Old Times DeathMatch server [Ocekujemo vas!]

Započeo Gamer.Im, April 01, 2011, 17:14:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gamer.Im

Old Times DeathMatch GameMode je veliki edit PenLS moda,IP Servera je: 213.239.199.124:7783,forum: www.gamers.com.hr

Bande/Mafie:Na serveru imamo 2 Bande : Bistrik Mafia i Terror Squad Crew
Uvod u Igru:Osnovne komande mozete pronaci na /help,admine mozete vidjeti na /Admins,a pravila na /pravila...
Raceovi,Arene:
Imamo DeathRace,StreetRace,402 Race,DM Arene
Imamo Stunt Arenu na Aeru LS,veoma je zabavna

Tehno: Ukoliko nekoristite neka oruzja pojaviti ce vam se na ledjima,Imamo preko 2000 vozila koje mozete voziti,Nemamo /enter /exit,dodete do vrata i udete,sve je napravljeno predivno,imamo preko 600 kuca na BUY i preko 20 firmi na BUY...


-Jump- Na serveru postoji i NRG Jump,skace se sa starog LV aera... odlicno iskustvo

-Kart Race-Na serveru je i Kart Race,vozi se naravno kartingom,nalazi se u obliznjim selima Los Santos(u jednom od njih)

Imamo jos mnogo mnogo eventova...

Imamo /v za dodavanje TUNING stvarcica na vozilo

Posjeti te nas na adresi : 213.239.199.124:7783


Opis los,

sretno

dodaj slike
Poslednja Izmena: April 01, 2011, 17:18:15 POSLE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ŁoŁ
uso na server i samo padam - poginem - padam - poginem -padam ................

...Neno...

Ja neznam koliko ces ti servera do sad otvoriti xaxaax :D :D

aj sretno ti

Gamer.Im

To tebi laga ili je Bug... udi opet moram te INVITE u Mafiu... da se ljepo spawnas

Citat: ° νιÑ,σ вâ,,"αcк ° poslato April 01, 2011, 17:58:22 POSLE PODNE
To tebi laga ili je Bug... udi opet moram te INVITE u Mafiu... da se ljepo spawnas

ping mi je max 60 i nema lagga osim na next generation  ???  :D :D
btw barem je to lako popravit  :o :S

poznaticovik

Kake to glupave opise , jao ako će te otvoriti server barem se malo potrudite ! Pa nećete dovesti ljude sa ovime

Bok , otvorili server želimo da doÄ'ete
IP : neki
Forum : www.tdm.tk

Nadamo se da će te doći


Mislim ako hoćeš da bude igraća , moraš slika lijep opis sve to fino složiti , po ovome ti nije ni stalo :)

makelele


Gamer.Im

Nikome od igraca ne leti tako... to tebi laga :D!,koga boli za opis? :O,glavno da je server zakon :P

Cobra 11


Gamer.Im

Nije... prije CH DMa , moj server se zvao: Old Times RolePlay,mozes koristiti BS trazilicu te ga naci( i datum) i sada sam po tom imenu nazvao i DM :)

kako mi ide na zivce to spamanje o reklamiranju :/
pls odi na strane servere i sve ce ti bit jasno jbt  :)

Citat: ° νιÑ,σ вâ,,"αcк ° poslato April 01, 2011, 18:28:04 POSLE PODNE
Nikome od igraca ne leti tako... to tebi laga :D!,koga boli za opis? :O,glavno da je server zakon :P

nisam se registriro... samo sam iso dole "SPAWN" i padao ko zrele kruske  :)



Los opis, 2/10. Ovo ti je ja msm 12515 server koji otvaras xD Sretno  8)