Glavni razgovor #6

Započeo мσмαк. ^ [5]., April 04, 2011, 21:54:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

I ja vam cestitam :D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Cestitam svim koji su dobili ;)
Mene docekao ovaj komentar:
CitatNisam ti rekao da pišeš biografiju.Što se tiče prijave u posljednje vrijeme se popravljaš,nastavi tako i imat ćeš sreće idući put!

Pozdrav
xD
Eto, to mi ostalo u sjecanju
Sretno svima, izabrali ste najbolje [valjda^^] ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Eee ljudi.Preko kojeg programa da izrezem samo jedan dio pjesme ? ? ?

Citat: yamaha poslato April 13, 2011, 01:09:54 PRE PODNE
To bi bilo to što se tiče moderatora,nekog sam usrećio a nekog ožalostio.Stavio sam obrazloženje u svaki post zašto je ko odbijen,jer ne volim da primam poruke tipa "zašto nisam dobio ja,aktivan sam" i sl.,jer takve poruke moju odluku neće promjeniti,izabrao sam tako će i ostati osim ako neko od izabrani moderatora se napravi budala pa izigra moje povjerenje.
Najveći promašaj jeste da ste skoro svi se prijavili za samp slike & video gdje i nema baš nekog posla dok jedan samo prolazi,tako da ja nisam kriv ovim malo aktivnim što su birali jedan te isti pdf.
Bas sam se skenjao sto nisam dobio moda, ali nema veze trebam biti zadovolja sa ovim sto imam  :'(
@Mafica pitaj google  ;D

Citat: eXtreme poslato April 13, 2011, 10:40:26 PRE PODNE
@Mafica pitaj google  ;D
Pito sam ga reko mi je :D
Neg ajd neko pomoc oko FBML :S

SoNNix

ja sam se prijavio za GTA download zonu i samo ja i jos jedan neznam tocno tko,njega su izabrali  :'(

Citat: SoNNix poslato April 13, 2011, 10:46:04 PRE PODNE
ja sam se prijavio za GTA download zonu i samo ja i jos jedan neznam tocno tko,njega su izabrali  :'(
Pa logicn ogle ti broj postova XPP

Citat: [AG] mafica .pwn poslato April 13, 2011, 10:49:36 PRE PODNE
Citat: SoNNix poslato April 13, 2011, 10:46:04 PRE PODNE
ja sam se prijavio za GTA download zonu i samo ja i jos jedan neznam tocno tko,njega su izabrali  :'(
Pa logicn ogle ti broj postova XPP
Nije sve u broju postova, ali jeste sve u kvaliteti postova ;)..Evo ja npr. za gotovo dvije godine napisem oko 200-300 postova, dok neki za dvadeset dana napisu 1000 postova..
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

cristiane

Da se razumijemo nisam gledao samo postove,al u jednu ruku jesam uporedio sam datum registracije na prema postovima.Gledao sam aktivnost po danu,te aktivnost u pdf koji ko traži i koliko je ko uložio truda u traženi pdf.

Moderatori stavljeni.

Pročitajte i  "Dužnost i Pravila moderatora" koje vam je napisao vaÅ¡ dragi super moderator yamaha.

Pozdrav.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

...Neno...

Citat: [RPF] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 13, 2011, 12:43:15 POSLE PODNE
Ponovo nisam dobio moderatora  :'(  :'(  :'(
Ovo mi je bila vec 3. prijava....
A valjda cu dobit sljedeci puta...
Ja dobio zbog aktivnosti i pomaganja  :D

poznaticovik

Citat: [RPF] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 13, 2011, 12:43:15 POSLE PODNE
Ponovo nisam dobio moderatora  :'(  :'(  :'(
Ovo mi je bila vec 3. prijava....
A valjda cu dobit sljedeci puta...

Slušajte , vi što pišete za postove , neki imaju puno postova pa pametni , recimo većina mojih postova je filterskripte,gamemodovi,pomaganje u podforumu "Razgovor u vezi PAWN skriptanja" , ja nikada nisam pisao ajmo reći "gluposti" da bih se nakupio postova , jer ne vidim nikakvu svrhu sad sam ja faca imam 1000 postova onaj 200. Nisu sigurno Super Moderatori/Administratori rekli e gle onoga ima 200 postova više od onog ajmo njemu moderatora dati , prvo su se dogovorili , dobro razmislili , usporedili statistike itd. Onda su tek odabrali moderatori.

I ja sam se prijavio 3 put pa kakve veze ima? Da nisam dobio nije kraj svijeta.

Neznam zašto su vam važni ti moderatori. ::) Koda ćete umrijet ako niste jedan od njih.




poznaticovik

Citat: Nik Delgad poslato April 13, 2011, 13:00:41 POSLE PODNE
Neznam zašto su vam važni ti moderatori. ::) Koda ćete umrijet ako niste jedan od njih.

Istina.

Citat: Nik Delgad poslato April 13, 2011, 13:00:41 POSLE PODNE
Neznam zašto su vam važni ti moderatori. ::) Koda ćete umrijet ako niste jedan od njih.
Ah cujes zele da se njihovo ime istice :D
Pa prijavio si se,ak ce te primit,primit ce te,ak ne ce ne ce i gotovo