Modern | Online Gaming Community Otvaranje 4.04. 20 h!

Započeo Klijesta, Mart 24, 2011, 19:59:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Johnny[E] poslato April 03, 2011, 16:49:30 POSLE PODNE
Ja sam se ponudio i dogovorio sa Sonny-jem al bas me briga necu se svadjati video sam vasu ozbiljnos. Hoce da vam salju pare iz drugih drzava da bih otvorili serveru pogledaj malo glavni chat.
rekao sam i lopezu reci u tebi nisam ja zaposlenik poste da prenosim postu,ali evo opet ti lopez porucuje kakih drugih drzava??sta pricas ti covijece djete drago nemoj se sa nama zamarati molim te na svaku tvoju imam odgovor,reko sam i recu jos sto puta cekam pouzdanog hostera tj mateo ili chris na ovom forumu i da njega sada pokupi auto da postane invalid ja bi ga ceko da bude sposoban odobrit server,ako ti se nesvida uzmi scriptu sa balkan sampa il sa samp foruma pa si uploudaj na taj host i vozikaj se!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Johnny

Citatrekao sam i lopezu reci u tebi nisam ja zaposlenik poste da prenosim postu,ali evo opet ti lopez porucuje kakih drugih drzava??sta pricas ti covijece djete drago nemoj se sa nama zamarati molim te na svaku tvoju imam odgovor,reko sam i recu jos sto puta cekam pouzdanog hostera tj mateo ili chris na ovom forumu i da njega sada pokupi auto da postane invalid ja bi ga ceko da bude sposoban odobrit server,ako ti se nesvida uzmi scriptu sa balkan sampa il sa samp foruma pa si uploudaj na taj host i vozikaj se!

Ma ja sam krvi sto se mesam video sam da nemate host hteo sam pomoci al moji pomoc niko ne ceni.Dobar je server molio bih da dobijem unban na forumu jer sta sam uradio samo sam ponudio pomoc. Mesto lepo da je napisao Nikola ne narucuj host nije potreban. a ne soni mi kaze dobicu lidera neke bande i ja narucio. Host je ugasen,Pozdrav!

Citat: Johnny[E] poslato April 03, 2011, 16:55:12 POSLE PODNE
Citatrekao sam i lopezu reci u tebi nisam ja zaposlenik poste da prenosim postu,ali evo opet ti lopez porucuje kakih drugih drzava??sta pricas ti covijece djete drago nemoj se sa nama zamarati molim te na svaku tvoju imam odgovor,reko sam i recu jos sto puta cekam pouzdanog hostera tj mateo ili chris na ovom forumu i da njega sada pokupi auto da postane invalid ja bi ga ceko da bude sposoban odobrit server,ako ti se nesvida uzmi scriptu sa balkan sampa il sa samp foruma pa si uploudaj na taj host i vozikaj se!

Ma ja sam krvi sto se mesam video sam da nemate host hteo sam pomoci al moji pomoc niko ne ceni.Dobar je server molio bih da dobijem unban na forumu jer sta sam uradio samo sam ponudio pomoc. Mesto lepo da je napisao Nikola ne narucuj host nije potreban. a ne soni mi kaze dobicu lidera neke bande i ja narucio. Host je ugasen,Pozdrav!
lopez kaze:sada ce i sonny cut!
necemo vise spamat hvala na tvojem pokusaju pomoci!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Ovdje se nista ne dijeli, ja sam reko da ces mozda dobit zato sto se sadasnji lider ne javlja a nitko drugi se nije prijavio za LK.
Jos sam reko da se marin i ostali moraju slozit.

Johnny

Citat: [Modern] Sonny poslato April 03, 2011, 17:03:50 POSLE PODNE
Ovdje se nista ne dijeli, ja sam reko da ces mozda dobit zato sto se sadasnji lider ne javlja a nitko drugi se nije prijavio za LK.
Jos sam reko da se marin i ostali moraju slozit.
Ja sam rekao ok i dao sam vam hosting,al necemo o tome vi ste mislili da bih vas zajebao  ???

cristiane

Jel vi imate IP?,morate imati ,u suprotnom tema če se morati zaključati.

Cekaj yamaha, upravo pricamo u vezi IP-a...


IP nam stize sutra, vjerovatno je sutra i otvorenje... danas je trebalo ali nismo IP jos dobili.

opet ste uzeli neki znj host pa cekate ip 24h?  ::)



Ne. Hoster nam je Chris, admin na ovom forumu.



Decki zao nam je sto kasnimo toliko sa otvorenjem, nadam se da niste izgubili volju.
Javit cemo kada ce biti.
Yamaha nemoj temu lockat... IP ce doc sutra 100%

Svi poroblema imate sa hostingom!


TREBATE DA VAM NETKO IZRADI WEB STRANICU BILO KAKVE KATEGORIJE?? JAVITE MI SE NA PM 50â,¬ SREDIVANJE..

Ako zelite posjetit nesto od moih radova kliknite na slijedece ---->

Online Browser Igrica: http://balkansxnova.ba.funpic.org/ogame/login.php

Forum: http://balkanelite.info/

Web stranica: http://sportske-vijesti.com/

UZIVAJTE!!