[Pomoc]MTA lagg

Započeo MicroSD_, Mart 28, 2011, 19:23:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako... Prije par dana sam skinio sebi sobeit da testiram anticheat na serveru, medjutim odmah sam ga izbrisao, i pokusao uci u SAMP i najveci fraps mi je 5 i onda zamrzne sliku...

Kada udjem u MTA najveci fraps je 2 :S... pocne laggat ne normalno. Ne mogu nista.. Uzasno steka...

Ima netko rijesenje jer mi hitno treba, hocu se prijaviti za mappere :S

Probaj prvo sa reinstallom
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


poznaticovik

Probaj vratiti sustav ili drivere za grafičku i procesor updejtat neznam.

Probaj OVO,mislim da ce ti pomoci,i meni je  :)

Tako je i menni isto bilo skino sam cit i nista nije tjelo ni u mta sve laga i izbacuje i ja sam ga reinstal i opet i par puta sam reinstal i poobriso sve u c/>program files> mta san andreas i sve sam mape pobriso i onda ga reninstal sve iz kompjutera sto je bilo od mta i sada radi sve normalno


Uploaded with ImageShack.us


To vam je kad imate s0beit i idete na MTA. :)




da tako je i meni od cita i samo brisi citove nemoj to sje****ti gta i samp i mta i meni je pa sam sve izbiros i sada radi


Uploaded with ImageShack.us


Citat: nesa97 poslato Mart 28, 2011, 20:23:49 POSLE PODNE
da tako je i meni od cita i samo brisi citove nemoj to sje****ti gta i samp i mta i meni je pa sam sve izbiros i sada radi


probao sam unistal samp, mta, taj jebeni sobeit i dalje nista.