[Extreme Generation] *Role Play*

Započeo Nikola_Krstic, Mart 23, 2011, 09:13:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

OSNOVNE INFORMACIJE O SERVERU

Ime servera: Extreme Generation
Tim servera: Role Play
Forum: www.extremegeneration-samp.tk
IP servera: 178.63.80.210 :7871
Vlasnici servera: Sem Dalton & Scott Sumer
Skripter: Sem Dalton
Maper: Scott Sumer

OPIS SERVERA
Da pocnemo.Na ovom serveru kao i na vecini novijih servera dosta stvari je pravljeno u TextDraw-ovima.Napirmer server poruke koje mozete videti na slici.Vecina stvari je pravljeno originalno i po nasim idejama.Sve mape koje je pravio Scott Sumer su originalno izmisljene i nemozete ih videti na drugim serverima.Isto tako i skripte.Samo neke od specificnosti servera mozete procitati u "ZANIMLJIVOSTI SERVERA" a ima ih jos puno.Servera je pravljen negde oko 1-2 meseca i nao i svaki Role Play server trudili smo se da svaki detalj bude uradjen po Role Play igri to jest da simuliramo stvaran zivot.Radi vece zanimacije ubacilismo i dosta eventa.To su trke DM Arene, Sportski tereni, Skakanja sa padobranom i drugo... Takodje postoji i dosta poslova koji vas mogu zabaviti a usput i zaradjujete novac.Najzanimljiviji poslovi su: Pilot,Drvoseca,Transporter Nafte i drugo... Necu vam vise nista otkrivati vec dodjite i zabavite se

ZANIMLJIVOSTI SERVERA

1) Bon za rent automobila i motora

UPUTSTVO: Automobile i motore za rent mozete naci bilo gde u Los Santosu.Nijadan od tih automobila ili motora ne mozete voziti bez bona za rent.Bon za rent mozete naci kod: All Saints Bolnice,Spawna,Aerodroma,24/7 kod burga i na izlazu iz zatvora.Bon se kupuje kod sprava koje su manjeg oblika pridjete njima i kucate /kupibon.Mozete da izaberete bon za motore ili za automobile.Kada kupite bon on cevam vaziti sat vremena pocevsi od kupovine bona.Kupovinom bona dobijate mogucnost da udjete u bilo koje vozilo (koje pripata kompaniji za iznajmljivanje automobila) i voziti ga bilo gde po gradu.Naravno moracete zakljucati vozilo jer vam ga neko moze ukrasti.Ako izadjete sa servera bon vam se ponostava i morate da kupite drugi.Kratak opis bona za rent mozete naci i na /bonhelp.

Bon za rent motora: 100$
Bon za rent automobila: 250$

2)Auto salon

UPUTSTVO: Auto salon se sastoji iz 2 klase. Prve i druge.Druga klasa je pristupacna svima i taj novac moze dobiti igrac koji je malo duze igrao na serveru.Najeftiniji auto to jest motor je 14 000$.Druga klasa je znatno skuplja.Druga klasa je za igrace koju dugo igraju na serveru i koji su dugo zaradjivali novac kako bi mogli da kupe vozilo iz prve klase.Najeftinije vozilo iz prve klase je 240 000$.Takodje pre svake kupovine mozete da isprobate vozilo kucajuci /proba.Tada pocinjete probnu voznju po gradu.Pratite cevene markere i trudite se da ne ostetite vozilo jer ako se to desi moracete da platite 250 $ a automobil se vraca auto salonu.Ako zaboravite funkciju i komande probne voznje u svakum trenutku mozete kucati /probahelp

Landstarker: 22 000$
PCJ-600: 26 000$
Faggio: 14 000$
Willard: 65 000$
Cordona: 90 000$
Fortune: 75 000$
Buccaneer: 56 000$
Majestic: 53 000$
Nebula: 60 000$
Elegant: 137 000$
Mesa: 40 000$

Cheetah: 240 000$
Stretch: 400 000$
Bullet: 320 000$
Turismo: 350 000$
NRG-500: 260 000$
Infernus: 290 000$


EVENTI
1) Cross Trka
2) NRG Trka u SF
3) DM Arena na Brodu
4) Vatrepolo
5) Beach Hell Race
6) Monster Ring
7) Survivor
8) Skakanje sa padobranom

BIZNISI
1)LCN gunshop
2)Ammu-Nation
3)PD-Restoran
4)PD-Oruzarnica
5)RENT AUTA I MOTORA
6)AUTO SALON
7)TELEFONSKA KOMPANIJA
7)GAS KOMPANIJA
8)ELEKTRO DISTRIBUCIJA
9)PAY and SPRAY
10)NADOGRADNJA KUCA
11)ABC OGLAS
12)24/7 MARKET
13)PAINTBALL AREA

POSLOVI
1)Detektiv
2)Advokat
3)Prostitutka
4)Diler droge
5)Kradljivac auta
6)Novinar
7)Automehanicar
8)Bodyguard
9)Diler oruzija
10)Diler auta
11)Bokser
12)Radnik
13)Vozac busa
14)Raznosac novina
15)Raznosac pice
16)Kamiondzija
17)Farmer
18)Farmer droge
19)Svercer droge
20)Cistac ulica
21)Svercer materijala
22)Drvoseca
23)Djubretar
24)Pilot
25)Transporter nafte


LEGALNE ORGANIZACIJE
1)Los Santos Police Department
2)Federal Bureau of Investigation
3)SWAT
4)Los Santos Bolnica
5)Skupstina Grada
6)CNN Studio
7)Taxi Kompanija

ILEGALNE ORGANIZACIJE
1)Yakuza
2)La Cosa Nostra
4)Hitman Agency
5)Zemunski Klan
6)Grove Street Family
7)Bajkeri


Ovo je bio kratak opis servera dodjite i zabavite se sa nama
Veliki pozdrav za sve od Extreme Geneartion Admin Tima






SLIKE





























Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 09:15:07 PRE PODNE od Nikola_Krstic

Opis 5/10 Samo nisis trebo ovako da ga isaras  Dodjcu da vidim Srw po slikama Mi je lep...

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

DoN

*

Opis 6/10..Ovo je Cyber edit ako se nevaram...
Sretno sa serverom trebat ce vam...
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

5/10.Ovaj kafic blizu banke je totalan promasaj i ovo kod burga kao na granicu da se ide  8)

Hahhaha znao sam da ces to da kazes LOL nije Cyber edit to mislis po porukama to je jedina slicnost ovo je edit Factio Game imas taj mod na ovom forumu

Sta pricas to si video na Balkan Expres da ovako izgleda granica i sad to treba svuda da bude granica ovde nije!
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 09:29:18 PRE PODNE od Nikola_Krstic

DoN

*

Nisam mislio na poruke...Vec su mi mape iz Cyber-a poznate...Da i poruke su iz Cyber-a..
Al ipak idem da nebi bilo spama...I sretno vam sa serverom....
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Hvala nije nijedna mapa iz Cybera sve mape je radio Scott Sumer skoro sve neke su bile na modu e sad odakle mu ideje neznam ali njegove su mape :D

XxKeKoxX

Nije opis nesto pretjerano.....Na mapama ima gresaka samo tako.......Pa sretno vam..

black_dota

Cyber mod koji je jako zabagovan

Opis je presaren
Neke od mapa su NONRP
Slike i onaj zeleni font se ne poklapaju

6/10

Sretno

Hvala svima

Samo da kazem jednu stvar ovo nijeeeeeeeeeeeeeee Cyber mod ako treba da vam nacrtam nacrtacu ovo je edit Faction Game moda koji ima da se skine na ovo forumu.Jedina ideja iz Cyber RP moda je one poruke to je njihova ideja ja sam je uzeo jel mi se svidja ostalo nije iz Cyber RP-a kako da vam dokazem dodjite na server i videcete da nista nije kao na Cyber modu taj mod ima 1000 bagova zato ga nikad ne bih stavio!!!

poznaticovik


Opis nije los 6/10!i naravno srecno sa serverom!