Edimax RolePlay-Anniversary ReUpdate v 3.2 ~[Dobro Dosli]~

Započeo Edimax RolePlay, Mart 24, 2011, 20:52:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Obavjest:
21.3.2011 Edimax je dobio sasvim novi Oblik,sa ReUpd.! Od raznih mapa,TextDraw-ova,poboljsana optimizacija servera(preko komandi),novi CO salon,Novi eventi LS Long race i SF Drift uskoro i jos njih,pobosljan je Spedoometer i Fuel System,napravljen Edimax Move Studio,dodan je Anti AFK do 10 min,uskoro i 15,svaki dan ocekujte nesto novo od nas, Maping team se trudi da napravi sto veci broj dobrih mapa,jer je Eidmaxu jedan od najvecih problema mape  ;).
Slike:




Forum:
Mozda ste vec vidjeli a mozda i ne,Edimax ima novi FORUM,iako neznamo mnogo o Web Dizajniranju,uspjeli smo da stvorimo finu temu,forum ima mnogo redovnih clanova,najveci rekor nam je "Najviše Online Danas: 45. Najviše Online Ikada: 59 (20.03.2011. - 21:22)"
Svaki dan ocekujte nove Slike/Klipove
Sa Postovanjem vas Edimax Gaming Community


DoN

*

Cestitam..I sretno dalje vam...
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Hvala,navratite,necete pozaliti (valjda XD)
Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 24, 2011, 20:57:25 POSLE PODNE
Jako ljepo,trebali bi vise eventa odrzavat.
Obozavam dakar kod vas
I ja ga volim zato sto je dug,i zato kad se trkam aman uvjek sam 1. XD
Btw. Bice jos puno boljih evenata  :-*


Ehtra je Server,ali kada bi znao kako je Zic napravio ovaj Plavi TextDraw u sredini i plus se menja u drugi ali za pohvale i za trud!
:)
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

black_dota

Citat: [LC]Ryder poslato Mart 24, 2011, 22:13:02 POSLE PODNE
Ehtra je Server,ali kada bi znao kako je Zic napravio ovaj Plavi TextDraw u sredini i plus se menja u drugi ali za pohvale i za trud!
:)
Ehtra? Jesi normalan pise se ekstra ili extra a ne ehtra.

Samo tako nastavite!
Poslednja Izmena: Mart 24, 2011, 22:48:45 POSLE PODNE od [InfernoGaming]dJ^DotA

ehtra  :D

OT:

Super je server kao i update, bio sam skoro da vas posetim, RP je na zavidnom nivou.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Hvala vam,Trudimo se,RP je pozitivan,odnosno Non RP je u manjoj kolicini (lvl3-)Svremenom nauce(prison,jail,warn XD)
Tako da sa Non RPom nemamo toliko problema
Citat: [LC]Ryder poslato Mart 24, 2011, 22:13:02 POSLE PODNE
Ehtra je Server,ali kada bi znao kako je Zic napravio ovaj Plavi TextDraw u sredini i plus se menja u drugi ali za pohvale i za trud!
:)
Imas moju slicnu FS,ti mozes promjeniti TextDraw  ;) FS


Mikic95

Doći će i taj dan kad će Edimax imat 100 igrača   ;)


Johnny

CitatLjeto+Raspust= Pun Server
Kako si ti pametan.....Zima + Raspust = Pun server (Jer je zima napolju niko ne ide napolje i slabo se izlazi iz kuce) Leto + Raspust = Bazen,More,Zezanje,Druzenje,izlasci .  8) ;)


Edimax odlican server igrao sam tamo...Lep je update...

Da na nasem serveru je pretezno mladja populacija  :-* Niti izlaze u grad,samo igraju racunar,tako da smo ljeti,navece znali imati do 50+ igraca  8) Bice Bice,nece valjda bog nas trud uzalud XD