Ovaj se put nece izvuci!!!!

Započeo Klijesta, Mart 29, 2011, 00:13:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Reci cu ovo jednom a vi vjerujte ili nemojte vjerovat!! Ali niti Almir niti Benam to nisu napravili... Kao
1. Nemaju razloga jer je srv zatvoren!
2. Nisu tako nisko pali.
3. To netko drugi radi , evo reko vam je to vec Don Irnes!
4. Nemate niti jedan dokaz da okrivite ikoga sa United-a, i Ali samo pogadas tko je to napravio jer po tvome odma su Vlasnici krivi! --.--""

Gledaj to s druge strane zasto to nebi bio netko tko hoce unistit Vas i United a da se ne posumlja na "njega"..

Npr. Vama uniste forum i server to je vec jedan bod za njih, svu krivicu prebacuju na United da svi seru po nama, i onda ce doci netko 3 ko ce se ubacit izmedu i dobit "slavu" tj. igrace!! Sta nie to realnie nego da netko sa Uniteda to radi, pa nema smisla!
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 03:45:44 PRE PODNE od Ezel Salvore


TREBATE DA VAM NETKO IZRADI WEB STRANICU BILO KAKVE KATEGORIJE?? JAVITE MI SE NA PM 50â,¬ SREDIVANJE..

Ako zelite posjetit nesto od moih radova kliknite na slijedece ---->

Online Browser Igrica: http://balkansxnova.ba.funpic.org/ogame/login.php

Forum: http://balkanelite.info/

Web stranica: http://sportske-vijesti.com/

UZIVAJTE!!

Nisam na nicijoj strani ali ovo moze da uradi svako sa namerom da unisti united server.Evo primera:
Vlasnik modern-commubity-a zeli da unisti united zajednicu,to jest da united nema prava da reklamira svoj server na ovom forumu.I sta se dalje dogadja....,on ode u adminpanel i izmeni podatke,to jest adresu foruma izmeni u united forum i eto.Al kao sto sam rekao,samo sam naveo primer kako bi to moglo da bude...Drugo nista ne moze to da uradi sem keyloggera (ovi novi su napredniji)...ukucaj na google "kako se odbraniti od keyloggera" i nacices pravu zastitu.Ja koristim avast antivirus i testirao sam ga na mnogo keyloggera,i svi su automatski uklonjeni sa racunara,pa cak moze i da primeti ako je neki kako da kazem "maskiran",neki koji se ne moze primetiti na pojedinim antivirusima.Ovo ti sve pricam iz iskustva.

Modern community nema razloga da namjerno uništi server, United nam nije nikakva konkurencija.
Ja osobno mislim da mi imamo nekoga pokvarenog u teamu.
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 06:20:46 PRE PODNE od Markec

Citat: Markec poslato Mart 29, 2011, 06:20:23 PRE PODNE
Modern community nema razloga da namjerno uništi server, United nam nije nikakva konkurencija.
Ja osobno mislim da mi imamo nekoga pokvarenog u teamu.
Evo, dečko je sve rekao. Zašto odma United? To nemora ništa da znači, postoji na ovom forumu barem njih 100 koji vas mrze tako i vaš server. Džabe sada dižete neku frku oko svega ovoga.

Jao bajke o hakiranju :'(
Rusi sistem install nov i sve 5.



Svaki put kad pomislite da vas je netko "hakirao" sjetite se samo da su NAJVECA META sto se tice SA:MP-a na BALKANU Croherzegovina i Balkan SA:MP, dakle ako bi nekoga hakirali onda bi to uradili ili ovom forumu ili CH forumu. Da je to tako lako hakirati, dakle kao sto sam i prije naveo, to je negdje vas propust.

saznat cu danas preko hostera koje...pa ce mo vidit dal su oni sa Uniteda ili neko drugi!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Johnny

Jbt pa jel vidite da vas neko za*ebava i stalno okrivljuje United  ???

cristiane

Citat: Markec poslato Mart 29, 2011, 06:20:23 PRE PODNE
Modern community nema razloga da namjerno uništi server, United nam nije nikakva konkurencija.
Ni blizu,URP je osnovan prije pola godine a MRP možda prije neki mjesec dana,a u odnosu na vas imali su dnevno po 20 igraca online (na forumu).
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 12:57:37 POSLE PODNE od yamaha

Nije tako lako uvalit nekome keyloggera... Nismo mi retardirani covjece... Ne dolazi logger sam od sebe... Valjda nije marin tako [cenzura] da pokrene .exe koji mu je netko poslao... Ovo je netko probio u CP od foruma...
Nitko u teamu nije to napravio. Lopez i Marin sigurno nisu, a samo oni imaju PW od CP-a.
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 13:02:05 POSLE PODNE od [Modern] Sonny

Citat: [Modern] Sonny poslato Mart 29, 2011, 12:59:39 POSLE PODNE
Nije tako lako uvalit nekome keyloggera... Nismo mi retardirani covjece... Ne dolazi logger sam od sebe... Valjda nije marin tako [cenzura] da pokrene .exe koji mu je netko poslao... Ovo je netko probio u CP od foruma...
Nitko u teamu nije to napravio. Lopez i Marin sigurno nisu, a samo oni imaju PW od CP-a.


ko kaze da ti mora poslat exe ?  :D
vidim da nisi upucen, postoje tzw binderi
dovoljno je da ti posalje sliku, video, pjesmu ili bilo koji fajl i zz  :)



Gle,meni je moj nastavnik Informaitke,dao navodno neki AntiKeyLoger,zato sto djeca u skoli Pale te KeyLogere da bi krali sifre drugima,pa sam ja vidio to,ali eto nisam ni stavio na svoj racunar,bas cu sad da probam,a ovo sto optuzujes ko muha bez glave,neznam...Moguce da se netko od vas zajebava  :-\


...Neno...

Kao sto je curis rekao,moguce je da vas neko zajebava...

poznaticovik

Kao da treba Keylogger , postoje RAT-ovi -.-" (Remote Administration Tool) postoje takvi programi , može taj koji ti je hakirao , uploadati na stranicu i ti čim otvoriš stranicu on dobije pristup cijelom kompjuteru na takvim programima ima puno opcija recimo

- Vidit sve Password klikneš gumb "Passwords"
- Viditi sve keyeve za igrice

I otvarati vam CD ROM i milijun opcija.