Ovaj se put nece izvuci!!!!

Započeo Klijesta, Mart 29, 2011, 00:13:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Slusaj, meni je vec pun k**** optuzivanja na united,

AKO IMATE DOKAZE KOJI IMAJU VEZE SA UNITED STAFF TEAMOM ILI BILO KOJIM CLANOM UNITED ZAJEDNICE, POSALJI MI GA NA PM !

Ja cu se potruditi da se to vama vise ne dogadja jer ocito da neko zeli napraviti konflikt izmedju dvije zajednice !

U Bosni do skora nije bilo zakona za cyber kriminal, sada kada je uveden 80% djecurlije koja izigravaju hackere su se povukla.

Tim zakonom su zabranjeni cak i tzv. "phishevi" sto znaci da je prijedlog za uvodjenje zakona iznesen od strane nekog prilicno iskusnog covjeka.
__________________________________________________________

Almir Tyler

__________________________________________________________

ae vi svi prvo naucite razliku izmedju hacker i jebenog crackera, pa onda diskutujte o ovoj temi....PLS
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Zelim samo da kazem:

Zasto ih optuzujes kada uopce tu nema dokaza? Mislim, dali ti imas konkretne dokaze da su oni to napravili?

Najlakse je okriviti drugoga.

A ja mislim da bi ovo neko mogao lockati,posto ovo nije forum o hackovanju isl....

Samo jos da dodam (sto sam zaboravio u prethodnom postu).....ovi silni "hackeri" koji "hackaju" forumu i serveru su obicni "lameri" koji koriste jebene programe sa neta da bi "hackirali"...I ako vam uspije neki "lamer" hackirat server/forum, znajte da imate OGROMNU RUPU u skripti (bila za server ili site/forum)...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Prvo najbolje bi bilo da se locka zbog daljnjih svaÄ'a.

Ja shvaćam momke iz Moderna znači nije im nimalo lako, ali mislim da ne bi trebali ovako reagirati na UNITED, jer se nema nekih povjerljivih dokaza poput IP-adresa itd..

OVAJ JOVAN je dao IP OD brutal RP-a... Evo dokaz..

Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 14:08:40 POSLE PODNE od Michael.G


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: >>R15KY<< poslato Mart 29, 2011, 14:01:08 POSLE PODNE
Samo jos da dodam (sto sam zaboravio u prethodnom postu).....ovi silni "hackeri" koji "hackaju" forumu i serveru su obicni "lameri" koji koriste jebene programe sa neta da bi "hackirali"...I ako vam uspije neki "lamer" hackirat server/forum, znajte da imate OGROMNU RUPU u skripti (bila za server ili site/forum)...

Cao uberhigh haxore nisam te prepoznao, oprosti.

~ Rekao sam, kad nadjete dokaze da je to neko sa united communitya ( to sto su na deface napisali nesto vezano za united nije bas dokaz ) onda mozete da pisete ovdje da pljujete united, do tad necu da cujem to.

Hvala
__________________________________________________________

Almir Tyler

__________________________________________________________

Michael.G@ Daj molim te ne lupaj,ovu sliku sto si stavio nista ti ne vredi,to i malo dete od 10 godina moze da  napravi u paintu.

Citat: [UNT] Almir poslato Mart 29, 2011, 14:08:31 POSLE PODNE
Citat: >>R15KY<< poslato Mart 29, 2011, 14:01:08 POSLE PODNE
Samo jos da dodam (sto sam zaboravio u prethodnom postu).....ovi silni "hackeri" koji "hackaju" forumu i serveru su obicni "lameri" koji koriste jebene programe sa neta da bi "hackirali"...I ako vam uspije neki "lamer" hackirat server/forum, znajte da imate OGROMNU RUPU u skripti (bila za server ili site/forum)...

Cao uberhigh haxore nisam te prepoznao, oprosti.

~ Rekao sam, kad nadjete dokaze da je to neko sa united communitya ( to sto su na deface napisali nesto vezano za united nije bas dokaz ) onda mozete da pisete ovdje da pljujete united, do tad necu da cujem to.

Hvala


ja samo govorim realno a ti sto si n00b to je druga stvar....jer jako me nervira kad neko mjesa ta 3 pojma....i btw. ja nisam na modernu, niti na bilo kom drugom serveru, tako da ne govorim nista protiv vas ;)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: [BE] Monk poslato Mart 29, 2011, 14:10:17 POSLE PODNE
Michael.G@ Daj molim te ne lupaj,ovu sliku sto si stavio nista ti ne vredi,to i malo dete od 10 godina moze da  napravi u paintu.

Glupane jedan glupi, ovo sam uslikao dok sam čekao paljene servera, kad je ubačen LV DM frajer je počeo spamat sa ovom rečenicom...


BTW. Veoma se dobro služim photoshopom tako da nema potrebe da se igram sa paintom. Ako nevjerujete u sliku to je vaš problem, pogledajte LOG Servera ako ovo ne bude spucajte mi permanent za cjeli život..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Do kraja dana ce njihov forum opet online bit, a sad dosta svade