Ovaj se put nece izvuci!!!!

Započeo Klijesta, Mart 29, 2011, 00:13:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ispricavam se sto otvaram ovdje temu al zalosno je ovo sta cine ovi sa Uniteda..prvo nam hackuju server
sada forum..zalosno ovaj put nece dobro proci......

www.modern-community.org/samp

ZALOSNO!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Mikic95

Ako zbiljam oni to rade, stvarno su jadni.

ma,,,jadno ,dali zna neko podatke bilo koje(fb,skype..) bilo  sta,, od vlasnika Uniteda??
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

I što je najgore,na kraju hoster "ipada kriv",iako pokušava sve učiniti kako bi zaštitio svoje klijente.



Johnny

Ne mogu da verujem jos im je zatvoren server i vidi... Sta su napali na Modern ko muve na go vno  :D taman sam mislio da igram aktivno na modern!!!!! >:( >:(

cristiane

Citat: Ali poslato Mart 29, 2011, 00:18:14 PRE PODNE
dali zna neko podatke bilo koje(fb,skype..) bilo  sta,, od vlasnika Uniteda??
KLIK
KLIK

Nego reci mi ko ti hosta forum?



hosta mi isti hoster koji hosta balkan samp tako da nemozete se vise izvlacit na hostera
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

cristiane

Citat: Ali poslato Mart 29, 2011, 00:25:16 PRE PODNE
hosta mi isti hoster koji hosta balkan samp tako da nemozete se vise izvlacit na hostera
Na koga ti misliš da se izvlači?

Citat: Ali poslato Mart 29, 2011, 00:25:16 PRE PODNE
hosta mi isti hoster koji hosta balkan samp tako da nemozete se vise izvlacit na hostera

jel ti stvarno vjerujes u te bajke o hakovanju?  :D

ps. preporucujem ti da nabavis antivirus i da odradis reinstall sistema, keyloggeri ti vire iz dupeta ( sorry na izrazu )  ;)
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 00:28:09 PRE PODNE od [BU] Gigi_Falcone



Johnny

Keylogger proveri stisni CRTL/ALT/DELITE idi na Procceses i ako imas 2 winlogon imas keylogger (To sam citao na nekom forumu mozda jesam u pravu mozda nisam)  :D :D ;D

ma ovi malo bolji keyloggeri mogu imati bilo koje ime procesa, a i uopste ne moraju biti u listi procesa
medjutim jedan malo bolji antivirus (tipa avg) moze sve rijesiti



Daleko je antivirus tehnologija, ali se pare vrte velike na antivirusnim. Inace samo za informaciju: moze se rootkit(vrsta malwarea) 'zavuci' u boot sector tako da mozete reinstaliravati windowse do sutra  :D (inace ima i njih NA KOJE instaliravate sistem, znaci mislite da instaliravate nove windowse a oni upravljaju njima i opet vas zaraze  :D ) eto samo da vam kazem jer se ne prica bas o tome, nego samo da nabavis anti-virusni, a sta ce ti to pomoc puno, jedino od ovih slabih sta mozes i sam maknut za 5 min
"If you go to #sa-mp and say that MTA has a better community, people will ban you. If you come to #mta and say that SA-MP is better, people will laugh in your face." - robhol

E cek malo osudjujes nekog u koga nisi siguran. Ja garantujem da ni jedan od administratora United tima to nije uradio nit bi uradio..
Prije par dana se desilo to i sa United-om isto.. Znaci da je neko drugi ko zeli da srusi oba..

Mislim da su ti kolege  iznad posteno rekle imas keyloger na kompu....Meni su prijetili sa raznih servera da ce mi hackati i forum i server,pa nikome to nije uspjelo...Sto znaci niti sam dao kome bilo kakve podatke a jos manje primao od nekog nesto...