Modern | Online Gaming Community Otvaranje 4.04. 20 h!

Započeo Klijesta, Mart 24, 2011, 19:59:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Balkan Solutions ti je 100 slotova 5e + free bu-rp.info domena
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


PAPY host 50 slotova 5 eura mos pitat probni rok od 5-7 dana :D

makelele

stanite covjek je rekao nisu problem pare sta odma stavljate hosting koji ima snizenje!

ne uzimajte kod PAPY host,to vam je haker i nas je hacko tak da..!
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

poznaticovik

Citat: Ali poslato April 01, 2011, 16:06:26 POSLE PODNE
ne uzimajte kod PAPY host,to vam je haker i nas je hacko tak da..!

To je Amar , njemu je Randy bio dao od ST Foruma FTP da nam uredi , čudim se da nama nije ukrao template -.-" Dijete obično :)

Inače evo ga na fejsu http://www.facebook.com/666Dugonja1337

To dijete AMAR se nekad zvalo TWIX, taj papak je meni bio provalio face pa sam mu jebo mater, taj frajer je fazon osnovao host, ali ustvari samo bere skripte itd..



Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Mikic95


Dosta sad o "hakeru". Dobio je poludovršeni i beskorisni mod i neka uživa u njemu, ionako neće ništa postići njime osim vlastite sramote.
Trenutni GM ima hrpu novih stvari i updateova koji poboljšavaju RP i iskustvo igrača, očekujemo vas u nedjelju:)

N0NE

a mod nije citav dakle ima samo par objekata i neki td-ovi nista vise, tako da steta nije velika



Johnny

Opis lep server lep nemaju hosting balavci ja im sredim preko Marka(Gonnsa) dogovorio se sa Sonny-em i oni mi lupe ban.


Nema veze dokazujete vasu ozbiljnost (otvarate server naglasavete nemate host) Dosao sam da pomognem nikad nikoga nisam prevario al boli me uvo.



Ali tu je Lopez kojem se to nesvidja i lupio mi ban... Bas me briga. Mislio sam da igram kod vas na serveru al sad ste me razocarali.

Nisam ja vlasnik hosting je bio raserv.org ... [Ozbiljna firma]
Toliko su slozni Admini da se dogovorim sa vlasnikom a drugi vlasnik mi lupi ban.
Poslednja Izmena: April 03, 2011, 16:44:50 POSLE PODNE od Johnny[E]

Citat: Johnny[E] poslato April 03, 2011, 16:41:04 POSLE PODNE
Opis lep server lep nemaju hosting balavci ja im sredim preko Marka(Gonnsa) dogovorio se sa Sonny-em i oni mi lupe ban.


Nema veze dokazujete vasu ozbiljnost (otvarate server naglasavete nemate host) Dosao sam da pomognem nikad nikoga nisam prevario al boli me uvo.



Ali tu je Lopez kojem se to nesvidja i lupio mi ban... Bas me briga. Mislio sam da igram kod vas na serveru al sad ste me razocarali.

Nisam ja vlasnik hosting je bio raserv.org ... [Ozbiljna firma]
Toliko su slozni Admini da se dogovorim sa vlasnikom a drugi vlasnik mi lupi ban.

evo citat lopeza:
gospon nikola,nitko te nije trazio da sredujes host ja sam ti ljepo rekao da cekam pouzdanog hostera koji drzi nasa 2 foruma i ako jos nesto bude trebalo on ce drzat!zasto?zato sto je po meni on najpouzdaniji! ako imas problema to sto si vrsio pritisak i svasta pisao na privatnu poruku zao mi je covjece zaradio si ljepu nagradu kako kaznu bolje ista nego nista,u ovom slucaju nista bi znacilo da nismo ozbiljni i da dopustamo da svako sere po nama jel tako??nemoj sada tu neke gluposti otkrivat i toplu vodu otkrivat...
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Johnny

Ja sam se ponudio i dogovorio sa Sonny-jem al bas me briga necu se svadjati video sam vasu ozbiljnos. Hoce da vam salju pare iz drugih drzava da bih otvorili serveru pogledaj malo glavni chat.