Trebam pomoc.

Započeo Mute, Novembar 22, 2009, 15:16:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Koristim "Los Angeles RP " srkiptu. Odnosno ovu skriptu koju sam skino ovdje LOS ANGELES . I imam jedan problem. Naime kada umrem, zavrsim u bolnici ali mi covijek ne zeli izac iz bolnice odnosno samo lezi na krevetu i ne mrda se... Moram radit /q da bih izaso iz bolnice. Pokusavo sam to maknut ali neznam posto jos uvijek ucim skriptat i puno toga neznam... Moze li netko pogledat tu skriptu i postat mi ovdje koji dio da maknem/popravim samo da mi to proradi (mozete i maknut da sam u toj bolnici i da se spawnam normalno u bazi/kuci, a ne ispred bolnice. Vazno mi je samo da izadjem iz te proklete bolnice).

Drugi problem: Isto u toj skripti... Vec dobijem pun k vozila... E i sada kada hocu dodat svoja vozila, uredno ih ubacim ispod zadnjeg vozila. Ali mi se ta moja vozila(koja su ubacena) pomijesaju s onim vozilima za koje treba upisat "/v buy". Cini mi se da je to carownership kako vec... Moze li mi netko objasnit kako da to sredim da mi se ne mijesaju moja vozila s tim vozilima.... ?

r4z0r

Hah to za lezanje vjerovatno je stavljen timer da bude realisticnije .. mislim sacekaj 5-6 minuta pa ces se moc kretat iz bolnice . Mislim da je to to al nisam siguran , probaj

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Novembar 22, 2009, 19:08:05 POSLE PODNE
Hah to za lezanje vjerovatno je stavljen timer da bude realisticnije .. mislim sacekaj 5-6 minuta pa ces se moc kretat iz bolnice . Mislim da je to to al nisam siguran , probaj


MedicTime je 30 sekundi za donatore a 60 sekundi za ostale. Prebacim na manje i kada istekne to vrijeme, umijesto da se spawnam ispred bolnice on mene vrati natrag u bolnicu odnosno premijesti na drugi krevet i racuna vrijeme ispocetka. Ae neka netko skine tu skriptu i nek pogleda :S. Molim vas...