Izašao MTA 1.0.5

Započeo GodFatherr, Mart 28, 2011, 21:08:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto prije dan/dva je izašla nova verzija MTA 1.0.x serije i ova je 1.0.5 zadnja verzija te serije prije izlaska 1.1! Da previše ne duljim dosta bugova je rješeno i napravljena je bolja stabilnost clienta i  poboljšan je anticheat tako je preporučljivo da se onemogući igračima ispod verzije 1.0.5 da uđu na server.
Eto originalne teme. http://forum.mtasa.com/viewtopic.php?f=31&t=32523 A promjene možete vidjeti ovdje. Promjene  Download je na www.mtasa.com Ili DOWNLOAD Ako ste ljeni otiči na stranicu i stisnut "download".
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 21:12:00 POSLE PODNE od Nik Delgad




Lijepo rade Race serveri, lijepo ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Vidim dodali su neke tri nove tackice i kad se klikne na njih izadje nesto news  8) Super


Bar nisu lenji kao nas Kalcor  ???
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 21:53:59 POSLE PODNE od eXtreme

Aha misliš na "News" da super mi je to. Samo što su te vijesti već poprilično starije. :|




Jer su menjali nesto u vezi objekata tj. MapEditora?

Ne, nemaju šta mjenjati tamo. Možda ga samo poboljšat a objekte neće dodavat ako si se nadao za samp 0.3c objekte. To nećeš vidit da će ih oni dodat.




Citat: eXtreme poslato Mart 28, 2011, 21:53:29 POSLE PODNE
Vidim dodali su neke tri nove tackice i kad se klikne na njih izadje nesto news  8) Super


Bar nisu lenji kao nas Kalcor  ???


budi zahvalan i na ovome, kako mozes rec da je lijen, 5 god radi mod  ::)




Correlli

Citat: eXtreme poslato Mart 28, 2011, 21:53:29 POSLE PODNE
Bar nisu lenji kao nas Kalcor

Ako nisi znao, na MTA modu radi mnogo ljudi, a na SA:MP-u samo Kalcor i možda još netko tko mu pomaže (ne znam tko mu sve trenutno pomaže, ako mu itko uopće pomaže).

Da zato što je MTA open source i svako može pomoć. To je velika prednost.




poznaticovik


Cobra 11

Citat: eXtreme poslato Mart 28, 2011, 21:53:29 POSLE PODNE
Bar nisu lenji kao nas Kalcor  ???
e moj extreme...xd
covijek se trudi,kao sto je correlli reko...puno njih rade na MTA,dok rijetko tko na SA:MP ;)


ovo je dobro ;)

Citat: Correlli poslato Mart 28, 2011, 22:10:42 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Mart 28, 2011, 21:53:29 POSLE PODNE
Bar nisu lenji kao nas Kalcor

Ako nisi znao, na MTA modu radi mnogo ljudi, a na SA:MP-u samo Kalcor i možda još netko tko mu pomaže (ne znam tko mu sve trenutno pomaže, ako mu itko uopće pomaže).
Emilio znao sam... Ali on isto moze da okupi ekipu "pametnih" ljudi koji mogu dosta da mu pomognu... Znam da se trudi ali stvarno ako je on bar 2 puta pogledao temu sa predlozima... Npr da ubaci mogucnost stavljanja slike u samp levela vode (msm ovo sto meni treba xD), neke ozbiljnije stvari... Novi gui novi dialozi itd...

PS.
@Cobra11 o da znam taj nacin ulizivanja :D Jedno vreme sam ga i ja koristio  :'(
Poslednja Izmena: Mart 28, 2011, 22:18:41 POSLE PODNE od eXtreme

Cobra 11

Citat: eXtreme poslato Mart 28, 2011, 22:17:54 POSLE PODNE
Citat: Correlli poslato Mart 28, 2011, 22:10:42 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Mart 28, 2011, 21:53:29 POSLE PODNE
Bar nisu lenji kao nas Kalcor

Ako nisi znao, na MTA modu radi mnogo ljudi, a na SA:MP-u samo Kalcor i možda još netko tko mu pomaže (ne znam tko mu sve trenutno pomaže, ako mu itko uopće pomaže).
Emilio znao sam... Ali on isto moze da okupi ekipu "pametnih" ljudi koji mogu dosta da mu pomognu... Znam da se trudi ali stvarno ako je on bar 2 puta pogledao temu sa predlozima... Npr da ubaci mogucnost stavljanja slike u samp levela vode (msm ovo sto meni treba xD), neke ozbiljnije stvari... Novi gui novi dialozi itd...
bit ce to jednog suncanog dana...hahahaha

Ovo vam nije tema za raspravljanje što samp treba ubacit ili koji je mod bolji. :| Zato molim držite se komentara o novoj verziji ili kakva pitanje ako imate u veti MTA.