[FS] Simple GPS

Započeo poznaticovik, Mart 26, 2011, 04:47:45 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

Dosadno mi pa odlučio izraditi jako jednostavnu filterskriptu sa GPS-om. Å ta ona radi , vi prvo odaberete svoje odrediÅ¡te te dobijete ikonu na radaru ili ti CheckPoint (CP) , kada doÄ'ete do CP-a on nestane.

Komande:
/gps - Za odabiranje odredišta

Video:
http://www.xfire.com/video/43a44a/

Download:
http://solidfiles.com/d/78986/

Uživajte , ukoliko će te koristiti ovu FS nadam se da nećete brisati creditse :D

Ako hoćete dodati još odredišta a neznate ih ubaciti , samo mi se javite na PM i sve ću vam objasniti :)
Poslednja Izmena: Mart 26, 2011, 14:59:17 POSLE PODNE od [H] Matt

Jednostavno a koristno. Svaka cast! :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Ima već,al ajd ako si ti napravio može proći.

Imam osecaj ako ovo neko stavi da ce mu se mod i fs zbrljati skroz  :-* Ali ok...

Svaka čast 10/10
Može se koristit i ako nisi u autu? Ali svejedno ok.
  :D

Bravo 1o/1o  ;D
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________

poznaticovik

Hvala svima , da yamaha radio sam sam :D


poznaticovik

Hvala , glavni cilj skriptanja mi i jest da pomognem drugima imam nekoliko Stunt dobrih GM-ova dovršavam ih pa ću ih u javnost.

Evo vidim da ih dosta traži pa ću ovdje objasniti kako dodati nova odredišta.

1. U dialogu pored McDonald's dodajte ovo \nIme Vašeg Odredišta , onda bi to ovako izgledalo

SPG(playerid, MattGPS, DIALOG_STYLE_LIST, "GPS System by Matt", "Gradska vijecnica\nGlavna Banka\nPolicijska Stranica\nZracna Luka\nMcDonald's\nIme Vašeg Odredišta", "Odaberi", "Odustani");

2. I moramo postaviti OnDialogResponse , znači samo ispod zadnjeg odredišta dodajte ovo

if(listitem == 5)
{
MATTMSG(playerid,Matt,"Vaše odredište je postavljeno! Odabrali ste GPS za Ime Vašeg Odredišta!");
SetPlayerCheckpoint(playerid,X,Y,Z); // OVDJE STAVLJATE SVOJE KOORDINATE CP-a
  }
Poslednja Izmena: Mart 29, 2011, 19:04:57 POSLE PODNE od Matt♦

black_dota

Lepo, sad bi bilo super da napravis InGame GPS Maker, tj da napravis da npr admin kuca /creategpspos Ime
I tamo gde stoji da se tu doda CP i tako :P, i da se sacuvava u LOG File, inace dobra FS :)

poznaticovik

Citat: [InfernoGaming]dJ^DotA poslato Mart 28, 2011, 02:08:25 PRE PODNE
Lepo, sad bi bilo super da napravis InGame GPS Maker, tj da napravis da npr admin kuca /creategpspos Ime
I tamo gde stoji da se tu doda CP i tako :P, i da se sacuvava u LOG File, inace dobra FS :)

E vidiš dobru ideju si mi dao , slijedeći vikend ako uhvatim vremena probat ću napraviti jer radim na Multimodu od 0 na engleskom pa ću bit zauzet :)