Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Molim sve skriptere da se malo ukljuce i naprave pokoji TuT jer je bas bezveze ovako, ja cu se potruditi da uradim nesto  ::)

Citat: eXtreme poslato April 13, 2011, 18:48:06 POSLE PODNE
Molim sve skriptere da se malo ukljuce i naprave pokoji TuT jer je bas bezveze ovako, ja cu se potruditi da uradim nesto  ::)

Smislit cu i ja ponesto :D



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Citat: eXtreme poslato April 13, 2011, 18:48:06 POSLE PODNE
Molim sve skriptere da se malo ukljuce i naprave pokoji TuT jer je bas bezveze ovako, ja cu se potruditi da uradim nesto  ::)
Nemam ideje
Sto da se napravi, sve vec ima?
Da mozda se napravi neki video tut?
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: [ED].:Curtis:. poslato April 10, 2011, 23:38:32 POSLE PODNE

Ja cim se 30 min hvatim knjige,sutra 4 ili 5 pada,Btw, meni je tesko i ti 30 min jer mi se odma prispava,kao da mi Slova plesu i pjevaju neku uspavanku! XD :(

i ja bi jarane da mi je glavni predmet Priroda i društvo

Citat: BestOne.exe poslato April 13, 2011, 18:51:01 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 13, 2011, 18:48:06 POSLE PODNE
Molim sve skriptere da se malo ukljuce i naprave pokoji TuT jer je bas bezveze ovako, ja cu se potruditi da uradim nesto  ::)
Nemam ideje
Sto da se napravi, sve vec ima?
Da mozda se napravi neki video tut?

napravi komandu za lidere /sviclanovi, /izbaci i tako :D


mozes i war :D

...Neno...

Mozda ja napravim nekakav TuT,ali sutra,danas sam u frci  :D ;)

Uskoro ce od mene izaci jedan tut u vezi podforuma koji vodim.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Zapamtite:

eXtreme != Extreme Power

poznaticovik

Čim se dosjetim nečega napravit ću TUT :)

@BestOne ti znaÅ¡ skriptat?  :o

Citat: CH | Marko poslato April 13, 2011, 18:52:42 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato April 13, 2011, 18:51:01 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 13, 2011, 18:48:06 POSLE PODNE
Molim sve skriptere da se malo ukljuce i naprave pokoji TuT jer je bas bezveze ovako, ja cu se potruditi da uradim nesto  ::)
Nemam ideje
Sto da se napravi, sve vec ima?
Da mozda se napravi neki video tut?

napravi komandu za lidere /sviclanovi, /izbaci i tako :D


mozes i war :D


msm nije bas za tut, ali posluzit ce svima :D :D

Citat: eXtreme poslato April 13, 2011, 18:48:06 POSLE PODNE
Molim sve skriptere da se malo ukljuce i naprave pokoji TuT jer je bas bezveze ovako, ja cu se potruditi da uradim nesto  ::)
Kak je meni u Grand Theft Auto.Jedini ja TuToriale pravim,sad ne znam sta vise i da napravim :S

poznaticovik

Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 13, 2011, 19:07:20 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 13, 2011, 18:48:06 POSLE PODNE
Molim sve skriptere da se malo ukljuce i naprave pokoji TuT jer je bas bezveze ovako, ja cu se potruditi da uradim nesto  ::)
Kak je meni u Grand Theft Auto.Jedini ja TuToriale pravim,sad ne znam sta vise i da napravim :S

Pa kake tutorijale uopće možeš radit za GTA SA općenito. Ovo što si napravio je sve vjerojatno , napravi TUT za CamHack ako se znaš koristiti njime , ako ne znaš mogao bih ja kad uhvatim vremena.

Citat: [M]att poslato April 13, 2011, 19:09:41 POSLE PODNE
Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 13, 2011, 19:07:20 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato April 13, 2011, 18:48:06 POSLE PODNE
Molim sve skriptere da se malo ukljuce i naprave pokoji TuT jer je bas bezveze ovako, ja cu se potruditi da uradim nesto  ::)
Kak je meni u Grand Theft Auto.Jedini ja TuToriale pravim,sad ne znam sta vise i da napravim :S

Pa kake tutorijale uopće možeš radit za GTA SA općenito. Ovo što si napravio je sve vjerojatno , napravi TUT za CamHack ako se znaš koristiti njime , ako ne znaš mogao bih ja kad uhvatim vremena.
Rado bih al na Win 7 mi nece nesto camhack neznamo zasto.Svaki mi "cheat" ocita kao virus,ili je do antivirusa (AVG) ili do win 7,sta mislite vi ?

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [M]att poslato April 13, 2011, 19:00:52 POSLE PODNE
Čim se dosjetim nečega napravit ću TUT :)

@BestOne ti znaÅ¡ skriptat?  :o
Na zalost da :D (neznam sto bi inace radio na forumu?)
Moze neki video tut? Da se bolje snadjete, uskoro ocekujte nest od mene^^ :-*
Poslednja Izmena: April 13, 2011, 19:24:48 POSLE PODNE od BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...