\PNG i izbacit će ti ovo, klikni kao na slici:
Poslednja Izmena: April 16, 2011, 13:39:32 POSLE PODNE od Michael.G


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

hvala
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mikic95

Koje sam ja sreće    ::)  probudim se i da upalim komp i dok se on palio nestane struje  xD

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato April 16, 2011, 14:07:15 POSLE PODNE
Koje sam ja sreće    ::)  probudim se i da upalim komp i dok se on palio nestane struje  xD
hahahah tak ja jednom sam kuci cijeli dan i nije bilo struje :S