Jedno pitanje...

Započeo Gospodin_Acera, Maj 11, 2009, 12:15:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel ova stranica ima ikakve veze sa sa-mp.com ?

oni se ugledaju na tu stranicu...znaci ovo je site za eduaciju i ucenje u skriptanju..




znaci kopija? tih foruma ima tolko da ih se neda izbrojat... al dobro  ::)

da ali oni uzimaju tutove sadrugih i prevode na nas sto je dosta bolje za nove skriptere
I ovo je prvi balkanski site koliko ja znam




Ne bih se slozio da ima iti jedan na nasem jeziku, mislim ima ali ih ne bih nazvao ni kopijom jer nemaju ni desetinu sadrzaja kojeg ovaj ima, i jos ako uzmemo u obzir da su sve free forumi a ovaj nije.

Citat: admin poslato Maj 11, 2009, 13:06:51 POSLE PODNE
Ne bih se slozio da ima iti jedan na nasem jeziku, mislim ima ali ih ne bih nazvao ni kopijom jer nemaju ni desetinu sadrzaja kojeg ovaj ima, i jos ako uzmemo u obzir da su sve free forumi a ovaj nije.
priznajem moja greska istina sto ti kazes




Ovo je jedinstveno i nije kopija!!!


Molim da se ovo lock ...radi daljnjeg spama..

mislim da za razliku od drugih slicnih pokusaja, ovoj zajednici ce to konacno uspjet! 

matejdz

Naravno da ce uspjeti...

Forum vec sada broji mnogo clanova iako je nedavno otvoren...

Svi se potrudite i na svojim forumima obavjestite igrace ;)

JoeBullet

i moram napomenuti da ima i podosta tutoriala koji su napravljeni od strane balkanskih skriptera tako da ne mozes reci da je sve kopirano  ::)


r4z0r

ma nije skoro nista kopirano malo stvarcica sa sa-mp.com puno ljudi nezna engleski pa ce ovo bit jako puno posjecivan site  ;) ;D

matejdz

Vec je sada posjecen relativno dobro... Ali kada se jos obavijesti uhuuuuu  :P :P

r4z0r

Ja sam pokusao na gamers i jos par siteova al gdje god probam vidim na search vec neko reklamiro :) ostalo jos samo spamanje po serveru a to necu da nebi bilo problema kaki  8) ;D

Ma polako, doci ce ljudi. Tek je par dana u funkciji a vec dobro radi.