Ludi Grad DeathMatch[0.3c]

Započeo Gamer.Im, April 02, 2011, 12:05:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gamer.Im

Posto je stari LG propao,ja sam odlucio napraviti novi[penls edit-najnoviji-nema bugova]



IP: /

**Registracija i Pravila**  
Prije svega trebate se registrirat sa svojim nickom. Registracija je veoma jednostavna. Kada uðete na server pojaviti ce vam se u textu mali okvir gdje vam pise sta trebate uciniti za registraciju,nakon toga se logirate i onda uzivate u igri!
       
Komande

*** ACCOUNT *** /pravila /registriraj /login /changenick /changepass /level /buylevel /upgrade
*** ZABAVA *** /stunt /dm1 /dm2 /naocale /odjeca /neon
*** GENERAL *** /pay /charity /time /buy /votekick /vote /unrentcar /givekey /switchkey /id
*** GENERAL *** /resetupgrades(100k) /betrace /betdm /bets /buygun /bestbuy /bestsale
*** CHAT *** (/w)hisper (/o)oc (/s)hout (/l)ocal (/ad)vertise /me /togooc
*** BANKA *** /balance /withdraw /deposit /wiretransfer /loan, ATM: /balance /withdraw
OSTALO *** /mobpomoc /househelp /renthelp /businesshelp

Dakako ima ih jos jakoOoOO Puno...

**Biznisi i Kuce**  


Biznisi: Naravno svako želi da ima svoj biznis i da zaradjuje više novca.
Biznis kupite tako što ce te stati na marker i kucati /buybiz. Svaki biznis ima odredjenu sumu novca i level (npr. level 15. i 12 000 000$). Morate ispunjavati te uslove da bi mogli kupiti biznis! Naravno kasnije ga možete i prodati po istoj cijeni po kojoj ste ga i kupili (komandom /sellbiz). U biz možete dodati health i armor sa komandom /bizupgrade. Kada kupac dodje kod vas kucat ce /buygun i otvorice vam se meni( novi prozor u kome cete moci izabrati koje oruzje hocete).
Kuce: Na serveru imamo i kuce. Naravno i sa njima možete zaraditi mnogo novca tako što ce te iznajmiti sobu sa komandom /rentroom. Naravno vi prije toga morate kucati /setrentable 1 i /setrent i napišete cijenu sobe. Svakom platom æe te dobiti i novac od svakog vašeg podstanara. U kucu takodjer možete stavit neke stvari.
Poslednja Izmena: April 02, 2011, 12:43:01 POSLE PODNE od [AG] SuperMario ^.

OMG!!!!
Jel ti imaš dozvolu za ovo?
Nemoš ti samo tako otvorit.

Gamer.Im

Ludi Grad vise nepostoji...to znaci netreba mi dozvola... a i pitat cu Maxa kad mi dode na MSN , bit ce i on owner tak da...

Ako je neki server propao on moze uzest njihovo ime.

Sretno ti mozda navratim



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Mikic95


sretno ti po 19023813 put, svaki dan nova tema sa opisom :S


ZicMortal

Citat: EMPIRE-GAMING      Ante_Dracar aka Lopa poslato April 02, 2011, 12:13:04 POSLE PODNE
Ako je neki server propao on moze uzest njihovo ime.

Nemoze NITKO otvorit ako ta osoba ne dobije dopustenje od pravog/prvotnog ownera ciji je server bio.

poznaticovik

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato April 02, 2011, 12:25:34 POSLE PODNE
Citat: EMPIRE-GAMING      Ante_Dracar aka Lopa poslato April 02, 2011, 12:13:04 POSLE PODNE
Ako je neki server propao on moze uzest njihovo ime.

Nemoze NITKO otvorit ako ta osoba ne dobije dopustenje od pravog/prvotnog ownera ciji je server bio.

Da , još pošto je LG bio jako dobar server i poznat , on je prvi uzeo to ime i mora imat njegovo dopuštenje !

Ja tebi apsolutno ne bih dao da uzmeš to ime jer na modu ništa nisi uredio samo ćeš osramotiti LG ime.

Pročitaj pravila! Nisi vlasnik ovoga, a i nemaš domen.