Izašao MTA 1.0.5

Započeo GodFatherr, Mart 28, 2011, 21:08:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: Nik Delgad poslato Mart 28, 2011, 22:14:11 POSLE PODNE
Da zato što je MTA open source i svako može pomoć. To je velika prednost.
Imao je MTA puno više programera i prije nego što je bio "open source".

Citat: eXtreme poslato Mart 28, 2011, 22:17:54 POSLE PODNE
Emilio znao sam... Ali on isto moze da okupi ekipu "pametnih" ljudi koji mogu dosta da mu pomognu
Previše puta ga je već netko zaje*o (njegovi vlastiti programeri u ekipi).

Citat: eXtreme poslato Mart 28, 2011, 22:17:54 POSLE PODNE
Znam da se trudi ali stvarno ako je on bar 2 puta pogledao temu sa predlozima... Npr da ubaci mogucnost stavljanja slike u samp levela vode (msm ovo sto meni treba xD), neke ozbiljnije stvari... Novi gui novi dialozi itd...
Za razliku od MTA moda, SA:MP nema izvornog koda GTA: San Andreas igre, tako da svi ti prijedlozi koje narod daje su teže izvedljivi nego kod MTA moda.

Na sve stvari je treba gledati, a ne samo na jednu ili nijednu.

Tko je dao MTA Programerima dio izvornog GTA:SA moda?
Predpostavljam da nije R*, da su htjeli online napravili bi ga sami?
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Correlli

Citat: BestOne.exe poslato Mart 28, 2011, 22:24:37 POSLE PODNE
Tko je dao MTA Programerima dio izvornog GTA:SA moda?
Predpostavljam da nije R*
A tko bi drugi nego R*? Upotrijebi logiku, to je inaće poznata stvar, samo što se na SA:MP forumu ne dopušta pričati o tome baš puno.

Citat: BestOne.exe poslato Mart 28, 2011, 22:24:37 POSLE PODNE
da su htjeli online napravili bi ga sami?
Zašto? Ni za jedan GTA ga nisu napravili osim za GTA:IV, i za taj GTA su napravili MP mod da ga nisam vidio slabijeg.

Inaće, držite se teme.


Citat: Correlli poslato Mart 28, 2011, 22:22:38 POSLE PODNE
Za razliku od MTA moda, SA:MP nema izvornog koda GTA: San Andreas igre, tako da svi ti prijedlozi koje narod daje su teže izvedljivi nego kod MTA moda.

Na sve stvari je treba gledati, a ne samo na jednu ili nijednu.
Pa kako onda IV:MP koji garant nema izvorni kod ima slike i dobar gui? :| I puno više funkcija koji upravljaju svijetom(u igri) nego samp?




Correlli

Citat: Nik Delgad poslato Mart 28, 2011, 23:09:36 POSLE PODNE
Pa kako onda IV:MP koji garant nema izvorni kod ima slike i dobar gui? :| I puno više funkcija koji upravljaju svijetom(u igri) nego samp?
Svatko je mogao skinuti SA:MP kodu sa torrenta kad je Jacob pobrkao stvari, i opće je poznato da ti programeri IV:MP-a nisu baš čisti...

Možemo li se sada držati teme?

cristiane

Je li  ovo finalna verzija?

Citat: Correlli poslato Mart 28, 2011, 23:19:37 POSLE PODNE
Možemo li se sada držati teme?
Izgleda da ne možete  :D
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 23:29:59 POSLE PODNE od yamaha

Ako pročitaš malo bolje moj post vidio bi da je to finalna verzija 1.0.x serije. Sada rade na 1.1 koji je ~76% gotov.




pa dok postoji source i dok bilo ko moze pomagat razvoju, nece biti finalne verzije

nego nik da te pitam, kakav je mta? jel po tebi bolji od sampa?
dal ga dugo igras i jesi li pravio kakav server?



Pa iskreno moje mišljenje je da je MTA puno bolji od SA:MP-a. Ali svako ima svoj ukus zar ne? Što se tiče kolko ga dugo igram pa ono dosta dugo 2009 sam ga igrao tu i tamo više sam samp ali od sredine 2010 samo MTA. Nisam pokušavao otvarat server jer nisam ja za to a i neda mi se učit skriptat. A može se otvorit server ako je kvalitetat, nove ideje i tako to. Ako imaš kopiju nećeš ni jednog igrača vidit. I da community je jako dobar.
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 00:08:24 PRE PODNE od Nik Delgad




a kakvi sve serveri postoje? standardno stunt i dm, a ima li rp servera i kakav im je kvalitet i kakvi su u odnosu na samp rp servere?
e da, limit za broj igraca je 128 jel tako?
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 00:11:29 PRE PODNE od [BU] Gigi_Falcone



Imaš sve vrste gamemodova, znači dm,stunt,race,freeroam,rpg. I neke od MTA kao što je stealth koji je po meni jako jeben mod samo nema više puno servera s takvim modom. RPG servera ima kvalitetni samo što nisu na engleskom npr German Vio Reallife server prejebeno izgleda ali je na njemačkom. Kamoli imaš Valhalla RPG koji je isto jeben. Da limit je 128 ali od 1.1 limit je ~65k. http://i54.tinypic.com/169hv6t.jpg :D Sad jel će baš tolko podržavat nezna se ovo je samo limit a stvarno podržavanje igrača se nezna.
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 00:15:19 PRE PODNE od Nik Delgad




lol 65k  :o ;D
inace pratio sam onog seifa na samp forumu, vidio sam da je odustao od samp servera i poceo da radi mta, na mta imaju prejaki prozori, takodje i buttoni
nadam se da ce samp (kalcor) uskoro izbacit kakav dobar update

http://www.youtube.com/watch?v=dlBfBI-AWMM

btw hvala na brzom odgovoru  ;)



Da ima jako lijep GUi s kojim možeš sve skoro napravit. Nego vidi ovo. :D http://www.youtube.com/watch?v=Daw_bfHozIc I ovi transformeri mi rulaju. :D http://www.youtube.com/watch?v=dPwXSARJJHQ




ahahah dobra fora, a prvi klip  ??? ostao sam bez rijeci, prejako  :)