(GM) Street Stories

Započeo Dario_Choki, Mart 19, 2011, 15:25:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: CroRiki poslato Mart 22, 2011, 22:06:34 POSLE PODNE
Evo odlicna skripta...  :)  :)
Ako mozete recite mi di je koja banda.
E da i ja sam ukucao /rcon login (sifra) i onda /makeadmin 0 1338 i pise da nisam autoriziran.
Namjestio sam si u scriptfiles da sam admin ali zasto nece kada se ulogiras kao rcon pa onda /makeadmin [id] [lvl admina]?
msm da u tom modu nece nesto rcon odes u scriptfiles otvorsi Users i tamo otvoris svoj acc  i tamo stavis admin level=1338 i odes files save.I pokrenes srvr i biti ces admin. Nadam se da si skonto  ;)

Citat: Luis poslato Mart 23, 2011, 22:33:00 POSLE PODNE
Citat: CroRiki poslato Mart 22, 2011, 22:06:34 POSLE PODNE
Evo odlicna skripta...  :)  :)
Ako mozete recite mi di je koja banda.
E da i ja sam ukucao /rcon login (sifra) i onda /makeadmin 0 1338 i pise da nisam autoriziran.
Namjestio sam si u scriptfiles da sam admin ali zasto nece kada se ulogiras kao rcon pa onda /makeadmin [id] [lvl admina]?
msm da u tom modu nece nesto rcon odes u scriptfiles otvorsi Users i tamo otvoris svoj acc  i tamo stavis admin level=1338 i odes files save.I pokrenes srvr i biti ces admin. Nadam se da si skonto  ;)

Jao meni ja si namjestio admina u scriptfiles sta ne citas??
Ali pitao sam zasto IG nece mi staviti admina?
Kuzis ?
Ja u scriptfiles sebi namjestio admina ali pitam zasto IG nmg da si stavim admina?






Citat: CroRiki poslato Mart 25, 2011, 12:53:59 POSLE PODNE
Citat: Luis poslato Mart 23, 2011, 22:33:00 POSLE PODNE
Citat: CroRiki poslato Mart 22, 2011, 22:06:34 POSLE PODNE
Evo odlicna skripta...  :)  :)
Ako mozete recite mi di je koja banda.
E da i ja sam ukucao /rcon login (sifra) i onda /makeadmin 0 1338 i pise da nisam autoriziran.
Namjestio sam si u scriptfiles da sam admin ali zasto nece kada se ulogiras kao rcon pa onda /makeadmin [id] [lvl admina]?
msm da u tom modu nece nesto rcon odes u scriptfiles otvorsi Users i tamo otvoris svoj acc  i tamo stavis admin level=1338 i odes files save.I pokrenes srvr i biti ces admin. Nadam se da si skonto  ;)

Jao meni ja si namjestio admina u scriptfiles sta ne citas??
Ali pitao sam zasto IG nece mi staviti admina?
Kuzis ?
Ja u scriptfiles sebi namjestio admina ali pitam zasto IG nmg da si stavim admina?

Valjda nema Komande  :) probaj /makeadmin ili tako sta  :D
 
Moji Radovi:
_________________________________________
_________________________________________

Dario mozes mi pomoci da ga ubacim na moj server? testirao sam GM , Dobar je , samop imam neki problem , ja ga ubacim na server moj , ono pise Game Type : Unknown :S, msoa to nez da namestim

GM mi se svidja! Samo imam par zamjerki! Previse je nacickan, ima previse auta i nesvidja mi se stil trcanja! Ostalo sve perfektno, svaka cast!
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

da i meni isto se nesvidja sto ima auta puno i kako trci


Uploaded with ImageShack.us


Mirnas_Tajic

Meni je problem kad neko kupi kucu i kad ja restart server i onda vise nije njegova kuca ccc

Ma meni je sve dobro osim toga sto neznam kako izbaciti anti-cheat,opljackas banku on te banuje!Pa ako moze pomoc

Citat: [BU]Ryder_Crips poslato Mart 30, 2011, 11:08:34 PRE PODNE
Ma meni je sve dobro osim toga sto neznam kako izbaciti anti-cheat,opljackas banku on te banuje!Pa ako moze pomoc
Ako imas junk buster izbrisi iz scriptfiles Junk Buster i odi u GM i izbrisi dva njegova includa

Ma znm ja to ali ovde nije JunkBuster ovde se anti-cheat u skripti nalazi da je JunkBuster lako bi ja to rijesio :D


Ako mozete da mi pomognete na ovom modu ima 2 malo veca bug-a,kad izadjem iz Alhambre izbaci me ispred nekog drugog kafica,i tako isto i kad izadjem iz kafica Ten green Bottles?Ako mozete da mi objasnite ili na neki drugi nacin?

Citat: [BU]Ryder_Crips poslato Mart 31, 2011, 10:49:10 PRE PODNE
Ako mozete da mi pomognete na ovom modu ima 2 malo veca bug-a,kad izadjem iz Alhambre izbaci me ispred nekog drugog kafica,i tako isto i kad izadjem iz kafica Ten green Bottles?Ako mozete da mi objasnite ili na neki drugi nacin?

Joj stvarno ogroman bug
Jel toliko tesko promjenit koordinate

Pa bi li mi pomogao gdje se to nalazi?I kako da promjenim?