[FS]Sistem za vozila

Započeo Gamer.Im, April 04, 2011, 20:48:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gamer.Im

FilterScriptu sam nasao na SAMP forumu te ju preveo

Sto radi ova FS:  Sa ovom FilterSkriptom mozete Paliti/Gasiti motor,alarm,otvarati/zatvarati vrata,mjenjati tablice(napisete na odredenom mjestu neku recenicu npr.SAMP i onda se to pojavi kao vasa tablica na autu)....

DOWNLOAD: http://www.2shared.com/file/MqzM3nND/VehSystem.html

Mogao si neke slike da stavis, ali dobro  ;D




Citat: antonio005 poslato April 04, 2011, 21:40:31 POSLE PODNE
kako da ubacim ovo?  ;D

Skines FS onda udjes i kopiras one fajlove sto budu u njoj zatim odes u gamemod taj i udjes u Filescript i to kopy onda kada zaljepis odes u server_cfg i dodas pod filescript ime ove FS


Uploaded with ImageShack.us


Citat: nesa97 poslato April 04, 2011, 21:46:34 POSLE PODNE
Citat: antonio005 poslato April 04, 2011, 21:40:31 POSLE PODNE
kako da ubacim ovo?  ;D

Skines FS onda udjes i kopiras one fajlove sto budu u njoj zatim odes u gamemod taj i udjes u Filescript i to kopy onda kada zaljepis odes u server_cfg i dodas pod filescript ime ove FS
a tto sta stoe sad u filter skripts jel da izbrisem? ili netreba da izbirsem samo da stavim ove i da smenim u server .cfg i ako netreba da se izbrise jel u server .cfg da stavim prazno mesto i da dodam ime na ove skripte to sto stoi da ne brisem?

Citat: antonio005 poslato April 04, 2011, 21:54:29 POSLE PODNE
Citat: nesa97 poslato April 04, 2011, 21:46:34 POSLE PODNE
Citat: antonio005 poslato April 04, 2011, 21:40:31 POSLE PODNE
kako da ubacim ovo?  ;D

Skines FS onda udjes i kopiras one fajlove sto budu u njoj zatim odes u gamemod taj i udjes u Filescript i to kopy onda kada zaljepis odes u server_cfg i dodas pod filescript ime ove FS
a tto sta stoe sad u filter skripts jel da izbrisem? ili netreba da izbirsem samo da stavim ove i da smenim u server .cfg i ako netreba da se izbrise jel u server .cfg da stavim prazno mesto i da dodam ime na ove skripte to sto stoi da ne brisem?
nista nebrises znaci to sta skines taj pwn. amx. file kopiraj u Filterscriptes i onda otvorsi sa pawnom server cfg. i tamo pod filterscript dodas ime te tvoje FS i to je to ali kad to dopises moras complinei save.


Daj link original teme,lock ce ti ovu !!
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Citat: ''KopriVa' poslato April 23, 2012, 20:24:15 POSLE PODNE
Daj link original teme,lock ce ti ovu !!
da
Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790

ja ga ubacim u filterscript i server.cfg ali kada hocu da je koristim,otovri mi i sta god da odaberem ne reagune..mozeli mi neko reci u cemu je problem???
Zlatan