BalkanHerza Rol3Play :)

Započeo [A]Dexter, Mart 25, 2011, 13:09:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lose,sta mislis da ce ko igrat i trosit dragocjeno vrijeme na serveru koji ima skinut mod i 0% editan :s....
Sretno mada sumnjam,radije bi kao svako normalna otiso na neki drugi server koji ima barem 30+ igraca a ne server koji ce propast u 1 sat
Sretno..

E tu si se prevario vidis ja vamo vec imam raju koja je rekla da ce 100 % igrat mozda njih oko 20 nisam siguran i nek nam sad jos na otvaranje dode njih 20 skoro pa pun

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Mart 25, 2011, 13:36:30 POSLE PODNE
Boze Petra!!!
Vama ni sreca nemoze Pomoci,prije bi ja nesto postigao sa svojim stunt serverom bez reg sistema XD
Ajde ne pricaj njima nesto,ti bi pre uspeo sa svojim stunt serverom?Hvalis sam sebe a ustvari si 0 !!!

Btw srecno.

Citat: [CE]Don_Nxidza poslato Mart 25, 2011, 14:00:10 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato Mart 25, 2011, 13:36:30 POSLE PODNE
Boze Petra!!!
Vama ni sreca nemoze Pomoci,prije bi ja nesto postigao sa svojim stunt serverom bez reg sistema XD
Ajde ne pricaj njima nesto,ti bi pre uspeo sa svojim stunt serverom?Hvalis sam sebe a ustvari si 0 !!!
Ajde,ko je tebi sta ovdje rekao?Znaci Duvaj ga  :-*,nek ti igras sa Rajom svojom,ali ti ako mislis nesto ozbiljno mogao si se potruditi da napravis Opis makar,o skriptanju necu da pricam,ja mislim da nisi ni otvori .pwn i nesto da promjenis,stvarno,tu nema sta govoriti "srecno" propasce te,ja vam kazem  ::)
A sto se tice mog GameModa,pa bolji je od toga sto je on nasao obican gamemod na kom nije mogao ni ime promjeniti  :(
Uskoro ce i 6-ogodisnjaci poceti otvarati servere  :-[

Boli te k**** ocu ja propast ili ne aa P.S Moja sestra od 1.5 moze napravit Stunt server ! Samo ja sam htio RP i nove stvari dode sa Updateom

Citat: Dexter poslato Mart 25, 2011, 14:22:44 POSLE PODNE
Boli te k**** ocu ja propast ili ne aa P.S Moja sestra od 1.5 moze napravit Stunt server ! Samo ja sam htio RP i nove stvari dode sa Updateom
Super za tvoju sestru,ti neznas ni Stunt,a kamo li RP,sto vidimo iz prilozenog,vise necu da se svadjam,ako nastavis prijavi cu temu SMOD-u

Jao... pa jbt sto otvaras onda server ako neznas ni ubaciti mod a kamoli da si se nesto potrudio oko servera??? :O
Sretno u svakom slucaju... -.-"
//

cristiane

Citat: Dexter poslato Mart 25, 2011, 13:09:12 POSLE PODNE
Ip : Stavim vam kad mod ubacim ( :S neznam kako )

Stavi ip u prvi post,to jest edituj post,ako znaÅ¡  :D.

Citat: Dexter poslato Mart 25, 2011, 13:09:12 POSLE PODNE
Forum : Ko mi napravi forum a da nije ono smfnew.com dobija admina !
Hoćeš plaćenu domenu ili?

Joj ovo je žalosno stvarno,sredi taj opis ili ide tema pod ključ samo spam izazivaš sa tim.


Dexteru javi mi se na MSN [email protected] dobit ces ureÄ'en forum !!! javi se brzo



http://street-stories.forumcroatian.com/
Poslednja Izmena: Mart 25, 2011, 14:50:06 POSLE PODNE od Gzada

Cobra 11

Citat: Dexter poslato Mart 25, 2011, 13:28:07 POSLE PODNE
Evo ti IP ali neznam ubacit mod Host mi je reko da ce ubacit 78.129.229.168:1508

POFLEDAJ MOJ POTPIS !!!

Citat: Dexter poslato Mart 25, 2011, 13:57:51 POSLE PODNE
E tu si se prevario vidis ja vamo vec imam raju koja je rekla da ce 100 % igrat mozda njih oko 20 nisam siguran i nek nam sad jos na otvaranje dode njih 20 skoro pa pun

SUMNJAM !!!

Citat: Axel Nelson poslato Mart 25, 2011, 14:28:21 POSLE PODNE
Jao... pa jbt sto otvaras onda server ako neznas ni ubaciti mod a kamoli da si se nesto potrudio oko servera??? :O
Sretno u svakom slucaju... -.-"


Takoder Alex..Pogledaj moj post...mislim da ce ti sve bit jasno.... ;)

                                        Lijep pozdrav,
                                                           Cobra 11


Citat: Dexter poslato Mart 25, 2011, 14:43:24 POSLE PODNE
Nemam MSN samo stavi ime foruma BalkanHerza i imas admina 1337

Ocemol mu jos i neku zapjevat usput  :P :P 8) ;D


Srecno ti bilo ....ali mogo si otvorit kucni server za pocetak pa na njemu drkat modove i to da barem malo vidis kako to ide pa onda hostat .....  :)
Ne igram SA:MP vise..


Citat: Gzada poslato Mart 25, 2011, 14:35:53 POSLE PODNE
Dexteru javi mi se na MSN [email protected] dobit ces ureÄ'en forum !!! javi se brzo



http://street-stories.forumcroatian.com/

Covjek ti fino daje forum koji smo mi napravili za ovaj gamemod a ti samo ime trebas da promjenis i to ti je mrsko.