(GM) Street Stories

Započeo Dario_Choki, Mart 19, 2011, 15:25:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mozeli pomoc imam ovaj mod hostovan i sada kad neko opljacka prodavnicu ili banku odma je banova ili na eventu dm kad stane na mingun odma ban


Uploaded with ImageShack.us


Izbrisi anti-cheat za pare iz skripte.

ok i samo ovo kako da vidim komande od eventa i da spustim ograde na eventu ui koja je komanda kad sam pd fbi i li vojska da sam na duty i da uzmem gun kad sam pd fbi i vojska i kod vojske kako se otvara tamo dje tenk


Uploaded with ImageShack.us


Komande od eventa nzm ni ja :D ,a kad si FBI,PD,Vojska imas u bazi valjda msm da je komanda /duznost ili tako nesto...Za ostalo bas nzm :D

Mirnas_Tajic

Mozel meni neko reci zasto mi stopa chat mislim nije samo meni nego svima na serveru ja sam ovaj mod Host! i svima na serveru nekad stopa chat kako da rjesim to

Valjda ima previse objekata... ili tako nesto  8)


Imam problem,promjenim ime u ime mog servera,i ubacim GM na hosting i kad udjem ili hvali ona Balkanska kuca ili lift od PD-a,ili onaj preko puta kafic?Do cega je to ako mozete da mi pomognete?

Proveri da li si ubacio te mape ? Ako jesi vidi da li su u gamemodu ili u FS. Ako je u FS treba da uploadujes FS i dodas tamo u server.cfg

Ali samo sam skinuo mod i promjenio ime?

O boze... Zasto ne bi pogledao neki tutorial na Youtubu, malo se bolje upoznao sa pawnom, pa tek onda otvorio svoj server ?

Pa bas zato da bi ti imao sta pisati!


cristiane

Poslednja Izmena: Mart 22, 2011, 22:07:57 POSLE PODNE od yamaha

Evo odlicna skripta...  :)  :)
Ako mozete recite mi di je koja banda.
E da i ja sam ukucao /rcon login (sifra) i onda /makeadmin 0 1338 i pise da nisam autoriziran.
Namjestio sam si u scriptfiles da sam admin ali zasto nece kada se ulogiras kao rcon pa onda /makeadmin [id] [lvl admina]?
Poslednja Izmena: Mart 22, 2011, 22:07:33 POSLE PODNE od CroRiki