[POMOC] 3 warninga?

Započeo El Toni, April 04, 2011, 14:44:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Street Stories
Detaljan opis problema: kada idem compile doze 3 warninga moze da mi objasnite zasto je tako?
Dio skripte:
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(9749) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "PropertyString"
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(43977) : warning 203: symbol is never used: "BizzLabel"
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(43977) : warning 203: symbol is never used: "BizzPickup"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


3 Warnings.

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

Pa nije ti to dio skripte.. axax posalji nam te linije gdje ti izbacuje errore!
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

dragan12

To nisu errori to su warning i lepo ti pise never used to obrisi to se nigde ne koristi

43977 Te linije uopste nema,a ova 9751  new PropertyString[256];
Eto jer imam i ja ta tri warninga pa trazim isto help :D
Znaci ja je izbrisem i opet isto i evo jos jedan warning pa kao moze pomoc
C:\Users\zuba\Desktop\Street_Stories\pawno\include\JunkBuster.inc(3240) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "OnPlayerEnterRaceCheckpoint")
A evo te linije   { to je sve u toj liniji
Poslednja Izmena: April 04, 2011, 14:57:46 POSLE PODNE od [BU]Ryder_Crips

dragan12

Citat: [BU]Ryder_Crips poslato April 04, 2011, 14:54:23 POSLE PODNE
43977 Te linije uopste nema,a ova 9751  new PropertyString[256];
Eto jer imam i ja ta tri warninga pa trazim isto help :D
Znaci ja je izbrisem i opet isto i evo jos jedan warning pa kao moze pomoc
C:\Users\zuba\Desktop\Street_Stories\pawno\include\JunkBuster.inc(3240) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "OnPlayerEnterRaceCheckpoint")
A evo te linije   { to je sve u toj liniji

Za ovo C:\Users\zuba\Desktop\Street_Stories\pawno\include\JunkBuster.inc(3240) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "OnPlayerEnterRaceCheckpoint")[/b]
da ti nije dvaput definisano OnPlayerEnterRaceCheckpoint

Sorry ali ja nzm kako da vidim to posto nisam bas skripter,msm kako da vidim i gdje?

dragan12

Proveri da nemas ovo dvaput public OnPlayerEnterRaceCheckpoint(playerid) msm da je to

Ako to u skripti provjeravam onda nemam ni jednom kucao samo samo ovo i opet nema OnPlayerEnterRaceCheckpoint  ::)

Udji u pawno onda load i onda nadji u folderu pawno/include JunkBuster i onda tu nadji OnPlayerEnterRaceChechpoint(playerid)




Nema ni tu nikako  :-[ ima ustvari
forward JB_OnPlayerEnterRaceCheckpoint(playerid);
public OnPlayerEnterRaceCheckpoint(playerid)
return CallLocalFunction("JB_OnPlayerEnterRaceCheckpoint","i",playerid);
//OnPlayerEnterRaceCheckpoint
#define OnPlayerEnterRaceCheckpoint JB_OnPlayerEnterRaceCheckpoint

To sve ima ako treba nesto obrisati recite?
Poslednja Izmena: April 04, 2011, 15:37:06 POSLE PODNE od [BU]Ryder_Crips

Citat: antonio005 poslato April 04, 2011, 14:44:19 POSLE PODNE
Skripta koju koristim: Street Stories
Detaljan opis problema: kada idem compile doze 3 warninga moze da mi objasnite zasto je tako?
Dio skripte:
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(9749) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "PropertyString"
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(43977) : warning 203: symbol is never used: "BizzLabel"
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(43977) : warning 203: symbol is never used: "BizzPickup"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


3 Warnings.

Ovako zadnja dva warninga stisini ctrl+f i kucaj BizzLabel i to sta nades obrisi tako i ua BizzPickup samo obrisi to sta nades.
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

Citat: $--L84S--$ poslato April 04, 2011, 15:38:01 POSLE PODNE
Citat: antonio005 poslato April 04, 2011, 14:44:19 POSLE PODNE
Skripta koju koristim: Street Stories
Detaljan opis problema: kada idem compile doze 3 warninga moze da mi objasnite zasto je tako?
Dio skripte:
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(9749) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "PropertyString"
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(43977) : warning 203: symbol is never used: "BizzLabel"
C:\Documents and Settings\Antonio\Desktop\Street_Stories\gamemodes\streetstories.pwn(43977) : warning 203: symbol is never used: "BizzPickup"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


3 Warnings.

Ovako zadnja dva warninga stisini ctrl+f i kucaj BizzLabel i to sta nades obrisi tako i ua BizzPickup samo obrisi to sta nades.
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

Je li ovo da obrisem?
new Text3D:BizzLabel[sizeof(BizzInfo)];
new BizzPickup[sizeof(BizzInfo)];

Da to dvoje izbrisi i neces iamti vise warning.Nadam se da sam pomogao  ;)

a kod mene sta da izbrisem ne se razumjem bas u pawn... kako da napravimd a nema warninga kod mene eto gledaj gore..

dragan12

Citat: antonio005 poslato April 04, 2011, 18:18:46 POSLE PODNE
a kod mene sta da izbrisem ne se razumjem bas u pawn... kako da napravimd a nema warninga kod mene eto gledaj gore..
Ja msm da je ovako new BizzLabel
new BizzPickup
Znaci nesto slicno ovemo ili je u jednoj liniji
Nadji nesto ovako to obrisi ili jedostavno idi na ovu liniju (pretisni CTRL + G) 43977 i tu obrisi to bizzlabel i bizzpickup.
A za ovo prvo nisam siguran ako ne znas sta treba postaj te linije i recu ti.